optymistyczny

(7 wyników)
  • Załóżmy jakiś optymistyczny Bo już wnętrzności wywracają mi się od słuchania zdartej płyty nie zmienianej od 6 lat, odkąd tu przyszłam
  • wątek. :) :) :) Ma ktoś coś miłego do powiedzenia? Bo tutaj ostatnio tylko smęty. ;) Brak partnera nie musi oznaczać końca świata. Chyba że sami go sobie zafundujemy....
  • mam nowa prace, od pazdziernika, a dzis podpisalam z firma umowe na 3 lata, kasa calkiem calkiem jak na moj zawod, wiec hura! zwlaszcza, ze robie, to co lubie i czuje sie w tym swietnie:) a co optymistycznego u was?
  • www.youtube.com/watch?v=P1D9Akutfic
  • wprawdzie to obiecane słońce nie wyszło jeszcze zza chmur na dobre, ale... przynajmniej wraca mi nadzieja.
  • Zapewne niektórzy pamietają mój smutny, pesymistyczny wątek..chce poinformować, że co raz lepiej ze mną:)staram się...a jak? otóż: dziś pojechałam sobie do Coffeheaven na pyszną kawe z kardamonem i cynamonem, potem kupiłam sobie mały drobiazg w postaci szala w kolorze chabrowym -stwierdziłam, iż zaczne się na kolorowo ubierać coś innego niż brąz, czarny itp (w taką pogodę się przyda), zaczepiłam na gg dziewczyne która szuka też kumpeli do pogaduch z mojej okolicy, poza tym uśm...
  • Wiekszosc z nas na tym forum jest samotna... Popatrzcie jakie to wszystko dziwne i pogmatwane - tyle osob chce byc z kims, tyle nas jest a mimo wszystko wciaz jestesmy sami :( Wiecie co jest najgorsze w takiej samotnosci - nadzieja. Nadzieja na to ze ON czy ONA wreszcie nas zauwaza, wreszcie na nas spojrza, albo nawet ktoregos dnia powiedza nam najcudowniejsze slowa na ziemi... Czasami watpie w to wszystko, ale tylko czasami; bo tak na co dzien to wierze ze jeszcze i dla nas zas...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się