odrobaczanie

odrobaczanie

(32 wyniki)
  • w listopadzie znalazł nas mały kotek-widac bylo ze zadbany. Został z nami, poszlismy do wet. - standardowe odrobaczanie. Potem w grudniu kolejne. Tymczasem wczoraj (sorry za dosadnosc) zwymiował robalami (zywymi!!). Od jakiegos czasu miała duży brzuszek (nawet myslelismy ze przyszla do nas juz ciężarna), nie chciała jesc (tzn pokarmu dla kotow, ale na dźwięk lodówki otwieranej od razu sie ozywiała). Kotek jest wyłącznie domowy, nie ma dostępu do iych zwierząt, kontakt z zewnetrzem b.ograniczo...
  • Czy odrobaczanie szczeniąt ma sens skoro karmi je jeszcze matka? Może lepiej odrobaczyć je u nowych właścicieli kiedy nie będą miały z nią i ze sobą kontaktu? Dodam ze skończyły 4 tygodnie. ------ Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku.
  • Proszę o jakieś rady odnośnie odrobaczania kota. Muszę to zrobić a nie wiem jak do tego się zabrać. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia z tym związane? Jak to zrobić? Jakie środki polecacie?
  • Czy ktoś orientuje jak dawkuje się środek na odrobaczanie pratel? dostałam ją od weterynarza dla 17 miesięcznej kotki i nie pamiętam jak powinnam go podać. Kiedyś chyba podawałam 1/4 tabletki na miesiąc, ale pewności nie mam, więc proszę o radę.
  • Bardzo proszę o nazwę leku na odrobaczanie kota, ponieważ nie mam teraz możliwości udania się do weta. Jeszcze jedno, czy lekarstwo to dostanę na zwykłą receptę w aptece?
  • ja mam sodome o gomore w domu.Moje kicie micie maja prawie rok i ciagle albo robale albo pchly na zmiane.nie myslcie ze sa jakies zaniedbane czy mieszkaja w piwnicy ,w ogole na dwor nie wychodza.Wcale nie nie.Czesze je codziennie ,sa zadbane ,futerka lsniace,maja apetyt,wszystko jest ladnie pieknie.Odrobaczam je (ostatnio juz nawet nie tabletkami a kupilam takie krople na robale ktorymi sie skrapla kark kota)zeby nie sklamac-raz w miesiacu.Tydzien dwa moze sa bez robali i z ...
  • dzisiaj u mojego kotka. Dostałam od weta żółtą tabletkę,przy próbie aplikacji kocurek już na sam jej zapach zaczął odsuwać mordkę, jak mu włożyłam tabletkę do pyszczka zaślinił się cały, wypluwał ułamki tabletki mimo moich prób, aby wreszcie połknął. Niestety, chyba raczej nic nie przyswoił, może jedynie 10% tabletki. Mam w związku z tym 3 pytania: 1. Czy taka tabletka może osłabić apetyt, bo kocurek nic nie je? 2. Jak często należy odrobaczać koty? 3. Czy są jakieś inne metody odr...
  • Tak się zastanawiałam, czy do odrobaczenia, musze ze sobą tachać kota. Mogę iść tylko i kupić tabletkę? Deszcz pada,a miałam to załatwić dzisiaj. Żal mi kota na taką pogodę wyciągać. Raz go tylko odrobaczałam i to pastą więc nie znam się na rzeczy.
  • Od wczoraj mam kociaka, pierwszego w życiu. Będę musiał go zabrać na odrobaczanie. Czy wiecie coś na temat bezpieczeństwa? Jak kot to znosi?
  • Mój kiciuś wzorowo połykał antybiotyki. Za każdym razem, jak chcę mu podać żółtą tabletkę na robale, to się ślini, wypluwa, przymykam mu w takim momencie pyszczek, ale niestety nie pomaga, szkoda mi go tak męczyć...Znacie jakieś inne sposoby na odrobaczenie? Pozdrawiam:)
  • Jak często odrobaczacie swoje pieski?
  • Po co odrobacza się psy? Czyżby dlatego, że jedzą gówna innych psów i tym samym zjadają jaja pasożytów? A podobno psy są tak czyste, że można je całować i spać z nimi, hehe.
  • Jak często należy odrobaczanie powtarzać u kotów. Kot ma 5 miesięcy jest to dachowiec, ale bardzo lubi przebywać u mnie w domu. Prosze o pomoc
  • orientuje sie ktos moze czy dzdzownice tez trzeba odrobaczac? i czy jakies szczepienia powinna miec? z gory dzieki za normalne odpowiedzi
  • witam Mam takie pytanie, czy kotka który jest domowy tzn nie wychodzi na dwór, trzeba szczepic? Moj weterynarz twierdzi ze jak ja chce hmmm??? ma dwa lata, byla wysterylizowana , i raz odrobaczona.Jest pogodna , ma bardzo dobry apetyt.
  • chcialabym odrobaczyc kotka i szukam czegos dobrego, znalazlam na www.odrobaczanie.pl profender, czy ktos go stosowal?
  • Moja kotka ma 4 miesiące. Wczoraj zobaczyłam, ze poza kuwetą leży jej kupa (przyczepiła się do odbytu i odpadła, jak kotka potarła pupą o podłogę). W kupie było COŚ, raczej martwe, bo nieruszające się. Długie na ok 15 cm, o średnicy początkowej ok 2-3 mm, a kończące się jak włos. Białe, choć lekko prześwitujące. Nie wnikałam bardziej i od razu wyrzuciłam (że też moja koleżanka, która jest analitykiem medycznym, musiała akurat wyjechać!!). Było już późno, więc do weta pójdę dopiero dzisi...
  • Witam. Jestem tutaj "nowa" i mam taki problem.W poniedziałek kupiłam teriera walijskiego.Piesek ma 2 m-ce i chodzi mi o to że wybrałam go z pośród 7 maluchów i wzięłam "najgrubszego"-szczerze mówiąc jakoś głupio mi się to skojarzyło z jego pozytywnym stanem zdrowia.Pojechałam do weterynarza i ten się głupio uśmiechnął gdy mu to powiedziałam bo to może świadczyć o jakiejś chorobie.W samochodzie mi wymiotował i póżniej miał biegunkę(1x)ale to może dlatego że jechał ok 40km. Pytanie moje j...
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.