Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

opinie

opinie

(248 wyników)
  • Czy ktoś był może w hotelu PIERRE ANNE w Ayia Napa na Cyprze? Chętnie wysłucham opinii na jego temat bo nigdzie tu o nim nie mogę znaleźć informacji :-( Chodzi mi o to czy w centrum, czy czyste pokoje, czy jedzenie zjadliwe, czy ogólnie warto w nim być bo nie wiem jak standard 3 stars na Cyprze się prezentuje.... Bardzo proszę o opinie bo niedługo chyba do niego polecę.
  • Dzieki!!!
  • Sluchajcie moze ktos byl w tym hotelu,prosze Was o opinie,jakie jest jedzenie czy to jakos w centrum czy raczej odludzie czy sa jakies sklepiki,tawerny w poblizu,czy jest plac zabaw,jak czesto sa pokoje sprzatane itd. Bede tez wdzieczna za fotki na jankes25@gazeta.pl W wyszukiwarke weszlam,ale sa opinie o Golden Beach nie w rethymnonie,dzieki pozdrawiam
  • JADE 12,09 Z TRIADĄ NA THASSOS TO HOTELU CORAL - JEŚLI KTOŚ BYŁ W TYM MIEJSCU PROSZE O OPINIE .WIELE SIE NACZYTAŁAM NA TEMAT TRIADY I MAM TERAZ WĄTPILIWOŚCI ABY Z NIMI JECHAC- OCZYWISCIE KASA ZA WAKACJE JUZ JEST WPŁACONA. CZY SA RECZNIKI W HOTELU I JAKIE JEST TE SERWOWANIE JEDZENIE.? DZIEKIUJE ZA POMOC.
  • chce w tym roku wybrac sie tam na urlop, bylam juz na rodos i tym razem oprocz lotu chcialabym robic reszte na wlasna reke. chodzi mi o wyspe na ktorej mozna spedzic w spokoju na przepieknych plazach 10 dni...z dala od tlumow ludzi. dzieki za wasze opinie
  • Ktoś był? Ktoś będzie?
  • I może zrelacjonować na żywo ten hotel, bo wypowiedzi na forum o hotelach są dosyć stare i tak różne, że chociażby się chciało, to człowiek nie wie, czy rezerwować, czy też nie, nie spotkałam się z tak różnymi opiniami, więc może ktoś jeszcze raz opisze ten hotel?? z góry dziękuję.
  • co naprawde jest warte zobaczenia w grecji
  • Przegladajac forum widac, ze bardzo wiele osob zainteresowanych jest wyjazdem na Krete z biurem Big Blue, tylko zastanawia sie nad wyborem odpowiedniego hotelu. Mam wiec propozycje, aby wszyscy, ktorzy byli z BB na Krecie opisali krotko wrazenia ze swoich hoteli: 1. POKOJ 2. WYZYWIENIE 3. OKOLICA 4. PLAZA 5. DOSTEP DO TRANSPORTU PUBLICZNEGO W imieniu wszystkich zainteresowanych i swoim z gory dziekuje za wszystkie rzeczowe opinie, Bartek.
  • w sierpniu wybieramy się do Grecji, na Rodos. Ponieważ jedziemy z małym dzieckiem (3l.), zależy nam, żeby warunki były przyzwoite. Bardzo proszę osoby, które znają hotel Filerimos Village, o opinię. Szukałam przez wyszukiwarkę, ale niewiele znalazłam :-( Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
  • Właśnie wróciliśmy. Było cudnie. Objazd - bajka, bogaty progam i coś jeszcze na dodatek poza nim. Żadnych niedociągnięć. Kompetentny, przesympatyczny pilot. Pobyt na zielonej, pięknej Kofu ( ach - ta roślinność .... ) w hotelu Bella Hellena ( wyjątkowo czysty plus posiłki nie do przejedzenia - przeczytałam wiele opini, aby zdecydować, który hotel wybrać ). Jeśli ktoś ma ochotę na więcej informacji - chętnie napiszę. Właśnie tworzę stronę ze zdjęciami. Pozdrawiam - Ewa
  • Planuję z rodziną (żona + 2 córki 3 i 7 lat) wyjazd na Kretę do Gouves do hotelu Kamaria w terminie 15.08 - 29/08. Czy ktos z was może już tam był? Czy możecie się ze mną podzielić waszymi uwagami nt. hotelu , miejscowości , biura podróży (podobno to ex. Big Blue)? Będę wdzięczny. Pozdrawiam. KS
  • Wiem,że nie powinnam tutaj o to Was prosić,ale bordzo proszę o jakieś informacje na temat tego hotelu.Wrzucałam go chyba we wszystykie wyszukiwarki i znalazłam tylko 2 opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
  • jakieś opinie ktos ma temat tego hotelu w ofercie Ecco ? Cena jest sensowna, wiec szukam teraz opinii .. ? z góry wielkie dzięki ;) pozdrawiam Adam,
  • Czy był ktoś w tych hotelach? Jakie wrażenia? W tym roku oba hotele ma Scanholiday?
  • Czy ktoś może był w tym hotelu i może opowiedzieć swoje wrażenia z pobytu? To jedyny hotel który udało nam się znaleźć na południu Krety (w Matali) w ofertach biur podróży (dla ścisłości, w Triadzie). Boimy się trochę wyjeżdżać na własną rękę, a we wszystkich biurach do których wchodziliśmy paytając o południe Krety patrzyli na nas jak na kosmitów.. Mimo wszystko, zanim zdecydujemy się na tę ofertę wolałabym poznać opinię kogoś kto tam był.
  • Wybieram się z dziecmi 2 i 10 lat do tego hotelu na Krecie.Moze ktoś byl, proszę o opinie. Wybrałsam ofertę z Itaki. Pozdrawiam
  • witam czy ktoś był w aprtamentach Sofoklis w miejscowości Stalida.Proszę o opinie
  • Witam, chce wysłać rodziców w 25 rocznice ślubu do grecji z TRIADĄ we wtrześniu na wycieczkę 7+7 "peloponez 3 wyspy". Jezeli ktos juz jeździł z tym biurem do grecji na takie wycieczki lub pokrewne proszę o opinie. Nie chce by rodzice sie rozczarowali. POZDRAWIAM

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.