płacz

płacz

(681 wyników)
  • Drogie Mamy, Pomozcie prosze: moj synek ma prawie 2 latka, ale wygląda na rok i jest cofnięty w rozwoju fizycznym (waży 8 kg i mierzy ok. 80 cm) miał wszystkie badania (także genetyczne, endokrynologiczne, gastrologiczne u dr Albrechta). jest rehabilitowany bo nie chodzi jeszcze, tylko się podnosi... Ale nie o to chodzi: dzisiaj w nocy co chwilę się budził i płakał. Ale jego płacz jest tak szarpiący nerwy i tak potwornie głośny że to trudno opisać. Cały się trzęsie i nie sposób ...
  • Mój 2latek nie dość że sam nie zasypia to jeszcze robi awantury kiedy ma iść spać. Kiedy idzie spać na noc, zazwyczaj zaczynamy o 21, usypianie trwa nawet godzinę:( Przed spaniem, ogląda bajki ok. 3, w sumie trwają ok 25minut. ). Najpierw płacz o telewizor, że wyłączyłam. Mówię mu że bajki się skończyły i że będą rano dopiero. Później wyrzuca wszystko z łóżeczka, oczywiście domaga się natychmiast żebym mu to podała z powrotem. Każe sobie dawać do łóżeczka maskotki, przeważnie ko...
  • moje dziecko od miesiąca chodzi do żłobka,niby wszystko jest ok nawet tak bardzo nie płacze ale od kilku dni budzi się w nocy z wrzaskiem i nie można go uspokoić, nie chce do nas do łóżka, nie chce smoczka ani pić, po kilku minutach się uspokaja i dalej śpi, czy to może mieć związek ze żłobkiem, Adaś ma 18 miesięcy
  • Rano mała obudziła się jak skowronek i kazała się szykować do przedszkola a już przy wyjściu z mieszkania zaczęła popłakiwać. Gdy ją oddawałam w ręce pani to tak strasznie płakała że myślałam że mi serce pęknie. Rozryczałam się jak małe dziecko ale na szczęście udało mi się łzy powstrzymać przy niej. Teraz siedzę w domu i jestem nieszczęśliwa, chce mi się płakać i mam ochotę wrócić po nią i zabrać do domu.
  • Moja córka w grudniu skończy 3 latka, od tygodnia chodzi do przedszkola, niestety adaptacja jest ciężka, płacze, siedzi i obserwuje dzieci i raczej się nie bawi, niestety nic nie chce jeść, nawet nie próbuje. Nie wiem w jaki sposób z nią postępować? Czy tłumaczyć żeby jadła czy pominąć ten temat i czekać az się przełamie i sama zacznie jeść?
  • Witam mók synek ma 3 lata i 4 miesiące od 1 września chodzi do państwowego przedszkola,zawoże go na sniadanie i odbieram po obiedzie średnio jest 4 godziny dziennie poza domem.Codziennie jednak mówi ze nie chce do przedszkola i z płaczem się ubieramy,wychodzimy,całą drogę płacze a przy rozstaniu nie chce się ode mnie odkleić a mi się serce kraje........czy nadal wozić go do przedszkola czy sobie odpuścić?dodam iż wcześniej synek przeważnie był ze mną i jest osobą nieśmiałą i trudną nawiązując...
  • Od kilku dni moja córka budzi sie w nocy z płaczem, i bardzo trudno ją uspokoić. Czasem kończy się tym, że zapalam światło i daję jej bajeczki do oglądania, wtedy się uspokaja. Godziny bywają różne, czasem jest to 24 do 3 rano, czasem wystarczy, że wyjdę do innego pokoju, poszeptam jej do ucha i usypia na rękach. Nie wiem co się dzieje, czy może to być wina ząbków?
  • Witam, jestem mamą trzyletniego chłopca i zapewnie tak jak wiele innych mam zastanawiam się jak pomóc dziecku przetrwać trudny początek kariery przedszkolaka. Pierwszy dzień rozpoczął się radośnie. Przy pożegnaniu pomachał wesoło rączką, pożyczył ‘miłego dnia’ i zajął się zabawą. Później było już dużo gorzej. Większość dnia spędził płacząc, nawołując na zmianę: mamę, tatę, brata, babcię… Wczoraj nie zjadł żadnego posiłku. Dziś również. Mały nie chce uczestniczyć w za...
  • Wczoraj szedl z usmiechem na twarzy zabralam go z przedszkola placzacego a dzis sie ze mna kloci ze nie chce isc a ja musze go dac juz niewiem jak mam tlumaczyc mu ze musi isc prosze go by nie plakal bo krzywda mu sie naprawde nie dzieje ze pobawi sie z dziecmi zje obiadek polezy troszke i przyjde ale on steka i placze ze nie chce juz tam isc w tamtym roku juz probowalam przedszkola 2 dni musialam zrezygnowac teraz znow to samo?ja juz mam dosc czemu on ma tak ciezki charakter:(
  • Mój mały (13mcy) właściwie od zawsze budzi się z płaczem a nawet wrzaskiem. Spimy z nim razem w pokoju (jeszcze przez chwile) i nawet jak budzi się rano to wstaje w łóżeczku, widzi nas i wrzeszczy. Nie mam pojęcia o co chodzi i czemu tak jest - jak był malutki to tłumaczyłam to wiekiem ale teraz już chyba powinno być lepiej.. Jest to dla mnie bardzo frustrujące, tym bardziej, że uspakaja się dopiero po chwili a nie automatycznie po wzięciu na ręce. Co robić? Czy wogóle mogę coś zrobić? ...
