opera

(8 wyników)
  • Firma Opera Software poinformowała o obsłudze geolokalizacji w swojej przeglądarce. Poza tym, że umożliwi ona ustalenie miejsce pobytu użytkownika, pozwoli też np. na tagowanie zdjęć. Na razie jest to wersja eksperymentalna i dostępna jedynie dla systemów Microsoftu. technologie.gazeta.pl/technologie/1,93211,6434738,Opera_daje_mozliwosc_geolokalizacji.html
  • Opera...

(14)
    Bywacie czasem w operze??
  • Opera...

(10)
    moja kochana przeglądarka się na mnie wypięła i nie działa. Ześwirowała tak niedługo po tym, jak zrobiłam aktualizację nowej wersji. Szlag by to trafił! Ktoś ma podobnie? Można temu zaradzić jakoś?
  • Pora własciwa : północ, miejsce też : salon więc pozwolę sobie jako gość tego miejsca zapytać was co sądzicie o nowym filmowym "Upiorze w operze" Tytułowe role grają Emmy Rossum jako Christine i Gerard Butler jako upór. Szczególnie interesuje mnie strona muzyczna. Przyznam się że jako wielbiciel głosu Sary Brightman zdecydowanie wolę jej wykonanie z Michaelem Crawfordem. Uwiodła mnie swoim sopran. Na wszelki wypadek, tytułem przypomnienia podaję linki do próbek obu wykonań. Em...
  • - Kiedy przychodzę na koncert do Teatru Wielkiego w sportowej kurtce i stylowo wytartych dżinsach, "garniturowcy" patrzą na mnie z potępieniem, a wtajemniczeni z uznaniem - mówi Aleksander Lesiak, bywalec Wielkanocnego Festiwalu Beethovenowskiego. W piątek zakończył się XII Festiwal. W Filharmonii Narodowej i Teatrze Wielkim wysłuchało go kilkadziesiąt tysięcy osób. W czym przyszły? miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5048807.html Nie umiem tak, każde miejsce wymaga atmosfery.
  • "Metro": Prawie połowa Polaków pytana, co najbardziej lubi robić w wolnych chwilach odpowiada: oglądać telewizję. Co czwarty idzie spać, 23 procent nie ma w ogóle pasji. Rośnie pokolenie nieszczęśliwych ludzi - alarmują psychologowie. www.emetro.pl/emetro/1,88815,8438119,Pasji_brak__a_frustratow_coraz_wiecej.html
  • i dlaczego akurat tej?
  • Firefox

(62)
    Właśnie zainstalowałam sobie Firefoxa. To alternatywna przegladarka internetowa - opozycja do miłościwie panującego nam Internet Explorera (bez zmian od 4 lat). Można dostosować sobie paski, ikonki i inne duperele czego nie można w IE. Po instalce Firefoxa program importuje sobie Ulubione, Historię i inne ustawienia z IE - więc można korzystać bez przeszkód. Na razie bardzo mi się podoba. Jakby ktoś był zaiteresowany to podaję stronę z programem: www.firefox.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się