okres

okres

(133 wyniki)
  • odstawilam pigulki 3 miesiace temu i nadal nie mam okresu. na pewno nie jestem w ciazy. dlugo czekałyscie na pierwszy normalny okres po odstawieniu? wiem ze organizm sie przestawia ale az tak dlugo?
  • hej, mam pytanie, bylam zmuszona wywołać okres luteina, dosutnie, dostalam okres i pierwszego dnia okresu wzialam diane 35. czy jestem zabezpieczona?
  • witam! po całym dniu dość obfitej miesiączki (jak zawsze),na wieczór PO RAZ PIERWSZY wzięłam tabletkę anty - Yasminelle. Dzisiaj nie mam juz zadnego krawienia. Tak jakby okres ustał, czy to normalne? Mam nadal zażywać tabletki? Jako nastolatka mialam problemy z "przebiciem" sie okresu. Teraz zastanawiam sie - po takiej rekacji po przyjeciu pierwszej tabletki- czy nie zrezygnowac z tej metody antykoncepcji. Ale w takim razie czy istnieje jakies zagrozenie jesli wzielabym tylko JEDNA ta...
  • ostatnia tabletke zawsze biore we wtorek, okres pojawia mi sie po 2-3 dniach. chcialabym jednak zmienic cykl tak abym ostatnia tabletke brala w sobote lub niedziele, czy da rady jakos to zrobic??????????????????? ???? zachowujac pelne zabezpieczeni
  • Witam.Krotkie pytanie na ktore nie moglam znalezc odpowiedzi na ulotce.Czy podczas przesuniecia okresu i wziecia kolejnego calego opakowania bez 7-dniowej przerwy jestem zabezpieczona przez caly czas trwania cyklu.Dziekuje za odpowiedz
  • biore tabletki antykoncepcyjne harmonet.zawsze dostawałam okres 4 dnia przerwy.a w tym miesiacu dostałam juz 3 dnia.czy okres powinien byc zawsze w tym samym dniu????z góry dzieki za odpowiedzi
  • Witam:) Biorę Yasmin jakieś pół roku i zawsze było wszystko w porządku!Żadnych plamień i innych skutków ubocznych... Teraz jestem w trakcie 6 opakowania i dostałam 'okres'(już sama nie wiem jak to nazwać,bo na plamienie jest za mocne) Nie wiem co o tym myśleć:/ Spotkałyście się z taką sytuacja? Kończyć opakowanie i iść do lekarza,czy może nie robić przerwy?Już sama nie wiem... Mam nadzieję,że nie będę musiała zmieniać pigułek,bo te w końcu są dla mnie dobre;)
  • Mam pytanie, nigdy nie probowalam i nie wiem, czego sie spodziewac. Moj rzadek tabletek nieaktywnych wypada akurat na przyszly tydzien, i nie chce dostac okresu akurat w Wigilie czy Swieta :((. Czy jesli rozpoczne kolejne opakowanie bez tej przerwy, moge sie spodziewac sie krwawienia czy plamienia?
  • Mam pytanie do dziewczyn, które przesunęły u siebie okres poprzez branie dwóch opakowań tabsów pod rząd - czy odczuwałyście jakieś skutki uboczne? Jutro wyjeżdżam nad morze i za kilka dni mi okres wypada - zastanawiam się czy warto go przesunąć. Dodatkowo zmieniłam po raz trzeci tabletki w kwietniu, więc boję się rozregulowania organizmu (chociaż przy zmianach nie odczuwałam żadnego dyskomfortu). Z góry dzięki za odp:) pozdrawiam
  • Wczoraj wzięłam ostatnią tablętkę pierwszego opakowania i zastanawiam się kiedy zacznie mi się okres... Po ilu dniach Wy dostajecie? Trochę się stresuję bo zawsze miałam bardzo nieregularne miesiączki i boję się, że nie dostanę w przerwie :(
  • moj facet wyjechal, wiec odstawilam tabletki na co najmniej 3 miesiace i zastanawiam sie jak to bedzie z okresem? Wydaje mi sie ze moglo cos sie rozlegulowac w organizmie po 3 pigulkowych latach :/ Chcialam sie dowiedziec jak to bylo u Was? czy okres wrocil noramlnie?? czy jest regularny?? no i jak reaguje sie na odstawienie?? Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi!!
