palce

palce

(31 wyników)
  • Może któraś z Was mi doradzi. Od pewnego czasu pękają mi opuszki palców i robi się rana i wygląda to tak jakbym zacięła się nożem. Stasznie to boli i piecze. Skóra na palcu wokół paznokcia jest jakby sztuczna i się łuszczy (strasznie swędzi). Wcześniej myślałam, że to na mrozie pękają mi palce, ale teraz nie ma mrozu, a ja nie mogę palców zagoić od jakichś 3 tygodni. Ból opuszków palców nie pozwala mi normanie pisać na kompie. Kto z Was wie co mi dolega? Może brak jakichś witamin...
  • upadek i wybite ze stawow srodkowych 2 palce dloni - po 12 dniach nadal opuchniete palce a w tych stawach doslownie 2 razy grubsze ...najgorsze ,ze NIE ZGINAJA sie w tych feralnych stawach !!! czy mialyscie kiedys cos podobnego ,ile trwa dojscie do zdrowia ? bylam u ortopedy ,mam unieruchomienie -na szczescie nie w gipsie -ale nic poza tym nie zrobil i nic sie nie polepsza :(((
  • hej ok 10 dni temu zaczelo mi sie okropne zaczerwienienie i swedzenie miedzy palcami dloni, nmajpierw miedzy 3 i 4tym pozniej w ciagu kilku godzin juz byly zajete obie rece i przestrzenie miedzy palcami po 2 dniach poszlam do lekarza gdy juz przygasalo bp na wlasna reke stosowalam jakas masc z dziegciem mialam w apteczce i to przygasilo, lekarz stwierzilz e to alergiczne lub grzybicze na pewno nie swierzb ktory podejrzewalam, zapisal masci lorinden a plus clotrimazolum minelo juz nastepnego d...
  • Tak jak w temacie.Mam opuchnięte z maleńkimi krostkami palce w obu dłoniach,szczególnie w prawej ręce.Na początku myślałam,że to może uczulenie na płyn do naczyń.Zwykły płyn(Ludwik)zamieniłam na PUR balsam.Niby ma dbać o ręce i paznokcie.Żadnej poprawy nie było.Zaczęłam sprzątać w rękawiczkach i dalej to samo.Jakiś czas mąż zajmował się sprzątaniem tzn.zmywaniem naczyń,podłóg itp.i nadal nic. Może któraś z Was spotkała się z takimi objawami?Czym smarować dłonie? Za każdą odpowiedź dzię...
  • No właśnie. Skóra miedzy palcami dłoni jest zaczerwieniona, sucha i lekko zaczerwieniona. Co to moze być? Czym smarować aby zeszło?
  • Gdy ćwiczę bardzo czerwienią i puchną i mi ręce, dłonie. Są tak spuchnięte, że nie mogę zgiąć palców, mała próba zgięcia palców jest troche bolesna, skóra mocno napina się. Co może być powodem? Prosze o pomoc, odpowiedzi, martwie sie tym :(
  • moja mama dzisiaj zalozyla kilka pierscionkow ze zlota i jak zdjela wszystkie palce miala mocno sine.slyszalam, ze to moze cos zlego znaczyc.jak sadzicie?
  • Od 3 dni odczuwam zdretwienie palcy u prawej reki,2 odtatnie palce.Zdretwienie przenosi sie na czesc dloni i delikatnie promieniuje do lokcia.Przez 2 dni odczuwalam do sporadycznie ale tak jak wczoraj go poczulam to sie obudzilam z tym uczuciem.Wieczorem poczulam nawet jak zdretwial mi troche kregoslup jak slalam lozko.Moze to od jazdy na rowerze,bo duzo ostatnio jezdzilam i uciskalam palcami kierownice albo od braku jakis witamin? Co sadzicie?
  • zawsze latem, jak zaczyna sie robić gorąco pojawiają się w niektórych miejscach na moich palcach dłoni maluteńkie pęcherzyki jakby z wodą. Specjalnie mi to nie przeszkadza bo ich wogóle nie widać, tzn ja widze bo wiem, że tam są (skóra jest po prostu lekko szorstka), ale zastanawiam się co to może być. Jestem alergikiem czy to może być z tym związane?
