Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    optymistyczny

  optymistyczny

  (14 wyniki)
  • dane ogłosili - czy oznacza że PIS i SLD łżą? Łżą jak mówią o krachu?
  • (coby przywrócić właściwe proporcje ;) Polska polityka jest cudowna. Nie dlatego, że jest piękna - bo czesto bywa brzydka, a nawet obrzydliwa. Nie dlatego, że jest mądra i sensowna - bo często przypomnia chory sen wariata. Nie dlatego, że jest poważna - bo zbyt często bywa śmieszna lub wręcz groteskowa. Nie dlatego, że...itd. itp. Polski światek polityczny jest fantastyczny dlatego, że jest REALNY, a Sejm jest miejscem, gdzie zderzają się PRAWDZIWE interesy ...
  • i ja się idę z nim zgodzić. PiS dostał dziś głosów więcej niż jest aktualnie wart. Jak to interpretować? Że do części elektoratu PiS jeszcze nie dotarło, że PiS się rozpada?
  • Na szczęście zdążyliśmy wejść do Unii - i żaden drób tego nie zmieni ;-)
  • wykończyć drugiego!!! Ćwiąkalski był bardzo dobrym ministrem i co PiS_dogłowie zaciera raczki, bo jest teraz zdecydowanie gorszy. A destabilizacja i awanturnictwo to dla Pis woda na młyn i jedyna szansa na odbicie się od dna! Dlatego uważam, że PO nie powinno inaczej sprawnym awanturnikom ustępować. Niech Kwiczą, ze Rostkowski jest zły, Pch pIS_dodłowe prawo i to tylko umieją!
  • do góry głowa,ponuraki:będzie lepiej,już jest lepiej:))))
  • Pisałam już na FK, że Gronkiewicz Waltz proponuje Warszawie świetny program samorządowy. Wczorajsza konwencja PO potwierdza to miłe zaskoczenie. Wszystko na to wskazuje, ze Warszawiacy będą mieli do wyboru: zaścianek (PISu) lub city (PO) w iście londyńskim stylu. Jestem trochę staroświecka... i lubie polski zaścianek... ale jest wiele innych miejsc w Polsce gdzie możemy go kultywować, np. obrzeża puszczy Kampinoskiej. Stolice powinnismy miec w stylu adekwatnym do faktu, że jest ...
  • Twierdziły, patałachy, że jak będzie u nas kapitalizm czeka nas taka nędza jak w Hiszpanii czy Grecji, myliły się flejty jedne. Okazało się że komuchy były nazbyt optymistycznie nastawione do kapitalizmu, bo po 15 latach tego chorego ustroju i 10 latach, że tak powiem, "zaprawki do niego" (solidarusze burdy z lat 80-ych) jesteśmy ponad 2 razy biedniejsi od Hiszpanii.
  • Schetyna w świetnym humorze, zapowiada, że koalicja będzie bo wyborcy po to wybrali PO i PiS aby ci razem rządzili. A buzia sama mu się śmiała. Myślę, że jutro jakąś niespodziankę wszyscy przygotowali.
  • „Ugrupowanie, które w wyborach parlamentarnych zajęło drugie miejsce, rozważa 2 drogi. Albo brać część odpowiedzialności za przyszły rząd, gdzie siłą rzeczy trzeba odgrywać drugie skrzypce, albo być silną opozycją". www.bbc.co.uk/polish/domestic/story/2005/10/051024_gov_talks.shtml
  • Nie lubię PiSu a premier też wydawał mi się zawsze zbyt optymistyczny. Jednak był skuteczny w negocjacjach o budżet UE i chwała mu za to. Jeśli będzie dalej tak skuteczny, zacznę wierzyć, że PiS może zrobić nawet coś dobrego.
  • No i wreszcie... Mam nadzieje, ze nie jest to typowy objaw chwilowego niezadowolenia spoleczenstwa, ale permanentna zmiana pogladow ludzi. Moze troszke to zbyt optymistyczne, ale coz - nadzieje trzeba miec. SLD, ktorego szefem jest chyba najwiekszy bufon jakiego mozna sobie wyobrazic... SLD, ktory o ekonomii wie tyle ile trzyletnie dziecko (albo udaje, ze tylko tyle wie)... SLD, prawdziwy most laczacy komunizm z demokracje (a ludziom sie wydawalo, ze to niemozliwe)... Ja mam ty...
  • Według prognoz masmediów krajowych (dowolnie włączonych) wyniki poparcia do Unii ukształtowano następująco: księża 59 % ZA rolnicy 11 % ZA SLDisympatycy 100% ZA ===================== Razem: 170% ZA Jeśli więc absencja wyniesie 70%, to i tak ZA będzie 100%! Interesujące mogą być prognozy mniej optymistyczne.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się