Forum eDziecko eRodzice Życie rodzinne
ZMIEŃ
      pasierbica

pasierbica

(3 wyniki)
    • witam. mam problem z porozumieniem się z mężem w ważnych sprawach. rodzina jest łączona, ja mam córkę którą wychowujemy razem z mężem, on ma córkę która mieszka ze swoją mamą. nasze kontakty były burzliwe, ale od jakiegoś czasu, moim olbrzymim wysiłkiem i róznymi nakładami, całkiem ok, młoda rozmawiała ze mną, zwierzała mi się, słowem było normalnie i fajnie. niestety ostatnio coś jest niei tak, młoda się boczy i stosuje uniki oraz chłodny dystans, rozmawia ze mną oficjalnie. oczywiście spyta...
    • Jestem w drugim małżeństwie od 7 lat. Mamy 2 wspaniałych synów 5,5 roku i 3 lata i4 miesiące. Mąż ma córkę z pierwszego związku w wieku 15 lat. Od początku były problemy ze strony jego ex-żony, z kontaktami w naszym domu. Zawsze mąż zabierał córkę na weekendy do dziadków, na wakacje również i w ferie tak samo. 2 lata temu postanowiliśmy to zmienić , bo oboje chcieliśmy aby nasze dzieci razem spędzały czas i bliżej sie poznały. Stało się to po kilku latach ukrywania przed byłą żoną, że ja i ic...
    • Pasierbica

(33)
      Witam Bardzo prosze o rade bo sami nie potrafimy poradzić sobie z problemem. Mamy problem z 8 letnia córką mojego męza. Jestem druga żoną mojego męza, z pierwszą rozwiódł się gdy jego córka miała rok. Od samego początku mąż zajmuje sie dzieckiem wspólnie z matką, dziecko ma pobyt stały u matki ale zawsze spędzało i spędza pół miesiąca z męzem, a pół z matką. Matka nie jet w stanie zająć się nią więcej. My chętnie możemy zając się młodą cały miesiąc ale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieck...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.