Forum eDziecko eRodzice Samodzielna mama
ZMIEŃ
      optymistyczny

optymistyczny

(8 wyników)
    • zaczynałam pisac na tym forum dawno temu, kiedy mój synek miał 3miesiące, a córka 3,5 roczku. dziś świętowalismy jego 8 urodziny i tak jakoś optymistycznie jestem nastawiona, swoje w kośc dostałam, ale teraz same plusy: - dzieci coraz większe i większy luz dla mnie :) - co prawda teraz rozstałam się z kimś, ale nie narzekam :) - ex nie nawala, płaci, zajmuje się dziećmi :) - wyszłam z różnych długów i jakoś sobie radzimy :) - mam wielu przyjacół na któych moge liczyć, sa też małżeń...
    • Jakiś taki magiczny klimat przedświąteczny mi się chyba udzielił.Wspomnienia,nostalgia i takie tam:)Chciałabym napisać - głównie do tych dziewczyn, które właśnie co się dowiedziały, że noszą gdzieś pod sercem maleńkie życie. Bywało ciężko- nie powiem.Był czas kiedy każdy niemal dzień wisiałam na tym forum czytając różne wpisy.Bywało, że znajdowałam tu najwięcej zrozumienia i dostawałam nadzieję, gdy jej światełko nieco gasło. Zawsze , gdy tu zaglądałam wiedziałam, że DAM RADĘ. Dziś moja...
    • Może zaczniemy pisać o czymś innym niżeli rozwód alimenty?Temat wałkowany od lat, a wystarczy zaglądnąć kilka, kilkanaście wątków wstecz. Przecież są w waszym życiu dobre chwile, moze warto podzielić się z forumkami swoją radością itp... Co o tym sądzicie? Przecież nasze życie nie polega tylko na udrękach z eksem itp. pozdrawiam serdecznie,
    • Witajcie! Sporadycznie tu pisuję,ale .....Mało jest tu optymistycznych wątków. Chcę powiedzieć że miałam wakacje życia z moim Kochanym Kluskiem:) Przed wyjazdem nie spotkałam nikogo kto popierał mój pomysł. Wszysyc dookoła pukali się w głowę, gdy mówiłam że jadę sama z prawie 2- latkiem za granicę.Że to nie rozsądne,że nie dam sobie rady i inne takie blelble......A ja pojechałam.....I dziewczyny wszystko się udało!!!Dzięki pomocy obcych ludzi nie wiedziałam nawet co to są bagaże.Było...
    • Nieczęsto się udzielem pisemnie tutaj ale tak jakoś mnie dziś naszło, bo pomyślałam, że jest mi dobrze. Miesiąc temu dostałam nową pracę (nie wiem jakim cudem, bo szukałam 4 lata i byłam na skaju załamania). Pracuję ok. 6 godzin, mam dobrą pensje, samochód, laptopa. Moje dziecko przestało w końcu tak bardzo chorować, łobuzuje, pyskuje ale nie wiem jak dziękować Bogu za szczęście, jakie mi daje ta mała paskuda każdego dnia. jak się sprężę, to w końcu odłożę trochę kasy i ...
    • Choroba mnie zmogla. Zbijam temperature wszystkimi znanymi mi srodkami, ale srednio pomaga. Kulcia czuje, ze cos jest nie tak... Oj... Mowilam, ze czasem nie jest rozowo... Leeya
    • Moja córeczka kończy dziś 3 latka, czyli mija trzy lata od kiedy jesteśmy same. Różnie było w ciągu tych lat, ale codziennie dziekuje Bogu, że pozwolił mi urodzić moją maleńką, że mimo okropnej sytuacji, moje życie rozjaśnił mały Promyczek, całe 2900 i 52 cm. :)) Teraz ma 100 cm i waży 16 kilo. Pyskuje, gada non stop, jest cudna i dzielna, zaakceptowała przedszkole. Ile jeszcze przed nami "samotnych" lat nie wiem, ale jedno jest pewne mimo tysiąca problemów jestem najszczesliwsz...
    • "mam nadzieje, że (...) będziemy częściej pisać, kiedy czujemy sie szczęśliwe Rozmarzona Skrzynia" No to ja postanawiam zaczac wyliczanke malych radosci! Po wielu perturbacjach zwiazanych z nawalem pracy, przesunieciem terminow, wreszcie za 3 godziny wybywam na szalony weekend do Amsterdamu! Dziecko na wakacjach u babci, a mamusia w droge! Huurrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Wtajemniczone wiedza, o co chodzi... Przepraszam za brak polskich czcionek, komputerek mi sie posypal troszke. Do zo...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się