Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      obsesje

obsesje

(8 wyników)
    • Towarzyszy nam w pijanym zyciu i w nowym - bez alkoholu - do czasu pierwszych przebłysków prawdziwego trzeźwienia. U mnie trwało to przez rok w czasie którego mój uzalezniony umysł robił wszystko, żeby dostac upragniony znieczulacz. Miałam nadmiernie wyczulony węch na zapach alkoholu, na każdym kroku widziałam dziwnym trafem wszedobylskie puszki po piwie, - jak oslepiające swietlne refleksy. Często dopadały mnie wspomnienia błogiej ulgi w chwilach, gdy alkohol trafiał do kr...
    • Nawrót(14)

Witajcie. Mam nawrót. Nie piję,ale moje emocje i myśli są pijane... Mam (miałam) ochotę na romans. Obsesję na punkcie kogoś z przeszłości (kiedy jeszcze piłam).Wszystko było ok dopóki go nie spotkałam. Szlak trafił mój spokój:( Czy seksualne obsesje w nawrocie to normalne,czy to już pod seksoholizm podchodzi? Czy to,że jestem sama może mieć na to wpływ? Nie umiem mówić otwarcie o tak intymnych sprawach na mitingu,mówię tylko,że mam nawrót :( Pomóżcie...
    • Coz, ostatnie tygodnie przekonuje sie na wlasnej skorze, czym to sie je. Nie pamietam tak intensywnie atakujacych mnie mysli o piciu jak ostatnie tygodnie niemal kazdego wieczoru. Nie wspomne, ze czesciej ulegam niz wychodze obronna reka- a gdy to mi sie uda to czuje sie bardzo dobrze, na drugi dzien rano ciesze sie z tego, ale mija dzien czy dwa- nadchodzi wieczor i juz czuje, jak wielkimi krokami nadchodzi ta obsesja. To doslownie przechodzi zdolnosc rozumienia- jestem jak...
    • Jestem zazdrosna o mojego partnera (dodam że jesteśmy zaręczeni) to wiem ale czy nie przesadzam?!? Otóż bardzo denerwuje mnie to że on wpatruje się w inne atrakcyjne dziewczyny!!! Popadam wtedy w strasznego doła,czuję że nie jestem zbyt atrakcyjna dla niego i w ogóle przychodzą mi do głowy różne czarne scenariusze a do tego wmawiam sobie że nie pasujemy do siebie i że stać go na kogoś innego!! Poradźcie co mam zrobić!!!! ;(
    • Mineła u mnie po roku abstynencji i pracy nad sobą. Skończył sie paniczny strach na widok puszki piwa, pijących osób,zapachu alkoholu. W sklepie przestałam przebiegać nerwowo obok stoiska z akloholem. Nadal jednak przestrzegałam zaleceń dla trzeźwiejących alkoholików i dobrze na tym wychodzę :-)
    • rzucilem fajki 5 dni temu. zastanawiajaco gladko mi to idzie. oprocz zawachania pod koniec pierwszego dnia, kiedy juz szedlem kupic paczke, ale jednak zdecydowalem sie nie zapalic, nie mialem zadnych klopotow. szybko zapomnialem o fajkach. kiedys brak fajkow wywolywal u mnie napady glodu takie, ze o niczym innym nie myslalem tylko zeby zapalic. peta z chodnika bym podniosl gdyby trzeba bylo. teraz myslalem ze rzucenie bedzie koszmarem a tu nic z tego. co sie zmienilo? kiedys mia...
    • Napisalem- zupelnie niepotrzebnie stwierdzam dzis- temat o obsesji picia. Chcialem poruszyc pewien temat i napisac o doswiadczeniu a przywolalem stare duchy takie jak Jaras do odwiecznych dyskusji i mielenia jezorem w kolko tego samego. To jest bez sensu. Koncze te dyskusje bo nie maja sensu. To jest powtorka z rozrywki sprzed roku, dwoch i trzech. Po cholere to przerabiac jeszcze raz? Niniejszym kocnze dyskusje w tym i pokrewnych "superswiezych" tematach i tym samym nie bed...
    • jestem w nowej pracy. ciagle chodza mi po glowie mysli " kurde, aby mnie nie wywalili", " pewnie zle cos zrobilem", "pewnie za wolno pracuje", a jak szef zwrocil mi uwage, no to pomyslalem "no to juz po mnie" choc osoba obok zasmiala sie na moje "opieprzyl mnie"- powiedziala "po prostu powieizal Ci jak maz robic". Strasznie mnie to wkurza. te moje mysli, wynikajaca z 50 cznnikow, w kazdym razie- to jest moj problem rzeczywisty. to mnie nurtuje, zajmuje moja glowe i mnie wk...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się