płytki

płytki

(50 wyników)
  • Znalazłam dużo taniej niż u nas w sklepie ok 800 zł by mnie taniej wyniosły w tym sklepie kupić.Co o tym myślicie?
  • Jestem w trakcie remontu łazienki. Podobają mi się płytki Tubądzin Alabastrino. Ich kolor to według mnie złamana biel. test.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=238&powrot=kolekcje&typ=0 katalog.tubadzin.pl/kolekcje/alabastrino_duzy.jpg Mój problem to kolor mebli do tych płytek. Drzwi do łazienki są w kolorze dębu, więc myślę o meblach w takim kolorze. Może ktoś z Was miałby jakiś pomysł na meble i dodatki. Pozdrawiam
  • Witam. Niedługo będę kupowała płytki do łazienki. Nie chcę wykafelkować jej po sufit - myślałam o wysokości 1.40 m. Zastanawiam się jednak, jak rozwiązać problem lustra nad umywalką. Jeśli powieszę je powyżej kafelków - będzie za wysoko. Jeśli niżej - będzie w połowie zachodziło na kafelki, w połowie na ścianie i chyba będzie to niezbyt dobrze wygladać. Jak Wy byście zrobili, do jakiej wysokości położyć płytki. Proszę o Wasze sugestie.
  • Przedpokój dlugi 4.30 m szeroki 90 cm na jednej krótkiej ścianie jest szafa wnękowa z lustrami boazeria na całości. Chciałabym zlikwidować boazerię sciany pomalować na kolor biały a na jednej długiej ścianie zrobić małe wnęki podświetlane w których mogłyby wisieć np.obrazy. Moje pytanie czy te wnęki lepiej będą wyglądały jak będą poziomo czy pionowo ?
  • Chcę m ieć mw przedpokoju na podłodze CZERWONE płytki. Okazuje się jednak, że kupienie takich mw Polsce jest chyba mało prawdopodobne. Znacie może producentów takich płytek?? chodzi mi o czerwień a nie np. rudy brąz - takich jest od groma. Dzięki z góry!!!
  • Witam, Marzy mi się kuchnia: na podłodze gres polerowany Arkesia beige meble dół jasno różowy góra beżowa pod podłoge (meble na wysoki połysk) ściana na przeciwko mebli z oknami mocno różowa a reszta ścian kremowa co Wy na to? czy ktos może widział coś takiego?
  • Witam, może ktoś wie, gdzie można kupić czerwone kafelki ścienne (kuchenne) o wymiarze 10x10cm. Znalazłam tylko firmy MARAZZI, ale są zdecydowanie bardzo drogie. Może jakaś polska firma też produkuje. Z góry dziękuję za pomoc. J.
  • Czeka mnie remont łazienki i jestem przerażona ogromnym wyborem fliz do łazienek... mam wrażenie, że z nadmiernej oferty wybiorę coś najprostszego, co mi się wcale nie będzie potem podobało :( Jakiej firmy płytki są w miarę tanie, solidne dla fajne? Nie zamierzam wydawać kupy kasy, dlatego, że miałyby to być płytki akurat włoskie, czy hiszpańskie... Może znacie jakieś fajne firmy, których płytki można polecić? Wtedy będzie mi łatwiej szukać...
  • Jakie płytki do łazienki?... podobają nam sie płytki z Paradyża seria "JUNONA" niestety cena jest dość sporawa - 85zł m2 (325x651 mm) podobne są także z serii TRAVENA, ale one też cenowo są takie same powiedzcie jak one wyglądają u Was? a może coś podobnego a tańszego... PS. Płytki te można zobaczyć na: www.paradyz.com.pl/index.php?s=15&a=7&lang=pl&collID=226
  • Co sądzicie o podłodze z płytek na całym parterze małego domu (otwarta przestrzeń), a drewnie tylko na poddaszu i schodach? Byłoby to rozwiązanie praktyczne – działka, małe dzieci, możliwość ogrzewania podłogowego. Domek ma być całoroczny, ale najprawdopodobniej będzie użytkowany jako letni i weekendowy. Czy taka podłoga może być równie ładna jak drewniana? Dodam, że płytki mają być jakieś najzwyklejsze - tanie, a nie drogi gres polerowany. Proszę o poradę. Marudzik
  • ... kuchni Ikea Fagerland: www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10101&storeId=19&categoryId=10652&langId=- 27&parentCats=10110*10652&cattype=sub Z blatem Pragel (imitacja szrego kamienia).Uchwyty jak kuty metal - Signera. Całe wnętrze jest rustykalne - taki stary domek z sosnowymi dechami na podłodze, pociemniałymi z upływem czasu itp. Za grosz nie mam wyobraźni kolorystycznej... Jakaś mozaika mi się marzy, ale jaki kolor? ecri, jasnozółty??? Niedosc, że...
