opera

(6 wyników)
  • Sporo wątków jedzeniowych więc i ja coś opiszę. Opera, w moim rzędzie młoda dziewczyna elegancko ubrana wraz ze swoim chłopakiem, który (takie moje wrażenie) poszedł w to miejsce tylko dla niej i widać, że bardzo cierpi z tego powodu (smutny znudzony wyraz twarzy), chłopak ubrany na luzie tj. dżinsy i bawełniany (było lato) podkoszulek. Dochodzi do pierwszej przerwy. Znaczna część ludzi wychodzi bo rozprostować gnaty i coś zjeść, chłopak zaś wyciąga Twixa i go spożywa na sali. Czy wypada? Ja...
  • Tak sobie jeszcze przypomniałam odnośnie opery. W Krakowie w budynku opery jest przeszklona winda. Po koncercie (jest bardzo dużo osób, nie wszyscy się mieszczą w windzie więc są kolejki do windy) wsiadamy w końcu do windy, wraz z nami mała grupka (z 3 osoby) starszych Pań (oprócz tego inne osoby oczywiście), Panie naciskają przycisk na najwyższe piętro i podziwiają widoki (nie wysiadają na tym piętrze, chciały po prostu obejrzeć sobie Kraków, co same wspomniały w rozmowie między sobą, co Wy ...
  • Niedługo idę na koncert Chopinowski do Opery. Koncert zaczyna się o 17. Mam pytanie jak się ubrać, bo pora za wczesna na wieczorowe kreacje, ale jednak do opery wypada się odpowiednio ubrać. Dodatkowo zima robi problemy ponieważ do opery muszę dotrzeć komunikacją miejską, a niekoniecznie chcę być chora po koncercie. Pomóżcie w wyborze proszę. Pozdrawiam
  • Witam serdecznie wybieram sie z moim ukochanym po raz pierwszy do opery i zastanawiam sie czy stroj ma byc uroczysty czy moze byc taki elegancki ale bez wiekszej przesady co o tym myslicie prosze o rady i w ogole o opienie jak mniej wiecej ludzie w operze sa ubrani ... mam na mysli publicznosc:) Pozdrawiam !
  • Witam, wychodzę w lutym do opery. Wszystko mam: -długa prosta sukienka do ziemi(chyba wg. zasad S.V. ok?) -bolerko(bo może być zimno) i... no właśnie: jakie buty? Mam takie uniwersalne pantofelki na wysokiej szpilce. Coś w tym stylu: www.net-a-porter.com/product/18801 tylko, że mają zakrytą piętę i oczywiście nie są od p. Choo ;) I tu się nasuwa pytanie: czy nie będę dziwnie wyglądać? W końcu to luty i buty nie są całe zakryte, tylko bardziej takie wiosenne, ale też będą do ...
  • Witajcie, już ostatnio pytałam się o buty do opery, a teraz problem wrócił. Ach ta zima... Wychodzimy już niedługo. A ponieważ jest zima i prognozy niezbyt przyjemnie się prezentują mam pytanie: czy wypada pojechać w kozaczkach(na szpilce) a później dyskretnie w operze przebrać się w pantofle? Przyznam się, że jakoś tak z obawą patrzę na wyjazd w samych pantofelkach, przy wietrze, mrozie(nawet -3 to dla mnie Syberia) i śniegu do pół łydki. Wiem, że to środek miasta centrum itd, ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się