optymistyczny

(3 wyniki)
  • 1.jak przyciagnac jak najszybciej miłośc?[u]9 mieczy[/u] byc bardziej optymistyczna. patrzec na swiat radosnie, porzucic obawy 2.co mzienic w sobie-[u]król pucharów[/u] byc bardziej otwarta, cieplą osoba... 3.jak to przyspieszyc-[u]sprawiedliwosc[/u] zmienic myslenie, zrownowazyc wsyztkko 4.dlaczego sie ejszcze nie psotkalismy-[u]6 mieczy[/u] musimy uwolnic sie od straych zreczy by poplynac po nowe..? Pozdrawiam;)
  • Takie karty zostały wyciągnięte w odpowiedzi na pytanie o przyszłość relacji. Ludzie są młodzi, wolni, kiedyś troszkę romansowali, stracili kontakt, a teraz go odnowili i chyba coś się szykuje poważniejszego, ale karty są brzydkie. Moja interpretacja: jakaś klapa kompletna, rozczarowanie.
  • Droga

(5)
    Próbowałam zastosować rozkład "Droga" na sobie samej. Używam tylko wielkie arkany bo na razie tylko takie posiadam. Proszę zerknijcie na to, wydaje mi sie bardzo optymistyczny, ale może się mylę. Nie zadałam żadnego konkretnego pytania. 1 co masz za sobą (Pustelnik) samotność i to się potwierdza 2. gdzie jesteś teraz (koło fortuny) jestem na rozdrożu, jedną nową w starym a drugą już w czymś nowym? 3. jaki jest mój następny krok (cesarzowa) spełnienie, miłość?? 4. co mi to da? (moc) ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się