  • Czy to znowu jakiś etap doprowadzający rodziców do rozpaczy? Mój synek nigdy nie był moze isttotą tryskającą dobrym humorem, ale ostatnio naprawde nie da się z nim wytrzymać. Rano oczu jeszcze nie otworzy a już płacze, z reguły godzinę. Zawsze wstaje w takim podłym nastroju, a rozbawianie, zajmowanie czymś prowadzi do jeszcze wiekszych wybuchów płaczu. Jak mu coś nie uda się w ciagu dnia np. spadnie mu butelka od razu uderza w płacz. Chodzi po mieszkaniu, płącze "gdzie jest moja mama??...
  • chodzi mi o zbuntowane dwulatki,które nie chcą wychodzić,ubierać sie z domu,od znajomych,kwestia powrotów do domu. ja już nie daje rady... krzyki,wrzaski i pół godziny wrzasków a i tak ubieramy sie na siłę i wychodzimy z wielkim rykiem. Help! Dzieki za wszystki roady :)
  • Witajcie mam 14 miesięczna córeczkę i mała od urodzenia śpi z nami bo karmie ja nadal piersią mała nie zaśnie bez piersi nie wiem jak będzie wyglądało odstawienie aż się boje choć narazie o tym nie myślę. wczoraj tak rozmawiałyśmy z teściowa by mała przenieść do łóżeczka bo tam będzie bezpieczniejsza i wygodniej dla nas choć ogólnie mi to nie przeszkadza a z bezpieczeństwem no niekoniecznie bo mała rano po przebudzeniu cichutko wypełza z łózka i buszuje po mieszkaniu po jakimś czasie przypomn...
  • dziewczyny prosze o radę bo mam wątpliwości i w ogóle nie wiem co robić. Chodzi o usypianie. Olga ma 14 m-cy, w dzień jest z babciami kiedy ja jestem w pracy, lubi tam być - kiedy wracam jest uśmiechnięta i wesoła. Olga śpi z nami, bardzo wtulana we mnie jakbyśmy były jednym ciałem. Przez to też ja śpie przeważnie na jednym boku, albo na skrawku łóżka bo mała przysuwa sie żeby sie przytulić - fakt że przyzwyczaiłam się do tego, ale ostatnio kregosłup woła o pomoc :/ Dotychczas usypialiśmy...
  • tak płacze jak się przestraszy. Moze jej się coś sni, albo miała za dużo wrażeń w dzień.
  • Mam kłopot. Moja 16 miesięczna córeczka ze snu budzi się z krzykiem i płaczem. Nieważne, czy to drzemka w ciągu dnia, czy w nocy. Nie wiem co się dzieje. Z początku myślałam, że to przez zęby, ale środki przeciw bólowe niewiele pomagają. Śpi bardzo niespokojnie, kręci się tak strasznie, że wypada z łóżeczka. Martwię się, bo ani ona się nie wysypia ani my z mężem, bo po każdej takiej pobudce ląduje u nas w łóżku. W ciągu dnia jest pogodna i wesoła ale to spanie to koszmar. Pomóżcie
  • mam córke która za 9 dni kończy 3 lata. Do tej pory czytająć to forum i problemy innych rodziców myślałam że moje to aniołek. Niestety od 2 miesięcy zaczyna sie zmieniać w małego buntownika. Dziś wieczorem mała miała swojego focha nie chciała zbierać zabawek. Spokojnie tłumaczyłam że jeśli ona coś chce np. jogurt to ja ją słucham i daje jej ten jogurt, a jak ja coś chce to ona nie słucha, oczywiście był wielki płacz. Po chwili jak sie uspokoiła chcieliśmy z mężęm porozmawiać z n...
  • Witam. Mój synek kończy jutro roczek. Martwi mnie jego zachowanie a mnianowicie nie pokazuje paluszkiem wskazującym gdy czegoś chce ani nie mówi czego chce właćsiwie to nie mówi nic co by miało znaczenie jedynie po swojemu jakiś miesiąc temu mówił mama tata baba teraz nie mówi nic poza nie i ble. Gdy coś chce trzeba się domyslać o co mu chodzi a gdy szybko tego czegoś nie dostanie to dostaje ataku złości płacze rzuca się na podłoge ale nie pokarze o co mu chodzi i co by chciał dostać. ...
  • Witam Mam problem z 15 miesięcznym synem. Mały jako małe niemowlę zasypiał sam w łóżeczku bez większych problemów, bawił się pieluszką, gadał sobie i zasyiał. Po karmieniu odkładałam go rozbudzonego do łózczka i zasypiał. Tak było do ok 7 m-ca życia. Potem wieczorem przy usypianiu rozpoczął sie dramat, tylko po odłożeniu do łóżeczka, zaczynał krzyczeć, nauczył się wstawać więc śnięty na chwiejnych nogach stał za wszelką cenę i wrzeszczał. Oczywiście byliśmy przy nim, jak się us...
  • Moja 15 miesieczna córka od 4 dni budzi sie prawie regularnie o 3 lub 4 w nocy i płacze. Ale dodam, ze to nie jest normalny płacz tylko niesamowity krzyk, który słyszy cały pion w naszym wieżowcu! Nie mozna jej uspokoic, nie da sie wziąsc na rece, ani ululać, ani piciu, nawet żel na dziąsełka nie pomaga. Takiej histerii jeszcze nigdy nie miała a wczoraj w nocy to tak 2 i pół godz. takiego koncertu miałam. Zauważyłam,że wychodzą jej górne czwórki, czy wasze dzieci tez tak reagowały ...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.