optymistyczny

(3 wyniki)
  • częstuję weekendową kawusią (o, jak niezmiernie się cieszę z powodu nadejścia dni wolnych!) dzisiaj wieczorem wyjeżdża aż na dziesięć dni mój mąż, i na mnie spadają podwójne obowiązki domowe krakowiankom proponuję artykuł z dzisiejszej gazety na temat zmian w przedszkolach: "Obniżka prawdopodobnie zostanie przegłosowana jeszcze w tym miesiącu i niższa stawka wejdzie w życie od października. Dla rodziców oznaczać to będzie także konieczność podpisania nowych umów - po raz trzeci..." Więcej....
  • bo nareszcie sie wyspalam. Teraz sniadanie a Ida dosypia. Mania niestety juz wstala a na spacer trzeba jeszcze poczekac. Maz wlasnie wyszedl na silownie. W domu balagan remontowy ale da sie zyc bo widac postepy w remoncie. Wczoraj byly zakupy i zdzieranie czesci sufitu, dzis latanie dziury po drzwiach, jutro wyrownanie scian i niedziela malowanie (my z Ida wybywamy do babci na niedziele i wracamy w poniedzialek). Potem nowy sufit, podloga i w kolejny weekend graty spowrotem do p...
  • ..bo mnie dzis cieszy wszystko bez powodu :) Pobudek n, cyckan chyba 3 lub 4 a dziecie spi z nami w lozku = ja polamana.. Szukam imienia dla suki beagle. Ma sie zaczynac na M. Narazie wygrywa Manga :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się