opinie

opinie

(248 wyników)
  • Czy ktoś był może w hotelu PIERRE ANNE w Ayia Napa na Cyprze? Chętnie wysłucham opinii na jego temat bo nigdzie tu o nim nie mogę znaleźć informacji :-( Chodzi mi o to czy w centrum, czy czyste pokoje, czy jedzenie zjadliwe, czy ogólnie warto w nim być bo nie wiem jak standard 3 stars na Cyprze się prezentuje.... Bardzo proszę o opinie bo niedługo chyba do niego polecę.
  • Sluchajcie moze ktos byl w tym hotelu,prosze Was o opinie,jakie jest jedzenie czy to jakos w centrum czy raczej odludzie czy sa jakies sklepiki,tawerny w poblizu,czy jest plac zabaw,jak czesto sa pokoje sprzatane itd. Bede tez wdzieczna za fotki na jankes25@gazeta.pl W wyszukiwarke weszlam,ale sa opinie o Golden Beach nie w rethymnonie,dzieki pozdrawiam
  • Dzieki!!!
  • Ktoś był? Ktoś będzie?
  • JADE 12,09 Z TRIADĄ NA THASSOS TO HOTELU CORAL - JEŚLI KTOŚ BYŁ W TYM MIEJSCU PROSZE O OPINIE .WIELE SIE NACZYTAŁAM NA TEMAT TRIADY I MAM TERAZ WĄTPILIWOŚCI ABY Z NIMI JECHAC- OCZYWISCIE KASA ZA WAKACJE JUZ JEST WPŁACONA. CZY SA RECZNIKI W HOTELU I JAKIE JEST TE SERWOWANIE JEDZENIE.? DZIEKIUJE ZA POMOC.
  • I może zrelacjonować na żywo ten hotel, bo wypowiedzi na forum o hotelach są dosyć stare i tak różne, że chociażby się chciało, to człowiek nie wie, czy rezerwować, czy też nie, nie spotkałam się z tak różnymi opiniami, więc może ktoś jeszcze raz opisze ten hotel?? z góry dziękuję.
  • chce w tym roku wybrac sie tam na urlop, bylam juz na rodos i tym razem oprocz lotu chcialabym robic reszte na wlasna reke. chodzi mi o wyspe na ktorej mozna spedzic w spokoju na przepieknych plazach 10 dni...z dala od tlumow ludzi. dzieki za wasze opinie
  • Właśnie wróciliśmy. Było cudnie. Objazd - bajka, bogaty progam i coś jeszcze na dodatek poza nim. Żadnych niedociągnięć. Kompetentny, przesympatyczny pilot. Pobyt na zielonej, pięknej Kofu ( ach - ta roślinność .... ) w hotelu Bella Hellena ( wyjątkowo czysty plus posiłki nie do przejedzenia - przeczytałam wiele opini, aby zdecydować, który hotel wybrać ). Jeśli ktoś ma ochotę na więcej informacji - chętnie napiszę. Właśnie tworzę stronę ze zdjęciami. Pozdrawiam - Ewa
  • co naprawde jest warte zobaczenia w grecji
  • Przegladajac forum widac, ze bardzo wiele osob zainteresowanych jest wyjazdem na Krete z biurem Big Blue, tylko zastanawia sie nad wyborem odpowiedniego hotelu. Mam wiec propozycje, aby wszyscy, ktorzy byli z BB na Krecie opisali krotko wrazenia ze swoich hoteli: 1. POKOJ 2. WYZYWIENIE 3. OKOLICA 4. PLAZA 5. DOSTEP DO TRANSPORTU PUBLICZNEGO W imieniu wszystkich zainteresowanych i swoim z gory dziekuje za wszystkie rzeczowe opinie, Bartek.
  • w sierpniu wybieramy się do Grecji, na Rodos. Ponieważ jedziemy z małym dzieckiem (3l.), zależy nam, żeby warunki były przyzwoite. Bardzo proszę osoby, które znają hotel Filerimos Village, o opinię. Szukałam przez wyszukiwarkę, ale niewiele znalazłam :-( Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
  • Wiem,że nie powinnam tutaj o to Was prosić,ale bordzo proszę o jakieś informacje na temat tego hotelu.Wrzucałam go chyba we wszystykie wyszukiwarki i znalazłam tylko 2 opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Czy był ktoś w tych hotelach? Jakie wrażenia? W tym roku oba hotele ma Scanholiday?
  • Planuję z rodziną (żona + 2 córki 3 i 7 lat) wyjazd na Kretę do Gouves do hotelu Kamaria w terminie 15.08 - 29/08. Czy ktos z was może już tam był? Czy możecie się ze mną podzielić waszymi uwagami nt. hotelu , miejscowości , biura podróży (podobno to ex. Big Blue)? Będę wdzięczny. Pozdrawiam. KS
  • witam czy ktoś był w aprtamentach Sofoklis w miejscowości Stalida.Proszę o opinie
  • jakieś opinie ktos ma temat tego hotelu w ofercie Ecco ? Cena jest sensowna, wiec szukam teraz opinii .. ? z góry wielkie dzięki ;) pozdrawiam Adam,
  • Wybieram się z dziecmi 2 i 10 lat do tego hotelu na Krecie.Moze ktoś byl, proszę o opinie. Wybrałsam ofertę z Itaki. Pozdrawiam
  • Czy ktoś może był w tym hotelu i może opowiedzieć swoje wrażenia z pobytu? To jedyny hotel który udało nam się znaleźć na południu Krety (w Matali) w ofertach biur podróży (dla ścisłości, w Triadzie). Boimy się trochę wyjeżdżać na własną rękę, a we wszystkich biurach do których wchodziliśmy paytając o południe Krety patrzyli na nas jak na kosmitów.. Mimo wszystko, zanim zdecydujemy się na tę ofertę wolałabym poznać opinię kogoś kto tam był.
  • Hejka Na stronie Itaki widnieje w promocji ten hotel z Krety/Chani. Czy ktos tam niedawno byl?Bo ostatnie wpisy sa conajmniej sprzed dwoch lat. Czy rzeczywiscie takie tam tragiczne wyzywienie? Bo polozenie hotelu, plaza, wszystko jest wg.mnie ok jak na tak niską cene. Dzieki za info.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.