Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      optymistyczny

optymistyczny

(3 wyniki)
    • Korci mnie - "strzelić" się na ... blondynke :) choć podskórnie czuje że będzie to jedna wielka katastrofa :):):) Jestem naturalna brunetką - dosyć intensywny ciemny brąz na łebku, włosy b. długie , karnacja chłodna choć nie za ciemna, oczy ciemnozielone (z lekka tendencją do wpadania w brąz Myslę o chłodnym odcieniu blondu - ale zdecydowanie jasnym (zadne tam miodowe-brazy ) tylko blond i już!:) I - czy wogóle jest to możliwe? bo wydaje mi się że na brunetkach to taka "jajecznic...
    • Jak wiele dziwczyn mam sylwetke takiej troche gruszki czyli spore uda pupe i biodra (ale nie grube) do pewnego czasu bardzo sie tym przejmowalam i myslalam ze idealne uda to szczuplutkie i dupka malutka... namietnie czytalam na forum watki na temat odchydzania ud, i wiecie co ostatanio obejzalam sporo zdjec Beyonce i J Lo i... pocieszylam sie. Te babki super wygladaja chociz ich tylki i uda nie sa mega szcuple a wrecz przeciwnie :) warto jednak zauwazyc ze sa jedrne i wycwiczone a...
    • Czy to możliwe, że dzięki usilnym zaklęciom i nieudolnym automasażom (bez udziału pani Hani) pobudziłam mój biust do przyrostu? Mam takie wrażenie przeradzające się w pewność. Od paru lat biorę tabletki (teraz chwilowo odstawione) i już zdążyłam zapomnieć czy biust się powiększa w 2-ej fazie cyklu (?) To byłoby mniej optymistyczne. Dodam tylko, że trzymam wagę (nawet w dół) i nie jestem w ciąży.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się