oc

(3 wyniki)
  • Witam serdecznie! Mam problem i bardzo proszę o poradę. Kilka dni temu miałam stłuczkę - autobus MZK wjechał w tył mojego samochodu. I sprawca i ja jesteśmy ubezpieczeni w PZU. Auto jest stare, ale było całkowicie sprawne i świetnie utrzymane (dzień przed wypadkiem odebrałam je z przeglądu rejestracyjnego). Rzeczoznawca uznał szkodę całkowitą, ponieważ koszt naprawy (3170,00 zł) przekraczałby wartość auta (1000,00). Czy jest sens,zebym odwoływała się od takiej decyzji, czy mam szansę ...
  • syn uległ wypadkowi, wina leży po stronie sprawcy wypadku, złożyłam dokumenty o odszkodowanie i otrzymałam informację od ubezpieczyciela ( a właściwie od firmy która go reprezentuje na ternie Polski gdyż ubezpieczyciel to firma z Niemiec)iż określono uszczerbek na zdrowiu 22% Nikt nie umie udzielić mi informacji jaka jest warość 1% lub od jakiej kwoty ją liczyć proszę o radę
  • Miałam wypadek, stałam przed przejściem dla pieszych i w tył mojego samochodu wjechał samochód który nie wychamował. Bezapelacyjnie jego wina, zgłoszona w jego TU. W szpitalu stwierdzono skręcenie kręgosłupa szyjnego z naderwaniem przyczepów mięśniowych 3 tygodnie w kołnierzu,badania MRI,rehabilitacja.Stwierdzono urazowy zespół korzeniowy. W TU sprawcy zgłosiłam szkodę osobową.Dostałam papiery do wypełnienia i mam wpisać kwotę zadośćuczynienia i tu pojawia się problem bo nie ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się