Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      optymistyczny

optymistyczny

(3 wyniki)
    • Nie wiem czy się przyjmie... ale to wątek dla wszystkich dziewczyn, które pragną i planują być mamusiami, które mocno wierzą że im się uda! Problemy problemami, nastawienie nastawieniem, ale trochę optymizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło! ;) A więc w tym wątku - TYLKO pozytywne wieści i przykłady, żadnych smutków i pomarudzeń (żalimy się w innych wątkach - wiadomo, że są lepsze i gorsze dni, trudno być optymistką 24 h na dobę 7 dni w tygodniu). Tutaj jedynie: udało się! a jeśli...
    • Kobitki, proponuje wątek optymistyczny. Niech kazda z Was, ktora chce wypowiedziec sie w sposób podbudowujący reszte, napisze to tutaj. Zapraszam wszystkie, nie tylko te z Was, ktore szczesliwie zaciążyły, ale tez te, które lepiej lub gorzej radzą sobie z dołkami i "fikającą" psyche. W głębi duszy wszystkie wiemy, ze sukces, oprócz leczenia, zalezy też w jakims stopniu od naszego dobrego nastawienia. Każda z nas, ktora zdecydowała się walczyc dalej musi radzic sobie ze stresem, r...
    • Drogie dziewczyny, jeszcze niedawno byłam częstym gościem tego forum. Częsciej czytałam, niż pisałam, ale tu znalazłam wsparcie i, co było dla mnie ważne, odpowiedź na wiele nurtujących mnie pytań. Jestem "posiadaczką" policystycznych jajników, o czym dowiedzialam się , jak zaczęliśmy starać się o dzidzię. Szybko trafiłam do poradni leczenia niepłdności, zaczęła się obserwacja i leczenie ( bromek i clo ) i po 10 miesiącach pierwszy, lecz krótkotrwały sukces - ciąża okazała się tylk...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się