opera

(6 wyników)
  • Śmiejcie się, śmiejcie, ale pierwszy raz wybieram się do Opery i normalnie.... nie wiem w co się ubrać! Bo nie dość, że ogólnie jestem cham i prostak granatem od pługa oderwany, to jeszcze w ogóle nie znam się na modzie. W szafie na pewno nic odpowiedniego nie mam, więc wydumałam, że zmuszę moją najdroższą i najwspanialszą na świecie krawcową (która najpierw padła i kazała sobie ze łba wybić, ale potem, będąc moją mamulką, nie mogła się nie zgodzić ;)) do szybkiego machnięcia na piątek czarne...
  • Zmieniłam przeglądarkę z wkurzającego mnie FF na Operę, jestem super zadowolona, tylko nie wiem, skąd wziąć coś takiego jak AdBlock w FF? I co pogrzebać w ustawieniach, żeby mi nie podkreślało na czerwono wszystkich wyrazów...?
  • Bo to fajna przeglądarka jest, zanim nie zaczęłam jej używać, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że można zablokować prawie wszystkie reklamy, także te migające paskudztwa, nie znałam gestów myszy (a teraz odruchowo nawet w Wordzie usiłuję cofać polecenia w ten sposób). Lubię wbudowanego klient pocztowego, bo nie muszę uruchamiać Outlooka, tylko od razu wiem, że coś przyszło, ładnie pozwala jednym kliknięciem usunąć spam z Interii, praktycznie nie widuję propozycji kupowania viagry. No i szyb...
  • Wiem, ze sie da, ale nie wiem jak :( Lobbystki drogie, pomocy!
  • Coś mi się ostatnio przypałętało w przeglądarce i za diabła nie mogę tego wyłączyć. Macie może jakieś pomysły jak usunąć z paska narzędzi nawigacyjnych takie badziewne ikonki, który przekierowują mnie i otwierają w bocznym panelu wszystkie możliwe zakupowe linki? Wygląda to jak torba na zakupy i samolot. Poradźcie coś proszę, bo porzucę liska na rzecz opery.
  • Od dwóch tygodni po wejściu na Lobby bądź inne gazetowe forum, zawiesza mi się wszystko. Zalogowanie się graniczy z cudem, internet itd. odwieszaja się po kilkudziesieciu sekundach, ale fora nadal bardzo kiepsko działają. Ma to miejsce tylko na stronach gazetowych. Nie znam się wcale więc proszę o przystępne rady bo jak tu życ bez LB? Aktualizacje są pobrane i ogólnie komputer działa bez zarzutu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się