optymistyczny

(5 wyników)
  • Dla wszystkich widzących już tylko ścianę przed nosem własnego związku-da się coś zmienić. Poczytałam sobie troszeczkę forum, jak sie okazało jestem świetną teoretyczką gorzej z praktyką. Miałam mnóstwo pretensji do męża:że żadko się kochamy tylko raz a ja spokojnie jeszcze trzy razy bym chciała, że to zawsze ja muszę wychodzić z inicjatywą, że mam dosyć szybkich numerków i oglądania po nich serialu itp itd. W tych pretensjach przestałam z nim rozmawiać, zaczełam być upierdliwą dogadują...
  • Po kilku ostatnich wątkach zrobiło się tu bardzo smutno (w ogóle wesoło nie jest - wiadomo). Chciałam więc wnieść nieco optymizmu i poinformować uprzejmie - niczym na sesji u doktora Pasikonika - że u mnie zmieniło się wiele, bardzo wiele. Po paru latach problemów z seksem (związek piętnastoletni), kłotniach na ten temat, łzach, rozmowach i wreszcie terapii - jego i mojej (seksuologicznej, psychologicznej, farmakologicznej)- jest DOBRZE. BARDZO DOBRZE. Więc daję tu świadectwo, ż...
  • Hm...ok moze i nie ma seksu ale za to w tym czasie przeczytalem mase ksiazek, dowiedzialem sie wielu rzeczy itd, ogolnie mowiac rozwinalem sie mentalnie i duchowo. Dziekuje Ci zono :)).
  • W Polityce circa 2 tygodnie temu słynny jakiś profesor socjolog rzekł w wywiadzie, że 40% Polek nigdy nie będzie żoną. Będa owszem w związkach długotrwałych liczne z nich, ale nie w małżeństwach. Myślę że to chyba w sumie dobra wiadomośc i dla kobiet i dla mężczyzn, czy nie?
  • Czy nie jest Wam obce uczucie zazdrosci, gdy czytacie o czulosci i udanym seksie, ktorego doswiadczaja inni ? Mi osobiscie dosc czesto doskwiera to uczucie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się