opera

(40 wyników)
  • ...nie moge pobrac programow a w firefoxie nie mam z tym problemow, czy to tylko kwestia ustawienia?
  • Mądre głowy błagam pomózcie, bo coś mi chyba znów siada:( : za waszymi podczytywanymi radami zmienilam IE na Operę i wreszcie przez całe 3 tygodnie komp chodzi jak marzenie,a od wczoraj znów coś okropnie się spowalnia do tego stopnia ze nie mogę żadnych stron przeglądać aż do momentu zresetowania komputera :(, oczywiscie Norton nie wykrywa nic, dziś AVG tez nic nie wykrywa. Powiedzcie co to moze byc ? czy to co się dzieje może być winą też tego ze co jakiś czas pojawia się okno z alertem "...
  • Witam 1.Skanowałem dzisiaj komputer jednym ze skanerów, A-squared 4.5, który wykrył u mnie trojana Downloader Swizzor w pliku gg.exe (usunąłem). Rzecz w tym, że inne skanery (ESET Online Scanner, MBAM) nie wykryły wcześniej żadnego zagrożenia. Także regularne skanowanie antywirusem, Avirą free nie wykazazywało niebezpieczeństw. Co prawda słyszałem już , że a-squared miewa częste fałszywe alarmy, ale lepiej dmuchać na zimne. Oto log z hijackthis: wklej.org/id/178028/ 2. Mój zestaw z...
  • Witam Problem 1: Staram sie usunąć pewien plik z przegladarki Opery który jest uszkodzony i uniemożliwia jej otwarcie. Wszelkie próby usuwania koncza sie komunikatem "nie mozna usunąc cookies4.dat. Plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny" , tak samo z plikiem opera6i.ini. Nie jestem ich w stanie usunąć z konsoli ani killboxem jak również eraserem. Problem 2: Od jakiegoś czasu przy przegladaniu stron na jakiejkolwiek przegladarce IE, FF, Opera użycie procesora wzrasta do 100%...
  • Pewne aplikacje wykorzystujace Jave nie dzialaja prawidlowo: zamykaja sie strony internetowe i na pulpicie za kazdym razem pojawia sie plik z bledem o takiej tresci: www.wklej.org/id/80049/ Oto logi: wklej.org/id/80052/ hijackthis i combo wklej.org/id/80053/ Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. Dziekuje.
  • Dziś na jakims blogu otworzył mi sie pop-up i niemal zaraz avast zaczał mi sygnalizowac trojany. Wrzucanie na kwarantannę na jakis czas pomagało a potem znów mi sie otwierało okienko z ostrzeżeniem. Log z avasta podał mi takie lokalizacje "Win32:Trojan-gen {Other}" has been found in "F:\Documents and Settings\ELA\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\OD2RSTIJ\loader[1].exe" file. "Win32:Trojan-gen {Other}" has been found in "F:\WINDOWS\mm_tmploader.exe" file. Win32:...
  • Witam, mam problem z otwieraniem konta pocztowego na jednym ze znanych portali. Co ciekawe, poczty z tego portalu nie moge odbierać TYLKO na moim osobistym komputerze, na innych otwiera się bez problemu. Wszystkie inne strony otwierają się, poza tą jedną. Podejrzewam jakiegoś sprytnego wirusa, niestety niewykralnego przez oprogr. antywir (czy to w ogóle możliwe)? Proszę o jakąś radę. Co robić?
  • Kilka dni temu kolejny raz skanowałem kompa WD i nic nie znalazł. Zaraz potem Kasperski IS przeskanował i znalazł 2 trojany i jakiegoś malware. Dodam że używam legelnego oprogramowania ( XP )które często się aktualizuje. W takim razie do czego służy WD, skoro nic nie znajduje i dodatkowo "zamula " kompa? Może po prostu nie warto go instalować. A może ma jakieś ukryte zalety, które powodują, że warto go mieć na kompie. Proszę o odpowiedż.
  • Bardzo proszę o sprawdzenie loga. Komputer się zaczął mulić, a gdy włączam Operę to po chwili komputer zaczyna intensywnie "myśleć" (wykorzystanie procesora 100%) i wtedy już w ogóle nic nie chce działać. Przeskanowałam komp Ewido (znalazło dużo i mam nadzieję, że usunąło). Porty mam zamknięte. Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 22:18:50, on 2006-07-28 Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000) Running processes: C:\WINDOWS\Sys...
