panorama

panorama

(14 wyniki)
  • Hej :) gdzie w Ciechanowie mogę spotkać stoisko bezglutenowe?
  • Gdzie w Ciechanowie kupię papierowe ewentualnie silikonowe foremki do muffinków
  • Czy kupujecie w małej Panoramie? Co sądzicie o ekspedientkach tego sklepu?
  • widział ktoś coś, słyszał?
  • Witam! Wczoraj oglądając program o wlasnie tym piwie dostalem takiego smaka na nie az mnie nosi. Czy wie ktos z was czy w Ciechanowie dostane o piwo?
  • Mlekomat

(15)
    I do Ciechanowa zawitała nowinka w postaci mlekomatu. Jakie opinie mają klienci ? www.przegladbiznesowy.com/index.php?option=com_content&view=article&id=265&Itemid=163
  • Jak myślicie: gdzie w Ciechanowie lub okolicach Ciechanowa można zaprosić bliską osobę na kolację przy świecach? Chcę aby było romantycznie. Jaki lokal możecie mi polecić?
  • PIWO

(5)
    Czy tkoś wie gdzie w Ciechanowie można kupić piwo ,,lwówek książęce" z browaru Lwówek Śląski?
  • gdzie w Ciechanowie wyprawić chrzciny na ok 25 osób??? jakie opinie i ceny w lokalach??
  • [sonda=Ulubiony Market Spożywczy, Dyskont w Ciechanowie ?] [*]Carrefour [*]Marcpol [*]Kaufland [*]Biedronka [*]żaden z powyższych [/sonda]
  • Gdzie w Ciechanowie można umówić się na kawę do południa, tak do 12? Od której otwierają np. restaurację w Panoramie? Albo może coś w centrum?
  • Polskie Miasta 3D uruchamiają nową usługę - spacer wirtualny. Nasz zamek wybrano jako obiekt testowy. Zapraszam na wycieczkę (można m.in wejść na wieżę zachodnią): polskiemiasta3d.pl/index.php?akcja=spacer/spacer ---------
  • Witam, czy ktoś wie gdzie w Ciechanowie można dostać/kupić flagę Tyskie? Będę wdzięczny za inf. Pozdrawiam.
  • Poszukuję fajnej knajpki, która robi jedzenie na imprezy, może ktoś ma coś sprawdzonego? Dzięki za wszelkie informacje.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.