opinie

opinie

(146 wyników)
  • Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych. www.komunikowanie.pl Interesują mnie opinie na temat tej szkoły. Niewiele o niej wiem prócz tego, że istnieje dosyć krótko... narazie oferuje z tego co widze studia licencjackie i podyplomowe a co z magisterskimi? czy warto więc jej zaufać? Co oferuje i czy warto w niej studiować dziennikarstwo? Co ją wyróznia spośród innych szkół? Jak jest z kadrą i wyposażeniem szkoły... Czy trudno się w niej utrzymać? I Co najw...
  • Jak w temacie, wacham się między tymi dwoma kierunkami? studiować chcę zaocznie, bardziej przekonuje mnie SWPS, ale słyszałem, negatywne opinie o trybie zaocznym na tej uczelni z koleji jeśli chodzi o Koźmińskiego przerażaja mnie trochę przedmioty ścisle (statystyka, ekonometria, rachunkowość itp. jakieś wskazówki? :)
  • kto ma jakieś doświadczenia z tą uczelnią proszę o info... głównie interesuje mnie o kierunek prawo zaoczne
  • Dzisiaj miałam pierwszy zjazd.Uczelnia to politechnika, nie należąca do ścisłej czołówki, ale też nie najgorsza.Kierunek oczywiście techniczny. Oto moje spostrzeżenia po pierwszym zjeździe.Jest to mój drugi kierunek, więc mam jakie takie porównanie co do poziomu nauczania.Więc tak: - mało godzin.Pomimo zjazdów robi się ok 65-70% programu studiow dziennych(szkoda) - wykładowcy wprost powiedzieli, że poziom będzie niższy niż na dziennych, z poziomu chociażby ilości godzin(np: twierdzeni...
  • Kochani chciałam was przestrzec przed wyższą szkołą ekonomiczną ALMAMER Wydział turystyki i rekreacji, niby 15 lat, ale z roku na rak jest coraz gorzej. Profesorowie głównie przerzucają prezentacje oprócz paru wyjątków ( wielki szacunek dla profesora Pilicha ) Ważne są tytuły , a nie to czy profesorowie są w stanie poprowadzić wykłady w związku z swoim zasłużonym wiekiem. ( sama teoria ) 3% osób z praktyką) Opłaty z roku na rok coraz wyżej. Nowa siedzibą nęcą studentów, a prawda jest taka, ż...
  • Witajcie, mam pytanie do wszystkich studentów UJ -co tak naprawdę myślicie o swojej uczelni? Czy jest tak , jak zakładaliście, że będzie składajac papiery?:) Chodzi mi głównie o opinie na temat zajęć, administracji, porównanie z innymi uczelniami jeżeli ktoś takowe posiada, o wymianie Erasmus, kołach naukowych, samorządzie...generalnie wszystko to, co wam leży na sercu:) Będę wdzięczna za każdą opinię:)
  • jakie są wasze opinie na temat tej szkoły, jaki jest tam poziom i jak po niej z pracą
  • PROSZE O JAKIES OPINIE NA TEMAT TEJ UCZELNI.CIEZKO TAM JEST?
  • piszcie co sądzicie na temat tego kierunku na UŁ!!!!!
  • Studiuje ktos z was w Wyzszej Szkole Dziennikarstwa im.Melchiora Wańkowicza w Warszawie,interesuje mnie dziennikarstwo(media i komunikacja społeczna).Jaki jest poziom nauczania,wykładowcy,studenci,warto wydać tyle kasy,zeby tam studiowac? Prosze,napiszcie mi swoje opinie gabi
  • Wybieram sie do tej uczelni na MBA dla inżynierów. Czy ktos z Was skończył ten program bądź wie coś na temat poziomu nauki i możliwości zawodowych po ukonczeniu tego MBA? I co na taki dokument mowia headheamterzy? Co o tym sadziecie?
