opinie

opinie

(373 wyniki)
  • Ponieważ zdecydowaliśmy się na imieninki na stół dla każdego z gości, mam do wyboru tradycyjne karteczki oraz coś takiego: img100.imageshack.us/my.php?image=winietkaqw5.jpg Co sądzicie o tym?? Oczywiście Ferrero Rocher jest do zjedzenia dla każdego z gości :) Pozdrawiam Anka
  • Bardzo prosiłabym o opinie na temat studia zajmujacego sie fotografią i vidofilmowaniem HDD Studio... Czy mieliscie z nimi jakis kontakt lub slyszeliscie o nich?
  • Witam, co myślicie o tej sukni? tylko szczerze www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=134.hindu
  • Czy ktoś zamawiał suknie u Pana Tomasza? Prosze o opinię na temat pracowni. Pozdrawiam ;)
  • j.w. prosze o opinie zarówno w sprawie filmowania jak i fotografii. dzięki z góry
  • Tymczasowo nie mamy mozliwosci sprawdzenia lokali osobiscie, dlatego prosze o opinie o powyzszych - oba znajduja sie w okolicy Gliwic - interesuja nas ogolne wrazenia dotyczace imprez tam organizowanych, a takze (a moze przede wszystkim): sale, jedzenie, obsluga, parking, itp. szukamy sali na wesele
  • Witam, Czu ktos ma jakies doswiadczenia z kapela Milky Way z Warszawy? Dobrze potrafia bawic gosci czy jednak spotkaliscie lepsze zespoly za te niemala cene?
  • talka20.wrzuta.pl/audio/hVVChbDrrs/krzysztof_krawczyk_za_toba_pojde_jak_na_bal
  • Czy ktoś z Was zna następujace sale weselne i może coś o nich powiedzieć? - dom weselny marp na Mrozowej - reduta na strzelców - centrum biznesu na Makuszyńskiego i - karczma pod wielką sola w Wieliczce. Czy macie z nimi dobre czy złe doswiadczenia? Jak bawiliście się na organizowanych przez nie weselach? Jakie wrażenia smakowe jeśli chodzi i menu? Z góry dzięki!
  • Witam. nareszcie wybrałam suknię. Oto ona: www.julia.ig.pl model 818 Bardzo prosze o Wasze opinie oraz sugestie co do dodatków i bukietu :)
  • Co sadzicie www.promesa-slubne.pl/sarah2.htm www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-bedford.html www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-ramaje.html kW ktorej czulybyscie sie wyjątkowo?
  • w piątek odbyło się nasze wesele, jako, że sami mieliśmy dużo wątpliwości co do knajpki, baliśmy się, że będzie problem z obsługą, ilościa jedzenia itp, czujemy się niejako w obowiązku napisać jak było u nas :) A było rewelacyjnie. Obsługa była perfekcyjna, cły czas dbała o porządek na stołach i o to, aby niczego gościom nie brakowało. Jedzenia było mase i było genialne. Goście byli (i nadal są) zachwyceni miejscem, jedzeniem, atmosferą. I cały czas gratulują nam wyboru restaurac...
  • Zzy ktos byl może na weselu w Krakowie w Bohemie na Gołębiej? Miejsce bardzo mi sie podoba, ale wesele ma być na 110 osob (w kwietniu) - czy nie bedzie tam zbyt duszno i goraco? I czy sala do tanczenia nie jest zbyt mala? Bardzo prosze o jakies opinie dotyczace tego miejsca - albo o pomysly na inna spora sale w centrum Krakowa lub na Kazimierzu.
  • www.annaoswiecinska.com/# zastanawiam sie nad współpraca z ta pania fotografka. czekam na Wasze opinie. dziekuje i pozdrawiam
  • Zbieram opinie na temat Zajazdu Staropolskiego w KOnstancinie. W internecie wyglada zachecajaco ale jak jest w rzeczywistosci. Bylyscie ? Widzialyscie ?
  • Jak wam się podoba moja suknia prosze o opinie www.suknie-slubne.pl/pl/pronovias.php?s=laris&nr=1
  • Miłego oglądania - na biodrach sie marszczy bo jest za duze koło. Do nastepnej przymiarki bedzie poprawione. www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41f673727f033818.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c28764a2a5d74bf4.html
  • Zależy mi o opiniach na temat realizacji zmówienia i o tym jak było na pierwszych przymiarkach, czy nadal panie były tak miłe jak przy składaniu zamówienia i czy wszystko odbywało się zgodnie z planem czy były jakieś obsuwy??? Każda niech napisze w jakim miescie zamawiała suknie swoich marzeń :)!
  • Czy ktoś robił tam zdjęcia ślubne lub zamawiał film?? Proszę o opinię
  • Witam Was drogie forumowiczki, młaśnie jesteśmy z narzeczonym na etapie ustalania daty ślubu....zastanawiamy sie nad majem 2009 i wydaje am się to piekny miesiąc na ślub i wesele ale.... słyszeliśmy takie zabobony że w maju podobno ślubów sie nie bierze:/ Co Wy na to?? Czy któraś z was brała ślub w maju?? Jakie wrażenia?? I jeszcze jedno, czy do maja zdążymy ze wszystkim??? Ja juz mam stresa jak sobie o tym wszystkim pomyśle;) tyyyle załatwień;) z góry dziękuję za porady i odpow...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.