oda

(4 wyniki)
  • Dzwonili do mnie z Warszawy. Chcom dorobić do niej melodie i śpiewać na blokadach jako ludową pieśń protestu. Nie wiem co robić?...
  • Bo już jestem bardzo ciekawa, a tu jak nic tak dalej nic. Wiem że się pisze ale choć rąbek tajemnicy uchyl nam Golfisto. No i wreszcie zdradz na jaką okazję postanowiłeś przeznaczyć swoją twórczość.
  • ODA DO UTRACONYCH MIEJSC... PRACY Gdy dłoń położę na klawiaturze, Trzęsą portkami te podłe tchórze, Co z kreski grubej i transformacji Zrobili SYSTEM ZŁODZIEJOKRACJI!!! A kradnąc pierwsze milony dolców, Nawet w kompleksy wpędzili Golców, Którzy, gdzie rżysko i kartoflisko, Zapowiadali bis-San Francisko. Lecz "gówno" wyszło chciwej hołocie, Prócz bidy z nędzą... A bezrobocie Rozlało się w całej polskiej krainie, Jak w Bangladeszu i w Argentynie. A biznesmeny, w ząbek czesane, P...
  • ODA DO TYCH... PÓL GOLFOWYCH Gdy tylko siądę do KOMPUTERA, Drży świat biznesu i finansjera! Lecz kiedy z KIJEM w polę wyruszę, Aby grać w GOLFA, nie chcę a muszę Podjąć wyzwanie sfery kapitału, Która podstępnie, po cichu i pomału Wyciska z mej ojczyzny zysków krocie, Powodując ubóstwo, no i bezrobocie!!! Oni nawet przy GOLFIE robią interesy, Odgrodzeni od ludu, poprzebierani w dresy, Ale ja jako były działacz młodzieżowy, Com w hucie stal wytapiał, a nie pasał krowy! Jak Janos...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się