opinie

opinie

(373 wyniki)
  • Witam wszystkich, Mam pytanie odnośnie organizacji wesela w hotelu lord w Warszawie, jeżeli ktoś organizował tam wesele albo był na weselu uprzejmie proszę o opinie bo sama zastanawiam się na organizacją tam swojego wesela. Z góry dziękuje:)
  • 20 października 2012 roku mięliśmy przyjemność korzystać z usług zespołu Lustro z Żyrardowa. Nie zostali wybrani oni przypadkowo, ponieważ rok wcześniej pełnili oprawę muzyczną na weselu mojej koleżanki. Będąc i widząc ich grę, byliśmy bardzo zadowoleni. Nie mam jednak zamiaru narzekać na ich muzykę, a jedynie na zasady, brak informacji i wodzireja. Postaram się przedstawić moje uwagi jak najkrócej i rzeczowo, ponieważ nie chodzi mi tyle o zniesławienie, co o przestrogę ku parom wybieraj...
  • Czy ta sukienka nie jest za bardzo wycięta z przodu: stylowi.pl/3082780 ? Bardzo się podoba mojej koleżance ale nie wiem czy ją kupić czy nie, może coś doradzicie?
  • Witam, czy Ktoś ma doświadczenia z organizacją wesela w BI ?! Jakieś wrażenia/uwagi ?! Interesuje mnie również zdanie na temat tamtejszej kuchni...
  • allegro.pl/suknia-sukienka-cywilny-slub-tiul-na-miare-kolory-i3012216539.html Myślałam o dodatkach do niej w kolorze czarnym...co myślicie? bo już sama nie wiem ... pozdrawiam
  • Dziś kupiłam ze swoja siostrą sukienkę ślubną, bardzo nam się ona spodobała mimo że planowałyśmy troche inny zakup.Moja siostra ma delikatna urodę, szczupłą drobną sylwetkę, nie chciała sukienki ciężkiej, powłóczystej,żadnych babcinych koronek, wg naszej opinii w tej ze zdjęcia wygląda delikatnie,dziewczęco, bardzo ładnie.Pokazała zdjęcia naszym rodzico i zaczął się koszmar...ponoć straszliwie ją skrytykowali, co my wogóle kupiłysmy za badziew, w którym ona wygląda na "przysadzistą kobitę".O ...
  • Drodzy, poszukuje par, które planują bądź mają już odbyły swoją imprezę weselną w tym miejscu. Dom weselny : karczmanapiwnej.pl/oferta/54/46/dom_biesiadny.html Planuje swoje wesele na wrzesien tego roku i chcialabym dowiedziec sie jak wyglada organizacja takiej imprezy wlasnie na tym obiekcie. Bede wdzieczna za pomoc!
  • wiem, że zespołów o tej nazwie jest kilka, ale chodzi o taki, co ma do wyboru trzy składy (jest jeszcze family band i swing trio). znacie, słyszałyście, któraś z was była na weselu, gdzie grali? ich strona wygląda ładnie, demo też niczego sobie, w sumie wszystko nam odpowiada, ale lepiej wiedzieć, jak zespół sprawdza się w praktyce... [dostaję już szału od słuchania weselnych kawałków w internecie, ale przecież zespół znaleźć trzeba. ci wydają się sensowni, ale gdzieś przeczytałam jed...
  • Poszukuję opinni na temat firmy [b]Fanaa studio[/b] , która specjalizuje się w zakresie fotografi oraz videofilmowania. Czy któraś z Was korzystała z ich usług lub może słyszała coś na ich temat. Proszę również o Wasze opinie na temat ich pracy. Zastanawiamy sie czy nie skorzystac z ich usług - ślub w przyszłym roku, więc mamy jeszcze trochę czasu (chociaż do końca sierpnia chcielibyśmy wybrać fotografa oraz operatorów kamery). Z góry dziękuję za Wasze opinie:)
  • Przejrzałam net w poszukiwaniu opinii o miejscówkach, które przypadły mi do gustu. O kilku z nich: - Klub Galop - Villa Park Wesoła - Stawisko Klaudyn znalazłam sporo informacji. Poszukuję jednak aktualnych informacji o: - Rancho pod Bocianem - Przypki - Hotel Boss - Stary Młyn. Poszukuję miejsca z możliwością noclegu dla ok 60-70 osób co znacznie ogranicza wybór - byłabym wdzięczna za Wasze opinie / doświadczenia dotyczące Przypek i Starego Młyna w Bossie.
  • Witajcie :) Czy któraś z Was miała wesele w Warszawiance, a może byłyście tam jako goście weselni? Bardzo podoba mi się tam sala, ale niestety w internecie jest bardzo mało opinii o tym miejscu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje i wrażenia :)
  • witam moi znajomi będą organizowali wesele w karczmie na piwnej , restauracja Baccara znajdującej się w Jawczycach pod warszawą . Znam lokal ale nie chcę żeby polegali na jednej opinii z resztą nie byłam w nim dawno , napiszcie coś o jedzeniu , obsłudze itp. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Witam! Bardzo Was proszę o opinię na temat tych 2 miejsc - mam dylemat na które się zdecydować... W Hotelu Boss podoba mi się Stary Młyn, wesele na ok 100 os bedę robić i boję się trochę, że ta sala jest za duża i za wysoka, no i ma piękny ogród, który będzie sprzyjał temu ze goście będą w nim zamiast w sali :-( czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? jeśli tak to bardzo proszę o wszelkie info na temat tego miejsca. A drugie miejsce to Tenis House w Markach - sala ładna, ...
  • Witajcie! Planuję wesele na lipiec 2011 na max. 80 osób i oglądałam Villę Foksal, która mi się baaardzo spodobała. Ale boję się jednego- że podają mało jedzenia... Czy któraś z Was może była tam na weselu i może coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna!!! :)
  • Czy ktos bawił się w prosper party na modlińskiej? Bardzo proszę o opinie!
  • Czy któras z was ma jakies doświadczenia? Bardzo prosze o opinie.
  • Najmłodszy mój syn żeni się w przyszłym roku. Nie szukają z narzeczoną in. miejsca na wesele, bo zauroczyli się właśnie tym. www.lipowygosciniec.pl/ Otwarty w maju 2009 r. i nie ma opinii. Jedzenie rzeczywiście b. smaczne (z autopsji), miejsce bardzo klimatyczne, styl staropolski, łazienki po prostu boskie ... ale jednak jakieś obawy są. Wdzięczna byłabym za jakiekolwiek informacje, bo MUSIMY zaklepać termin. Pomysły również mile widziane, bo znam to forum i wiem, że można na W...
  • Witajcie, W tym roku 25 lipca biorę ślub w tym kościele i poszukuję opinii o tym kościele, przede wszystkim interesuję mnie ile wynosi tzw. co łaska w tym kościele i czy w tej cenie jest już jakaś dekoracja kościoła, czy trzeba to zrobić we własnym zakresie. Byłabym wdzięczna za uwagi osób, które albo brały ślub w tym kościele albo były na ślubie będę wam bardzo wdzięczna:) pozdrawiam wszystkich,
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.