oc

(6 wyników)
  • mam pytanie, czy można jednocześnie opłacać 2 ubezpieczenia oc? w 2-ówch różnych firmach ubezpieczeniowych?? niedawno kupiliśmy samochód używany i wygląda na to że poprzedni właśiciel który zapomniał nam o tym powiedziec opłacał 2 ubezpieczenia oc? czy jest to możliwe? ktoś mi powiedział że oc to można płacić tylko jedno?? poradzcie!!
  • Mam 20% zniżki na OC w PZU i spowodowałam stłuczkę. Może ktoś wie, czy zabiorą mi całą zniżkę, czy jakąś część i na jak długo? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż.
  • Spotkałem się z takim problemem. W godzinach wieczornych w terenie niezabudowanym po poboczu szedł mężczyzna. Był pod działaniem alkoholu ( około 2 prom.). Został potrącony, a raczej jak zeznaje kierowca przejechany. Biegły stwierdził, że kierowca, który przejechał pieszego jest niewinny. Dochodzenie zostało więc umorzone. Jednak wcześniej miała miejsce następująca sytuacja. Około 15 minut przed tym wypadkiem pieszego mijał autobus. Kierowca tego autobusu zeznał, że kiedy mi...
  • Witam!!! Kupiłem samochód z ważnym oc jeszcze na pół roku (gościu wykupił oc w tym dniu co sprzedawał samochód).Noooo właśnie ale "jak" "co" "gdzie" "kiedy" - nadmieniam że oc na samochód które wykupił sprzedajacy jest ze zniżką 60% w towarzystwie w którym ja mam zniżki 40% - i teraz rodzi się moje pytanie co ja mam zrobić ( iść do towarzystwa i przepisać to ubezpieczenie na siebie ) jak to jest teraz z tym ubezpieczeniem - przechodzi na kupującego ale na jakich zasadach???? Ktoś...
  • chce sprzedać auto ale ubezpieczenie oc/ac kończy mi się w maju, jak formalnie to będzie wyglądało? osoba kupująca chce zmienić ubezpieczyciela czy umowa się rozwiązuje automatyczni i dostanę zwrot pieniędzy?
  • Jeżdżę samochodem bez OC. Samochód nie jest mój, właściciel nie ubezpieczył go świadomie, ani OC, ani AC (z powodu braku środków finansowych). Czy w razie stłuczki, wypadku, gdy kierowałam tym pojazdem ja odpowiadam materialnie za szkodę, ew jakie są inne konsekwencje?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się