optymistyczny

(5 wyników)
  • Gubi zapodaj coś optymistycznego bo jak otwieram to skadinąd sympatyczne forum ,to coś mmnie się robi jak widzę na czele wątek Samobojstwo- aż sobie drinka musiałam zrobić a nie piję wcale więc widzisz jaką traumę stanowi to dla mnie. P.s. Innych tez proszę o coś optymistycznego emoty.blox.pl/resource/clapping.gif
  • Co prawda nie ma to nic wspólnego z tematem forum, ale dzisiaj przydarzyła mi się niesamowita rzecz. Zgubiłam portfel i przyszli do mnie do domu oddać go uczciwi ludzie. Miałam w nim pieniądze, karty do bankomatu, NFZ, dowód osobisty i prawo jazdy. Mam wszystko w domu, mogę spać spokojnie choć mogłam mieć spore kłopoty. Tak sobie myślę, że są na świecie jeszcze prawi ludzie.
  • ... bo łikendowy ;-) wreeeeszcie! trochę odpoczynku nikomu nie zaszkodzi a do końca zostało już tylko kilka godzin. miłego łikendu zatem wszystkim ;-D (urlopowiczom też ;-))
  • Witam. Może uda się tu zgromadzić osoby, które mają już dosyć samotności i koniecznie, ale to koniczne chcą kogoś w końcu poznać :-) Dam przykład jako pierwszy:-) 24latek, z optymistycznym podejściem do życia, szczupły, podobno fajny brunet, poznam dziewczynę, do... stałego związku :-) tak dla orientacji - jestem z Warszawy.
  • Witam kochani. Mam znowu... jak w tytule. Gipsowe kończyny, szpitale, pogotowia, rtg, bla bla. Teraz nieco sie uspokoiło ale psychicznie jestem wrakiem. A cos optymistycznego? Z szefem się hmm... mieliśmy róznicę zdań. Pracuję pracuje ale ruszam z tym moim biznesem. Ryzykuje wsio co mam- wszystkie złotyszcze. Ale jestem pewna, ze sie powiedzie. Chiny czekaja :D buzka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się