Forum Zdrowie Zapalenie wątroby typu C
ZMIEŃ
      optymistyczny

optymistyczny

(3 wyniki)
    • Mam minusa, specjalnie sprawdzałem dopiero po prawie ośmiu miesiącach po terapii. Terapia trwała 48 tygodni wirus z genotypem 1b Teraz mam sobie brać LIV 52 przez miesiąc i kontrola w listopadzie. Życzę wszystkim minusa.
    • Chciałam dodać troche nadziei i otuchy wszystim zmagających sie z wirusem HCV. Pare dni temu mój mąż odebrał telefon od swojej lekarki - po roku leczenia i pół roku po zakończeniu leczenia wyniki w kierunku obecności wirusa HCV wykazały wynik UJEMNY ;) Mówicie wszyscy że wyleczenie zależy od wielu czynników np. od genotypu wirusa, to pradwa ale tak na prawde najważniejsza jest nadzieja i odrobina szcześcia. Mój mąż miał jak się sądzi najgorszy bo 1b a dał radę. Ja myśle, jak wie...
    • Witam, Już po USG, oto opis: Wątroba nie powiększona (a była znacznie powiększona) o jednolitej podwyższonej echo strukturze (stłuszczona)bez cech zmian ogniskowych, podściółka łącznotkankowa nie przerośnięta. Pęcherzyk żółciowy o pogrubiałej ścianie 7mm bez cech kamicy. Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrz wątrobowe nie poszerzone. Trzustka nie powiększona, miąższ jednolity, przewód trzustkowy nie poszerzony. Śledziona powiększona 130 mm ( a była 140mm , więc trochę się zmniejszyła), mią...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się