opera

(32 wyniki)
  • Witajcie, Na jak długo starczyła Wam spacerówka Opera z ww. wózka? Czy np. 2,5 latek do tego wózeczka jeszcze wejdzie? Ponieważ jest dość płytka mam też obawy jak zmieszczę do niej np. rocznego malca w kombinezonie? Miałyście takie problemy? Jak długo Wasze pociechy korzystały z Opery? Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Pozdrawiam.
  • Wątków na temat bebe comfort było juz mnóstwo wiem. Ale ja chciałam zapytac o konkretną rzecz, a mianowicie o kubełkowe rozkładanie. Jak sie w tej spacerówce śpi dzieciom? Bardzo podoba mi sie ten wozek, ale jakos nie moge sobie wyobrazic, ze takiemu dziecku jest wygodnie. Jakie sa Wasze opinie?
  • Szukam nowej budki z folią do siedziska Bebe Confort Opera i tapicerki na zmianę moje są mocno zużyte szczególnie budka. Gdzie można kupić najtaniej?
  • Witam .Mam pytanko do jakiego wieku woziłyście dziecko w tym wózku. Ja mam właśnie taki ale wydaje mi się ze ma bardzo płytkie siedzisko i zastanawiam się czy kupić jakąś inna spacerówke .Wydaje mi się że zimą dziecko grubo ubrane wcale tam nie ma miejsca na pupcie.Proszę o pomoc wózek ten dostałam i nie jestem z niego zadowolona. Pozdrawiam Justyna
  • Drogie mamusie!!! O bebe conf. przeczyatałam już wszystko ale zastanawia mnie z jakich powodów wiele mam uzywa go do ok.2 roku życia maluszka / choć producent twierdzi że do 3 lat wystarcza spokojnie/ czy Wasze pociechy z niego tak szybko wyrosły a może wolicie lżejsze wózeczki dla 2-3 latków, a może są jeszcze inne powody??? Dzięki za odpowiedź i pozdrowienia dla wszystkich emam i ich pociech :O) Aha chodzi mi dokładnie o model Trophy 4 + siedzisko opera
  • Witam! Korzystam jeszcze z gondoli BebeConfort, ale na wiosne bedziemy zmuszone przesiąść się na spacerówke. Zakupiłam wcześniej (razem z gondolką) siedzisko Opera i tak się jemu teraz przyglądam i nie wydaje mi się być "najszczęśliwsze" dla Malucha.... Korzystacie z Opery??? Jakie sa Wasze doświadczenia?? Wygodna dla Malucha?? Wiem, ze nie rozklada sie na płasko...i wygląda na dosyć ciasną ..... Zastanawiam się czy nie sprzedać tego wózka i kupić zupełnie inną spacerówkę??.... M...
  • Mam pytanie od kiedy można tak faktycznie wozić dziecko w siedzisku Opera. Moja ma 4 miesiace i już od ponad miesiąca nie chce jeździć w głębokim wózku, teraz jeździmy z fotelikiem Elios ale ona dość szybko rośnie i obawiam się że za niedługo będzie do niego po porostu za duża. Z góry dziękuję za opinie.
  • Chciałam Was zapytać, jak używałyście spacerówki Opera w zimie. Budke można przełożyć od spacerówki. A co dalej? Jesli spiworek, to nie wiem jak wpiąć szelki. Więc jak inaczej bo brakuje mi wyobraźni? Kasia i Maja
  • Dziewczyny pomóżcie! POdoba mi się krzesełko BeeBee Futuro i Arti Alice Opera. Wizualnie wyglądają prawie identycznie ale BeeBee waży 13 kg.a Arti 9 kg!Czyli nie są identyczne. Ma ktoś któreś z nich? Proszę o opinie!!! Czy są bezpieczne no i które jest lepsze?
  • Cześć dziewczyny! No właśnie jak? Można je całkiem ściągnąć i wyprać w pralce, czy raczej ręcznie? Czy materiał się nie zmechacił, i czy długo schnie? A co z budą - można ją ściągnąć z tych "drucików", czy myje się ją raczej na "sucho"? Z góry dziękuję, Monika.
  • Dziewczyny, chcialam sie dowiedziec jakie sa Wasze opinie na temat krzeselek do karmienia firmy Arti , model: Alice Opera lub Alice Cesar. Bardzo mi sie podobaja, ale chcialabym miec pewnosc czy warto.
  • Uprzejmie proszę o wyrażenie swojej opinii o wózku bebe confort stelaż trophy4; gomndola Windoo - czy nie zamała dla maluszka (rodzę w sierpniu) spacerówka oppera - nie rozkłada sięna płasko czy to duże utrudnienie i fotelik creatis czy to dobry wybór. Wózek bardzo mi się podoba ale wszystko wydaje się zamałe ???? Co Wy na to?? Proszęo pomoc bo już całakiem złupiałam. Pozdrawiam wszystkich oczekujących rodziców.:-)))))
  • Mój maluch wyrasta z głębokiego wózka i rozglądam się za spacerówką, najlepiej taką z siedzeniem rozkładanym na płasko bo nie wiem czy mały będzie już siedział jak go do niej przeniosę. Do tej pory wygrywał pp atlantico ale zainteresowałam sie też bc na stelażu trophy 4 i z siedziskiem opera. Nie znam jednak opinii na temat tych wózków. jakie są generalnie w użytkowaniu? czy kółka szybko zaczynają trzeszczeć? będe go użytkować i w mieście i na wsi ale pompowane kółka nie wchodzą w...
  • Proszę o opinie na temat wózków Bebe Comfort (Trophy-Opera ). Czy są warte swej ceny. Dzięki za każde info w tej sprawie.
  • Mam miesią na wybranie wózka i dostaje już szału, bo nie wiem na co się zdecydować. Ostatecznie stwierdziłam, że wybiorę spośród peg perego i bebe confort. Czy macie jakieś doświadczenie z tymi wózkami? Aktualnie zastanawiam się nad zakupem używanego bebe confort ze stelażem trophy avenue, gondolą prelude, siedziskiem opera i fotelikiem samochodowym elios. Gondola ma ślady uzycia natomiast spacerówka wygląd jak nowa, nie była używana i zastanawiam się czy ona jest wogóle praktyczn...
  • Witam! Gdzie kupię najtaniej zestaw bebe confort stelaż trophy+opera? Dzieki za odp. pata3:-)
  • Dziewczyny, poradzcie jak sprawują się wózki Bebe Comfort, te siedziska Opera na stelażu Trophy?? Bardzo, bardzo prosze o pomoc! Czy siedzisko jest duże, zmieści się tam dwulatek? Dzięki z góry!
  • Dziewczyny mam pytanie co do fotelika elios safe said firmy bebe confort ,czy może on zastąpić gondolke dla niemowlaka ? od którego miesiąca można wozić dziecko w operze ? i wogóle jakie macie zdanie o tej firmie .z góry dziękuje za odpowiedzi :-)))) pozdrawiam
  • czy orientujecie się, gdzie w Warszawie można obejrzeć wózki bebe confort? szukam w internecie, byłam we dwóch dużych sklepach i mogą jedynie pokazać mi katalog... dziękuję za pomoc! A.
  • Dziewczyny, poradzcie jak sprawują się wózki Bebe Comfort, te siedziska Opera na stelażu Trophy?? Bardzo, bardzo prosze o pomoc! Czy siedzisko jest duże, zmieści się tam dwulatek? Dzięki z góry!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się