  • Witajcie! Piszę pracę magisterską na temat studentów studiujących na dwóch (lub więcej) kierunkach. Bardzo prosiłabym o opinie dotyczące takiego trybu studiowania wszystkie osoby, które choć przez chwilę studiowały równolegle i mają na ten temat coś do powiedzenia (jakie są plusy, minusy itd). Również bardzo mile widziane byłyby opinie absolwentów. Będzie mi to niezwykle pomocne, więc proszę o wsparcie i uwagi. Ja sama studiuję politologię (V rok) i prawo (II rok) i mogę podzielić...
  • Wita wszystkich :) Niestety na anglistyke braklo i kilku punktow:( Dostalam sie natoiast na hiszpanski na AP do Krk i italienistyke na Uw. Zawsze chchialam studiowac w Krakowie, oba jezyki mi sie podobaja, wloskiego uczylam sie uz wczesniej, prestiz UW nie pociaga, ale to w Krakowie sie widze... Czyli klasyczny dylemat serce vs rozum. Coo tym sadzicie? Wieciecos o zagranicznych wyianach, mozliwosciach praktyki i pracy po tych kierunkach i uczelniach? Z góry dzięi, pozdrawiam :)
  • Drodzy forumowicze proszę was o wyrażenie waszego zdania na temat WSTKT w Kielcach. To pytanie kieruje głównie do osób studiujących tam bądź posiadających jakieś informacje lub doświadczenia związane z tą szkołą. I czy po skończeniu tej uczelni ma się szansę zdobycia pracy w zawodzie ?
  • prosze o opinie na temat tego kierunku, szczegolnie na UŁ (ale nie tylko)
  • Hej! Poniżej podaję kilka kombinacji kierunków... Bardzo proszę o Wasze zdanie, która z nich jest najodpowiedniejsza... Nie pytajcie co, jak i dlaczego tylko podajcie numerek:) pozdrawiam 1. zarządzanie międzynarodowe + filologia rosyjska 2. zarządzanie międzynarodowe + stosunki międzynarodowe 3. zarządzanie w administracji publicznej + filologia rosyjska 4. zarządzanie w administracji publicznej + finanse i rachunkowość 5. zarządzanie w administracji publicznej + politologia
  • Witam, planuje wybrac sie na informatyke z ekonoimetria do Lub;ina na WSSP i mam pytanie do uczacych sie na tym kierunku lub dla absolwentów.Po pierwsze czy jest na tym kierunku jakos mega trudno ?? cCzy ten kierunek rozni sie bardzo od samej informatyki?? I jaki jest poziom wymagan w stosunku do poziomu informatyki na innych uczelniach.
  • jak jest na tym kierunku (poziom, atmosfera)? czy rzeczywiście kończąc szkołę bez przeszkód można porozumieć się z rodowitym Japończykiem? czy ciężko się dostać (rozmowa kwalifikacyjna) i jaki jest limit przyjęć? serdecznie dziękuję za wszelkie opinie.
  • Mozna tam studiowac np. politologie, zarzadzanie, psychologie. Co myslicie o psychologii na tej uczelni?? CO myslicie w ogole o tej uczelni? Kto z was tam studiuje? bardzo prosze o wszelkie info na ten temat, bo sie tam wybieram
  • Witam! Mysle o studiowaniu tego kierunku (PG), jednak wolalbym najpierw uslyszec jakies opinie. Czy jest bardzo ciezko? Co jest najciezsze na tym kierunku? Jak z praca po ukonczeniu tych studiow? Zastanawiam sie pomiedzy tym kierunkiem, a bardziej ekonomicznym (Finanse i rachunkowosc lub ekonomia). Osobiscie wolalbym EiT jednak nie wiem czy dam sobie napewno rade. Z matematyki jestem raczej dobry ( 86% rozszerzonej matury) a z fizyki sredni (nie pisalem matury, a na swiadectwie mam 4)....

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.