  • od paru dni mam bardzo suchą skórę na łokciach, na zgięciach palów- u rąk aż pęknięcia- mimo kremowania nie poprawia sie. na przedramieniu mam takie jakby wykwity suchej skóry - zaczerwienione.no i ten trądzik... odstawiłam słodycze czkolade już od około 2 tygodni bo myślałam ze to może to ale nie jest to...co mogę zrobić? czy iść do lekarza czy domowo?
  • Witam, mam pytanie: jeżeli sperma z wytrysku zostanie wprowadzona palcem (teoretycznie całość), kilka minut po. Czy możliwość zajścia w ciążę jest porównywalna do pełnego stosunku? Dziękuję za odpowiedzi.
  • Witajcie. Nie wiem czy to właściwe miejsce żeby pisac o moim problemie, ale jestem już zdesperowana i załamana zarazem. Od kilku miesięcy zaczęła mi pękać skóra na palcach u dłoni.Dodam, ze kilka miesięcy temu zaprzestałam mycia naczyń i wszelkich kontaktów z detergentami. Jestem alergiczką. Robię testy z których prawie nic nie wynika (mam alergię na sierść kota i mam kota w domu- jednak nigdy go nie dotykam:((, kot przebywa w innym pomieszczeniu).Stosuje mnóstwo maści, przez kilka ...
  • czy ktos sie orientuje jak to jest w przypadku przeniesienia spermy na palcach do pochwy a prawdopodobienstwem ciazy....czy jest ono duzo mniejsze niz w przypadku normalnego stosunku czy praktycznie to samo?
  • Witam,od jakiegos czasu tworzą mi sie bezbarwne pęcherzyki,swędzące zgrubienia na palcach u rąk,niewiele ale teraz małe skupiska,najbardziej na bocznych stronach palców.Są najpierw malutkie,swędzą a potem robią sie jakby małe swędzące strupki,co to może być?
  • czy partner moze wprowadzic na palcach sperme do pochwy kobiety i czy mozliwe jest w ten sposób zajscie w ciąże
  • Przy czym zabezpieczaliśmy się prezerwatywą przez cały czas. Ani nie pekła, ani nie zsunęła się. Wytrysk tyeż był w gumce. Czy mimo to jakimś cudem moge zajść w ciąże ? Przed stosunkiem moj chłopak wsadzał mi palce do pochwy ? Minal tydzień od stosunku a mnie bolą [dokuczaja] jajniki. zrobic teraz test czy nic nie wykaże?
  • Bardzo pękają mi pięty i opuszki palców wokół paznokcia na kciukach. To cholernie boli... Cyzy to jest objaw braku jakiś witamic??? Co robić by temu zaradzić??
  • zaczęłam ściągać pierścionki, bo odparzałam sobie palce pod złotem. nigdy wcześniej tego nie miałam. czy któraś z was też tak ma?
  • Zastanawiam sie ile żyje plemnik poza organizmem. Czy ktoś może wie ile około plemników jest w płynie ejakulacyjnym i czy są one zdolne do zapłodnienia przez majtki mokre od śluzu jezeli partner rownie4z ma na sobie majtki i pocieramy sie intymnie?
  • stopa

(4)
    mam brodawkę na stopie bardzo starą wielką i zaczęłam ją już leczyć, chodzę regularnie na wypalanie. ale przed momentem cos mnie zączęło bolec miedzy palcami stopy, tej z brodawką i to wygląda jakbym się między palcami skaleczyła, ale - to niemożliwe. i teraz ktos mnie nastraszył, ze to grzybica :// ostatnio łażę w butach, w których pocą mi się stopy - czy to faktycznie moze byc grzybica...? wiem, wiem - mam isc do lekarza i pojde, bo chodze z brodawką, ale.. co teraz jesli to g...
« poprzednie 1 2
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.