  • witam, jak się zabrac do zakupu płytek, tzn. jak wymierzyc ile mi potrzeba :-( na metry, na płytki? A co jesl chcę mieć trzy rodzaje płytek?
  • Witam! Zastanawiam się nad połączeniem panel z płytkami podłogowymi. W kuchni i korytarzu chcę płytki podłogowe w pozostałej części mieszkania panele. Nie widziałam u nikogo jeszcze takiej kompozycji i nie mam pomysłu jak można to ciekawie zgrać? Znacie moze jakieś ciekawe stronki na ten temat? dzięki atka
  • Mam malo lazienke. Ale zastanawiam sie nad fatelkami 33x97cm polozone pionowo. Mam mala lazienke bo zalednie 6m2. jakies opinie, podpowiedzi? Podobaja mi sie fateleczki Tender way z paradyza:) www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/tender-way/tender-way-viola
  • Potrzebuje natychmiast informacji : jaka winna być idległość między płytkami 30x30 cm układanymi na podłodze w małej kuchni. ''Mój fachowiec'' zaczął układać i wydaje mi sie że te odległosci są stanowczo za małe. Używa krzyżyków grubości - jak je zmierzyłem- 3 mm. Czy są jakies zasady dla zachowania odpowiednich odległości. Aha. płytki jasne,brazowe. Potrzebuje jeszcze dzisiaj informacji, bo jutro przychodzi i będzie układał dalej-albo je rozbierze. dzieki
  • Słuchajcie, jaka jest inna opcja niż płytki na ścianie w kuchni, między dolnymi a górnymi szafkami? Myślałam o tafli matowego szkła, ale nie wiem, czy to praktyczne...macie jakieś ciekawe pomysły?
  • Chciałabym położyć w salonie kafelki i połączyc je z deską albo panelami. Co sądzicie o takim rozwiązaniu i jak to technicznie połączyć? Płytki byłyby na tzw części komunikacyjnej, a deska w części z sofą i ławą. Czy to się sprawdzi, czy moze lepiej płytki na całości? Dziękuję z góry za Wasze opinie.
  • Musze kupić "na gwałt" płytki do łazienki.... Jak to jest z kolorami... Sprzedawca stwierdził, że kolor podłogi dobiera się następująco: jakiego koloru (odcienia) jest najwięcej na ścianie, taka powinna byc podłoga... (?) A co z ciemną (czekoladowy brąz)podłogą na w sumie niewielkiej powierzchni łazienki (z oknem) ojeju jeju.... pomóżcie...
  • Wybór dla niektórych dość trudny, dotyczy głównie kuchni otwartych na salon. Chcemy mieszkać we wnętrzach przytulnych i ciepłych, wielu z nas nie lubi ceramiki. Jak rozwiązaliście ten problem? Czy panele sprawdzają się w kuchni? Jaka twardość paneli będzie w kuchni wystarczająca? A może poradziliście sobie w inny sposób, wybierając np. gres imitujący drewno? A może wybraliście drewno egzotyczne, tak bardzo ostatnio modne? Jeśli wybraliście płytki, jak rozwiązaliście problem połąc...
  • chcę w salonie zrobic podłogę z deski barlineckiej łączonej z płytkami ceramicznymi. I zastanawiam sie jak to najlepiej połaczyc, bo z tego co wiem to fugowanie odpada. Pomóżcie prosze
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.