  • w niedziele wzielam ostatnia tabletke w srode wieczorem albo czwartek rano zawsze mam normalny okes a dzis tylko troszeczke a podpaska czysta :/
  • Dziewczyny! od 8 miesiecy biore jasminelle, w tym czasie nie mialam zadnych "niespodzianek" zwiazanych z antykoncepcja (miesiaczki reguralne, brak plamien). wczoraj bralam ostatnia tabletke z opakowania i o dziwo-wczoraj pojawil mi sie okres!normalnie musialam odczekac 2-3dni. co to moze oznaczac? przeciez okres podczas brania tabletek to krwawienie z odstawienia... czy to oznacza, ze tabletki nie dzialalaly? czy moglo tak byc, ze organizm zareagowal na to, ze rownoczesnie bior...
  • Wiec od poczatku... Przez 2,5 miesiaca nie mialam okresu, poszlam do gina i przepisal mi luteine. Wczoraj wydawalo mi sie ze dostalam okres (bylo krawienie itd) wiec wzielam tabletki Novynette ktore mialam brac gdy pojawi sie okres. Wszytsko byloby ok gdyby nie to ze dzisiaj juz okresu nie ma... I co mam zrobic? Brac dalej tabletki?
  • no właśnie bo ja nie bardzo wiem czy po miesiącu odrazu czy raczej sie opóźnia troche, czekam na ten okres z niecierpliwością.
  • Hej dziewczyny, zaczęłam w tym miesiącu Yasminelle, na początku miałam mdłości, ale to przeszło. Troche bolą mnie piersi, ale najbardziej martwi mnie to że okres trwa już dziewiąty dzień, co gorsza, codziennie boli mnie brzuch, takie skurcze macicy jak podczas okresu. Czy to znaczy że pigułki są źle dobrane? Biec do lekarza, czy przeczekać? Dodam że nie są to moje pierwsze pigułki i nigdy do tej pory nie miałam takich problemów, również wtedy kiedy brałam Yasmin. I jeszcze jed...
  • mam pytanie: moja ginekolog zawsze podkreśla by kolejne opakowanie pigułek rozpocząć zawsze 5ego dnia krwawienia a nie po 7dniowej przerwie. Póki brałam Yasmin to mój 5 dzień krwawienia występował dokładnie po 7 dniach, ale teraz biorę Milvane i okres zaczął mi się dzień później. Trochę jestem w kropce bo jeżeli posłuchal swojego lekarza i wezmę w 5 dniu krwawienia to będzie to po 8 dniach przerwy...Doktor podkreśla zawsze te 5 dni - podobno inaczej działanie pigułek jest osłabion...
  • Drogie Panie, Mam do Was pytanie. Dzis mija 5 dni od momentu gdy dziewczyna wziela Postinor Duo, najpierw 1 tabletke, a po 12 h następną. Dzis tez pojawilo sie krwawienie.Pomimo, iz do planowanego okresu zostalo jeszcze 15 dni. czy to dzisiejsze krwawienie, to jest ten okres, ktory powinien pojawic sie za 15 dni? czy okres moze sie tak przyspieszyc pod wplywem Postinoru? czy to znaczy, ze nie ma ciazy? Czy któraś z Was miala takie doswiadczenia? Bede bardzo wdzieczny, j...
  • Pewnie te pytanie juz sie pojawilo pare razy: czy mozna zajsc w ciaze podczas okresu? Dodam, ze moj okres trwa 5 dni a cykl 29. Kochalam sie bez zabezpieczenia ostatniego 5-tego dnia (wiem, ze to bardzo glupie). Prosze o powazne odpowiedzi, dzieki!
  • no właśnie. drogie panie, zwracam się z pytaniem czy to możliwe? biorąc pod uwage że biore tabletki antykoncepcyjne HARMONET. owszem przez ostatnie dni w pracy miałam potężnego stresiora-zwłaszcza 2 ostatnie. czy to oznacza ciąże czy może jednak ten stres tak potężnie wpłynął, tabletki biorę jakieś 6 miesięcy. będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi. p.s. z nerwów walnęłam ten sam wątek na forum kobieta-przepraszam za zamieszanie jakby co
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.