Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      opera

opera

(40 wyników)
    • Opera

(9)
      Pod Operą (najnowsza wersja) podczas zakładania nowego wątku nie widać żadnych przycisków przy "treści", a więc tych służących do pogrubienia, kursywy, podkreślenia, wstawienia obrazka, linku i sondy. Opera fotoforum.gazeta.pl/photo/0/dc/yi/bvgt/l0F7aiCsWoiARgblEX.jpg FF fotoforum.gazeta.pl/photo/0/dc/yi/bvgt/RGuSDciaq5lWd838aX.jpg
    • Nie wyświetla się głupia reklama w tle ba stronie głównej (tło jest białe), ale mało co w ogóle działa. Na tym samym kompie pod IE działa wszystko. Inne strony działają pod Operą bez zarzutów. Wersja Opery 9.02 - najnowsza.
    • Problem istnieje od zawsze, może byście go w końcu naprawili? I nie, nie jest to wina Opery, bo gdy ustawię w Operze 9 dla serwisu gazeta.pl opcję "maskuj jako IE" albo "maskuj jako Mozilla", to wszystko jest OK (przykładem niech będzie ten post - piszę go z Opery "podszywając się" pod Mozillę). Wniosek - gdzieś w Waszym serwisie jest skrypt, który wykrywa przeglądarki i nie łamie linii gdy jest to Opera.
    • Cos sie popsulo. Poczty tez nie mozna Opera sprawdzic - tylko IE dziala
    • Witam, od dluższego czasu nie mogę zalogować się na gazeta.pl w Operze, w przypadku poczty i forum są trudnośi. Trzeba oszukiwać, tzn. najpierw wejść na forum i korzystać z tego "panelu" z boku, a nie z tego głownego logowania. Zwracam oczywiście uwagę, gdyż pewnie wkradł się jakiś błąd. Pozdrawiam,
    • Znowu jakieś badziewie statystyczne spowalnia działanie forum. Rozumiem, że chcecie mieć rękę na pulsie, ale jeżeli mam czekać 30 sekund na załadowanie się strony, to mi się naprawdę odechciewa.
    • Na Operze są problemy z czytaniem niektórych artykułów. Na przykład gdy klikam na ten serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2252855.html to zamiast treści na środku ekranu mam pasek z linkami "Twoje miasto" (ten co zazwyczaj jest po lewej stronie ekranu). Nie wiem jak jest na IE bo nie używam tego szajsu.
    • Czemu jak w Operze klikam "hasło" to nie zostaję automatycznie zalogowany? Dane same wpisują się w okienka, coś się ładuje (nowa strona), ale mnie nie loguje. Muszę po kliknięciu "hasło" szybko wcisnąć "loguj" i wtedy jest OK.
    • Q: niektore bannery reklamowe na gazeta.pl (takie rozszerzajace sie w dol po najechaniu mysza) nie chca sie "skorczyc" spowrotem do rozmiarow poczatkowych a scislej mowiac pozostawiaja bialy prostokat zakrywajacy wlasciwy tekst. Jak temu radzic? i dlaczego dyskryminuje sie operowcow?
    • Niech się Admini nie boją, mój login jest i ma się dobrze :-) Mam tylko problem z zalogowaniem się używająć Opery7. Przez IE wsio działa ok, natomiast przy próbie zalogowania się przez Operę bez żadnego komunikatu strona się po prostu odświeża, bez śladu. Co z tym fantem zrobić?
    • mam problem - zazwyczaj korzystam z jednego komputera w domu i tam kiedy przeczytam jakiś wątek/post zmienia on kolor na ciemniejszy. Teraz ten komputer się zepsuł, nie wiem ile będzieerg w naprawie i korzystam z innego - i tu ta funkcja nie działa, co jest dość upierdliwe. Wiem że musi być to gdzieś w ustawieniach, ale nie mam pojęcia gdzie. Może ktoś wie jak to ustawić ?
    • Dlaczego raz wątki piszą mi się szersze niż w IE a raz węższe (jak teraz)? W tej chwili okno do wpisania tekstu jest o wiele węższe - mniej więcej na 1/2 ekranu. Czemu?
    • dość nieprzyjemne uczucie )
    • mam niewidoczne?
    • Witam Chcialbym pogadac sobie z kims o tym ze gazeta.pl pod najnowsza Opera 9.51 wyglada tak: www.voila.pl/293/93xkd/?1 oraz tak: www.voila.pl/294/kr3yr/?1 (prosze kliknac na screenshota by zobaczyc go w wiekszej rozdzielczosci) To chyba nie tak powinno byc, prawda? Nie chce zmieniac Opery na inna przegladarke, choc pod FF i IE gazeta wyglada inaczej, normalnie. Z drugiej strony nie chce zmieniac portalu, choc pod Opera wszystkie inne dzialaja i wygladaja bez zarzutu. P...
    • Czy komuś chodzi poprawnie forum pod operą 7.0. Wcześniej miałem 7.0 B więc się nie dziwiłem. Ale skoro jest wersja finalna to powinno być OK. Dodam, ze z Operą 6.05 nie było problemów. A jeśli chodzi o szczegóły - to po prostu zamiast 1 enter po wysłaniu na serwer okazuje się, że na stronie są 3. HELP!!! PS. Na innych forach jest OK. Hiubi
    • dlaczego forum nie działa pod przegladarką opery. zupełnie inny wygląd ma w IE izupełnie odmienny w operze.(jest po prostu-zwłaszcza strona główna zdekompletowane w porównaniu do tego co widzę w IE)
    • zupełnie nie liczycie sie z forumowiczami. forum nie działa pod operą. zreszta szkoda nerwów i czasu na wyliczanie "zalet" waszego genialnego pomysłu
    • Znowu mam czas czytać Gazetę, i znowu nic z tego - Safari się wywala. Będzie coś z tego, Droga Administracjo? ;)
    • Mam świeżą Suse 11.2 i nie mogę się zalogować w Firefoksie. Po długim namyśle przeglądarka zasypia w pustym oknie. Z konquerora działa. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... Będę wdzięczny za pomocną radę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się