ojciec

(71 wyników)
  • Powiedzcie mi, moi drodzy, jak Wy to widzicie, bo to dla mnie nie do pomyślenia, żeby jedno z rodzenstwa było tak wmanewrowane w całodobową opiekę nad chorym ojcem. Temat ojca przewijał się i w zeszłym sezonie z tego, co pamiętam. Dziś co prawda zostało wspomniane, że dobrze jej nie traktował czy to dlatego Bogna była od niego osunięta? I to jeszcze stwierdzenie (dzisiejsze) dra Loobitch'a : "Przecież siostra Bogny się nim zajmuje!". Jakby, kurczę, ta kobiecina nie miała prawa do dnia odpoc...
  • Powalił mnie ten tekst! Weronika się puściła z innym a Adaś teraz wszystko jej przebaczy w imię tego że jednak dziecko jest jego. Porąbany wątek. Chyba najgłupszy z dotychczasowych.
  • Witam nie ogladam serialu regularnie, raczej podpatruje i mam pytanie:-) 1) co się stała z kościelnym i tym wnuczkiem babci Lucyny Michałem? 2) co to za dziewczynka, która jest teraz na plebani i opiekuje sie nią Natalia? Dziekuję za rozjaśnienie moich wątpliwości. Pozdr
  • Po co kurde oni dali wątek z tym facetem. Łazi po firmie i sie wpieprza w osobiste sprawy pracowników.
  • Ciekawe czy w związku z zalanym prawie calkowicie Sandomierzem, dalej będą kręci Ojca Mateusza?
  • Nie oglądam "Na Wspólnej" od początku i nie wiem jak to było z Antosią i jej przybranym ojcem Adamem na początku. Czy on był z Weroniką jeszcze przed urodzeniem się Antosi? Dlaczego ukrywają przed nią kto jest jej biologicznym ojcem, przecież prędzej czy później takie rzeczy wychodzą na jaw. Antosia ma chyba nazwisko Wilk, czyli po matce. Zgadza się?
  • Co tu tak cicho o Ojcu Mateuszu? :D Czy ślub Możejki z panią burmistrz będzie już w tej serii? Bo w ogóle chyba będzie, co nie? Musi być tak jak we włoskiej wersji ;)
  • trochę mnie to denerwuje, takie komplikowanie sytuacji na siłę. Majka chce wiedzieć kto jest ojcem dziecka, a ojciec dziecka chce znaleźć kobietę zapłodnioną jego nasieniem. To w czym problem? Logiczne że każde z osobna poszłoby do kliniki opowiedziało swoją historię i dyrektor kliniki kontaktuje ich ze sobą. I koniec. Po drugie przecież mają zapisane w tej klinice kto był w tym dniu na cytologi, wiedzą kto oddawał nasienie. Po trzecie Majka, wie która lekarka poddała ją inseminacji...
  • Mamy w NW świetny przykład by zaobserwować 2 postawy walki o dziecko przez ojca. Pierwszy typ to Michał, który nie pozwala sobie wchodzić na głowę Kindze. Bardzo podobała mi się sprawa z Policją ;D Sama go do tego sprowokowała z resztą. Drugi przykład to komisarz Dziedzic. Trzeba przyznać jak na policjanta to raczej porażka. Totalnie odpuszcza, daje się wodzić Marzenie za nos. Praktycznie odpuszcza sobie Darię. Pozwala sobie wmówić że ona nie jest jego i nie ma prawa do żadnych decyzji w j...
  • Czy nasza kochana telewizornia ma zamiar znowu od poczatku puścic Ojca Mateusza? Rozumiem, że skończyły sie nakrecone odcinki, ale zaczynanie znów od odcinka 1 (i to w godziniach największej oglądalności), to chyba przegięcie :/
  • Mała wpadka w filmie. W poniedziałkowym odcinku jak Wojtek dostał od Filarskiego w oko to było powiedziane, że siniak będzie widoczny na ślubie, który będzie za 2 dni. We wczorajszym odcinku był ślub, a po siniaku ani śladu :D
  • Dlaczego by taki urazony, gdy ojciec Kamila pozyczyl Magdzie te pieniadze na splacenie dlugu po Saszy? W ogole czasami trudno mi jest zrozumiec niektore postacie w tym serialu. Czy ja jestem pozbawiona empatii, czy to oni tak ten film beznadziejnie kreca?
  • Szlag mnie dzisiaj wyjątkowy na te 2 gó...ary trafił... A szczególnie tą bezczelną koleżankę od kawki i sałateczek... Noż kur**... Wzięła od ludzi 30 000 obiecała oddać dziecko, a potem rezygnuje i zachowuje się jak rozpuszczona gó...ara. Ja rozumiem zmianę zdania ale do wała to jest biologicznie dziecko tych ludzi i mają do niego prawo... A tak ojciec nie ma prawa do kontaktów, dziecka nie odda, oburzona że musi oddać im zaliczkę to jeszcze ta akcja z mechanikiem. Pewnie według niej p...
  • Wiele na to wskazuje.
  • Madzia ma się PODOBNO zacząć spotykać z ...... ojcem Kamila! Czy to nie przesada? Taka ładna dziewczyna z tym 'starszym panem'?
  • Brandon, Dylan a może.... Steve? :) Ktoś wie? :)
  • i Matka genowefa. kolejny serial w tvp i kolejny bohaterski ksiądz. Rzygam. Ojcem "został" Żmijewski. Aktor świetny ale mam ogólną obawę. Niedługo może braknąć w Polsce aktorów do ról księży bo każdy polski aktor będzie już miał w swojej filmografii rolę księdza. Czy kiedyś tvp puści serial o złym księdzu albo serial, gdzie temat kleru potraktowany jest w sposób twórczy? Nie mam specjalnej alergii na kler ale to już kolejny serial o tej tematyce, gdzie główną rolę gra ksiądz (pleba...
  • J.w czy sędziego dzisiaj powaliło z tym wyrokiem ? Jak można było oddać to dziecko takiemu facetowi ? Jak by nie patrzeć złodziejowi, oszustowi który się wcale nim nie zajmował... Inna sprawa, że oboje byli siebie warci ale jednak...
  • -Ten Egon wie jak dogodzić człowiekowi. Nie tylko człowiekowi, kobicie też" I potem: "-Aż dziw, że Egon nie znalazł sobie żony. Tak świetnie gotuje. -Skoro tak świetnie gotuje po co mu żona"
  • Matkobosko, cóz to za obleśny stary satyr!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się