  • Witam. Komp ostatnio sprawowal sie ok, ale do dzis. Dzis zostalem w pracy powiadomiony przez wspollokatorow, ze komp 'wariuje'. Takze poskanowalem go czym tylko sie dalo, pousuwalem syfy ale nadal jest zle. Mianowicie, ciagle Firewall informuje mnie o probie ataku; wczesniej wskakiwaly popupy i stronki o tresci 'rozbieranego' pokera itp; wyskakuje notorycznie okienko o polaczeniu telefonicznym, ktore oczywiscie ignoruje ale uporczywie powraca; na dysku C znalalzy sie pliki 'fdcqbos', 'hikcqk'...
  • Oczywiscie Internet explorer odpada na starcie .ja uzyam mozilli ale słyszałe tez ze opera jest ok. ale ktora jest najbezpieczniejsz tzn ma najmniej "dziur"?
  • Witam, najpierw komputer: Płyta intel 845GBV, Celeron 1.7, RAM 256 Mb. System XP SP2 zainstalowany po formacie wszystkich partycji + wszystkie uzupełnienia + sygate + avast + spyware (search&destroy) + adware Lavasoftu. Czysty. Software minimalne: opera, gg, word+excel, winamp... I teraz pytanie: dlaczego procesor obciążony jest maksymalnie -- po alt+crtl+del w zakładce Wydajność pokazuje, że procesor obciążony jest prawie cały czas w 100%, mimo że powinno byc 0 (zero), bo nic w d...
  • Witam! Opis sytuacji (przepraszam, że taki długi :P). Gdy logowałam się na moje konto w My Opera (używałam przeglądarki Firefox, która pamięta niektóre hasła, w tym również to do Opery), to wyskoczyło mi żółte ostrzeżenie Kasperskiego riskware not-a- virus:Monitor:Win32:Perflogger.ca. To coś chciało się połączyć poprzez Firefoxa (to moja domyślna przeglądarka), ale Kaspersky pytał się co mam zrobić. Zablokowałam szkodnika tak jak mi radził antywirus. Niestety te okienko z ostrzeżeniem...
  • wklej.org/id/bcfdadc597 Jakies problemy z IE, wyskakujace strony, inne niz te na ktore klikam. Juz nawet wyrzucilem IE i dzialam na Operze gdzie tego problemu w ogole nie ma. ale chcialbym wrocic znow na IE.
  • Witajcie, dzisiaj w nocy wyświetlił mi się komunikat od Nortona, ze na komputerze znaleziono konia trojańskiego, którego nie można usunąć. Zresetowalam komputer i zrobiłam skana nortonem, który nic nie wykrył. Ale ponieważ trochę się przestraszyłam, że jednak może cos na komputerze być, ściągnełam program spyware doctopr, który znalazł ponad 50 infekcji, z czego wiekszość to były jakieś cookie, a 3 - known bad sites, o wysokim poziomie zagrożenia. Kliknełam więc 'napraw" i infe...
  • Prosze o pomoc kogos kto wie co to za trojan (domyslam sie ze w tym sek) i jak go usunac.Myslalem ze to przypadek ale powtorzylo sie juz dwukrotnie:( PS Mozliwe ze problem ma jakis zwiazek z Internet Explorerem bo teraz IE mi nie wyswietla zadnej strony (pisze korzystajac z opery).Z gory dzieki za pomoc
  • Nie mam pliku rpcc.dll Które rzeczy należy usunąć ? Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 19:07:40, on 2006-11-20 Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\Explorer.EXE C:\WINDOWS\system32\spo...
  • usuwalam juz po kilkanascie wpisów ale one się natychmiast odzyskują... manager ctrl+alt+delete sie nie otwiera... (blabla tworzony jest dzienik zadań) Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 12:22:53, on 2005-12-25 Platform: Windows 2000 SP4 (WinNT 5.00.2195) MSIE: Internet Explorer v5.00 SP4 (5.00.2920.0000) Running processes: C:\WINNT\System32\smss.exe C:\WINNT\system32\winlogon.exe C:\WINNT\system32\services.exe C:\WINNT\system32\lsass.exe C:\WINNT\system32\svchost.exe...
  • Obecnie mam IE i jakas, pewnie darmowa wersje Opery. Czy istnieje cos na przeszkodzie by zainstalowac sobie darmowego Firefoxa (ot, dla kaprysu) i miec razem ich trzy? Czy to tylko zasmiecanie komputera, spowolnienie jego pracy etc.?
  • Co może być przyczyną tego, że zaraz po uruchomieniu komputera, pochodzi kilka minut i się restartuje, tak jakby nacisnąć mu reset. Czasami przed tym zawiesi mu się jakiś program, np przeglądarka, gadu, albo coś co akurat uruchomiłam: program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Po takim restarcie komp chodzi nawet cały dzień i nic mu nie jest. Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 09:10:31, on 2006-04-11 Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) MSIE...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się