optymistyczny

(5 wyników)
  • Witam. Pierwszy raz sie tu odzywam. Chce sie podzielic z Wami moja ciazowa historia, ktora zaczyna sie w grudniu 2006 roku. Majac 39 lat zaszlam ponownie w ciaze. Nie moglismy marzyc o lepszym prezencie pod choinke. W kolejnym badaniu usg okazalo sie ze prezent jest podwojny. Szok, radosc i moja wielka obawa czy to aby sie uda. Jestem pragmatyczna optymistka ale wiedza o ciazach mnogich z internetu tylko powiekszyla moje leki. Usg w 13 tyg ciazy wykazalo ze jedno z dzieci ...
  • witam wszystkie!!! zauwazylam ze na nasze forum wplatal sie watek zwiazany z tym ze za bardzo jestesmy szczesliwe ja uwazam ze moje slonko w brzuchu jest najwspanialszym cudem jakie tylko moglam miec no moje przyszle mamusie;)))) wy tez tak bardzo sie cieszycie???????????? pokazmy niektorym ze ciaza i zwiazane z tym dolegliwosci i objawy to szczescie a nie powod do smutku (jakby nam bylo ich malo) bardzo bym chciala wam pokazac jak skacze z radosci ale to raczej nie mozliwe -3...
  • polecam link www.muzykabobasa.pl nie wiem czy sie sama zdecyduje ale moze ktoras z mam szukala takiej strony jest on o tyle fajny ze mozna posluchac probek piosenek Pzdr serdecznie Patrycja i Synus 23tc
  • Może spróbujemy skoncentrować się teraz na jakiś pozytywnych odczuciach, całkowicie zawieszając temat poronień z ostatniego wątku? Spróbujmy dodać sobie otuchy, aby łatwiej prztrwać te pierwsze 12 tyg....:)
  • Cześć, szukam rady mądrych wspólciężarówek. Wczoraj minal termin i minal...Do tej pory jakoś się trzymalam, czekalam z radością na poród. Teraz jestem juz szalenie zmęczona, mam takie ataki paniki, że poród będzie bolal, ze sobie nie poradzę, że juz mam dość tej ciązy, że nie tak mialo być....Jak sobie radzicie z takimi nastrojami? Tlumaczenie, że to jedyna mozliwość, aby utulić dzidziula juz nie dziala... Pozdrawiam Aneta i Paulinka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się