opera

(6 wyników)
  • Korzystacie z Opery? Bo ostatnio pod Operą forum Gazety jakoś nie bardzo chce dobrze funkcjonować, nie widzę na przykład moich for ulubionych, ciężko chodzi panel administracyjny, teraz wlazłem na firefoxa i o dziwo jest wszystko w porządku. A jak jest u Was?
  • IE 8

(4)
    probowal juz ktos ta przegladarke?Ma byc ponoc lepsza od mozilli.
  • Cały czas sie pojawia na stronie. Doprowadza mnie to do szału!
  • Użytkownicy internetu łączący się z sieci LAN mogą mieć trudności w otwieraniu strony urzędu miasta. Aby problem zniknął należy w przeglądarce IE : W „Ustawieniach sieci lokalnej (LAN)” zaznaczyć opcję „Automatycznie wykryj ustawienia”. Opcja ta znajduje się w „Narzędzia” i dalej w zakładce „Połączenia”- przycisk „Ustawienia sieci LAN” Tu zrobilem obrazek jakby nie bylo jasne : www.mytempdir.com/1161072 copyright by pa-jong ...
  • Jeśli używacie Firefoxa dajcie sobie spokój z Safari. Jeśli IE lub Operę - czas na zmiany:) www.wirtualnemedia.pl/article/2736400_W_trzy_dni_przegladarka_Safari_4_pobrana_11_mln_razy.htm
  • Powiem wam ludziska, że coraz bardziej wyprowadzają mnie z równowagi! Co krok, co kliknięcie jakiś syf na pół ekranu mi wyskakuje! Pół biedy kiedyś, ale te dzisiejsze są z dnia na dzień coraz podlejsze. Jakieś melodyjki, muzyczki cudaczne, pare razy mało zawału nie dostałem jak buchnęło w słuchawki! No i oczywiście coraz trudniej zamykać te cholerne okienka, bo X malusieńki jak tylko się da, ukrywa się w jakimś zakamarku. Do założenia tego wątku zmusiła mnie reklama harcerstwa urzędując...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się