Forum Społeczeństwo Rozwód..i co dalej?
ZMIEŃ
      optymistyczny

optymistyczny

(10 wyników)
    • Zaglądam na to forum już mniej. Od sprawy rozwodowej w listopadzie minie dwa lata. Coraz wiecej spokoju we mnie. Nie wszytsko jest jeszcze poukłdane. Chcę sie podzielić z Wami tym co mnie oststnio bardzo ucieszyło. Mój synek ( siedmiolatek )spędził ze swoim tatą dwa tygodnie. Bardzo bałam się tego czasu. Nigdy nie byli ze sobą tak długo, nigdy razem nie wyjeżdzali na kilka dni. Wiedziałam jednak, że to bardzo ważny czas dla nich. Życzyłam im więc jak najmilszego czasu. Było trudno...
    • Wiecie - wydaje mi się że kiedyś czytałam czyjes zapytanie o rozwodników, ktorzy sa w szczęśliwych zwiazkach. Właśnie zdalam sobie sprawę, że znam taką parę. Kurczę powinni byc dla mnie drogowskazem ;) - faktycznie bardzo mi pomagają mentalnie sie wygrzebać. Otóż narzeczony mojej kumpeli jak sie ostatnio - przy okazji mojej sytuacji życiowej - dowiedzialam - jest rozwodnikiem, co gorsza był potem w szczęśliwym związku - z kobieta z dzieckiem - niestety - ona zmarła po cięż kiej...
    • kochani... jak wszystko sie zmienia....jeszcze kilka miesięcy myslałam ze wraz odejsciem mojej miłości( meza) nastapi koniec swiata.. kilka dni temu podjełam decyzje o remoncie pokoju dziecka... wcześniej wszelkie prace wykonywał ex ... mimo że czynnie uczestniczyłam w pracach to jednak ex w tej dziedzinie ( i tylko w tej) był dowodzacym. Poczatkowo jak stanełam po środku sklepu ( castorama) poczułam sie przytłoczona i total...
    • rozmawiałam wczoraj z bezecnyman'en ( kto Go pamięta ?) ułożył sobie życie i ma swoje co dalej... są szczęśliwi, a to juz ponad dwa lata... bardzo się z tego ichniego szczęścia cieszę
    • Do wszystkich, którzy przechodzą trudne chwile :) Ja, sceptycznie nastawiona do przyszłosci, pełna wątpliwości i najczarniejszych myśli potwierdzam :) to co mówią inni "po". Jest fajnie :) slońce świeci, kwiaty kwitną, ptaki śpiewają wiosna, a może nawet lato :) w końcu jest normalnie Pozdrawiam wszystkich przed, w trakcie i po Dziękuję za dobre słowa i pomoc w trudnych chwilach Oczywiście zostaję z Wami jako "okazyjnie pisząca" i czytająca Pozdrawiam pieg00ska :)))))
    • Monogamia jest sexy. :)) kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/1,57321,3902913.html Czytajcie i miejcie nadzieję. ;)))))
    • A ja spiesze donieść, że jestem szczęśliwa. Mąż się stara, jednorazową kochankę wyrzucił z pamięci (szkoda, że u mnie nie tak szybko, ale wierzę, że kiedys się uda), komórki, laptopa i chyba z serca, bo wczoraj znowu usłyszałam "kocham Cię... zawsze Cię kochałem... tylko jakos się oboje pogubiliśmy". Uwielbiam wiosnę!! Chodzimy na terapię, dzieci są szczęśliwe... zastanawiamy sie nad kupnem mieszkania (na próbę czy nam wyjdzie zamieszkaliśmy w wynajetym do końca lipca), młodszy s...
    • Witam Cie Jarkoni,jak również wszystkich innych w podobnej sytuacji mężczyzn, jestem od 3 miesięcy żoną faceta po przejściach,z kilkuletnim dzieckiem. Ja panienka,znamy się 3,5 roku,poznałam go jak było post factum,więc przyczyną nie jestem. Poznałam go w momencie,w którym była puściła go w skarpetkach (dla innego,żonatego i dzieciatego) i to z kupą niespłaconych wspólnych kredytów.Rece załamałam jak "wyczaiłam" sytuację i naprawde wiele nocy nie przespałam i przeryczałam, ale pomog...
    • Czy ktoś może napisać coś optymistycznego??? Czy da się jakoś z tym uporać, nie załamać się i zrobić to tak, aby dzieci (malutkie jeszcze) miały w miare normalne życie? Po tym, co przeszłam wątpię, abym jeszcze kiedyś sie związała, więc zapowiada się życie w samotności. Może jest tu ktoś, kto może coś napisać na pocieszenie?
    • Jak przeżyjesz swój pierwszy rozwód to kazdy nastepny jest juz łatwy. :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się