pasy

pasy

(489 wyników)
  • Wiem, że sporo wątków już było na ten temat, przejrzałam z resztą chyba większość, ale właściwie nadal nie wiem jaki kupić:(. Dowiedziałam się, że wg testów najbezpieczniejszy jest Maxi Cosi z bazą, ale zastanawia mnie, czy taki fotelik można zamontować w każdym samochodzie (bo nasz akurat najnowszy nie jest) i czy dziecko umieszczone jest w kierunku jazdy, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jechało tyłem i żebym nie widziała go podczas jazdy. Poza tym ważne jest też dla mnie, aby fotel...
  • Chodzi o mocowanie do fotela samochodowego - dziecko przypinam pasem samochodowym, a czym przypinam sam fotelik? Innymi słowy: w jaki sposób się go mocuje? Oświećcie mnie, proszę :) Z góry dziękuję :)
  • witam! chodzi oczywiście o fotelik samochodowy, ten 9 -18 kilo. może macie jakieś pomysły/ wiedzę czemu tak spadła punktacja w testach? i czym sie one różnią na zewnątrz tak by móc je rozróżnić w sklepie bez pomocy (albo pomimo sugestii sprzedających:-/... )no i czy 2006 jest jeszcze gdzieś dostępny w sieci do kupienia - oczywiście chodzi o nowy. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. michon
  • mam pytanie, czy kupując fotelik samochodowy warto zaopatrzyć się w bazę do niego? dodam, ze mam starszy samochód i fotelik będzie mocowany pasami. Podobno baza zwiększa bezpieczeństwo? A jakie są Wasze doświadczenia?
  • drogie mamy chcę zakupić dla synka fotelik do 18kg (ale muszę od 0 do 18, nie od 9, ponieważ mały nie siedzi jeszcze sztywno, ma 7 miesięcy, jest jednak tak duży,że z małego zaczyna wystawać mu już główka). u mnie w samochodzie nie ma zagłówka na środku, więc wolałabym tam nie siedzieć w razie wypadku. chciałabym małego sadzać na środku. który fotelik można montowac tym pojedynczym pasem na środku?
  • Czy kupujecie fotelik CabrioFix Maxi-Cosi z bazą EasyBase lub EasyFix? Niektórzy mówią, że to zbędny wydatek, ale wydaje mi się, że jednak wtedy fotelik będzie bardziej bezpieczny dla dziecka, co sądzicie???? pozdrawiam
  • witak wszystkie mamy mój aniołek 9 miesięczny wyrasta z maxi cosi cabrio, a włąściwie jest mu jeszcze dobry na ścisłośc, le strasznie się w nim poci i postanowiłam zmienic już fotelik na większy z kolejnej grupy.Zastanawiam się jakiego dokonac wyboru bo ceny są przeróżne i zupełnie nie wiem czym się sugerowac.Czy taki fotelik np chicco za 315 zł jest równie dobry co ten Bebe Comfort za 800? Myślałam też o Concord Trimax za 500? co myślicie? jaki u was fotelik się sprawdził? Zależ...
  • Na 128? Ostatnio kupiłam na allegro 2 pary spodni i niestety kończą się prawie w połowie pupy:( Nie chodzi mi o bardzo wysoki stan, ale żeby w pasie się kończyły, nie niżej:) Znacie takie modele?
  • Myśleliśmy, że dobierzemy fotelik na zasadzie czytania testów i opinii, sprawdzimy czy pasuje do naszej Almery i siup, gotowe. No więc niespodzianka. Mamy Nissana Almerę pierwszej generacji (rok produkcji '96). Okazuje się, że podczas przymierzania do samochodu: -Maxi-Cosi Tobi nie pasuje (pas oplatający fotelik z przodu podjeżdża zbyt wysoko w górę wypadając z prowadnicy) -Maxi-Cosi Priori XP nie pasuje (zapięcie pasów koliduje z konstrukcją fotelika - jest zbyt długie) -Bebe confor...
  • zamierzamy kupić fotelik samochodowy (pierwszy bo dopiero teraz mamy samochód) i zastanawiamy sie dlaczego jedne foteliki do 36 kg są z pasami a inne nie. czyli przypina się tym samochodowym. Dlatego chcialam zapytać który jest lepszy, chociaż wolałabym chyba ten z pasami bo wydaje się bezpieczniejszy. a jesli ten fotelik bez pasów to jak się go zapina jeśli tym pasem tzreba zapiąć dziecko a nie unieruchomić sam fotelik jak w przypadku fotelikow z pasami. Przepraszam za nie skladn...
  • witajcie, mam synka z obniżonym napięciem mięśniowym, szukamy dobrego wózka spacerowego, który będzie dobrze stabilizował plecy. Synek ma 10 mcy, ale jest b długi i potrzebny jest wózek z dużym oparciem i dobrym systemem pasów (oczywiście rozkładany do pozycji leżącej do spania), no i taki, który z powodzeniem sprawdzi się jesienią i zimą. Co radzicie? Czy któś miał podobny dylemat? z góry dziękuję za odpowiedzi, magda
  • czy ktoras z was ma moze ten pas vibroaction??jak tam to prosze napiszcie czy to cos daje bo tak sie zastanawiam czy kupic,pozdr
  • Gdzie w sieciówkach dostanę spodnie dla chłopca ocieplane polarem w rozm. 104? Najlepiej z miękkiego jeansu, a gdyby jeszcze były na szerokiej gumie w pasie tu już byłby w ogóle ideał :) Widziałyście coś takiego?
  • czy w H&M obniżają cenę ciążowych długich spodni czy bluzek? kilka tygodni były bardzo fajne szorty po 30 zł, ale mi chodzi o takie bardziej uniwersalne całoroczne ubrania. nie wiem czy kupować czy czekać na obniżki.
  • Nie wiem co mam zrobić córka ma 2.5roku wzrost 90cm, waga 13kg. Chcę kupić córce nowy fotelik bo synek nie chce jeździć już w tym 0- 13kg (podróż z nim to jakiś koszmar) i przesadzę go do tego po córci, a jaj co kupić? Nie mam pojęcia! Myślałam o cybex solution, ale chyba będzie dla niej za duży? To może jakiś do 25kg, ale podobno pasy fotelika spełniają swoją funkcję tylko do 18kg. No to po co taki fotelik? Teraz mamy fotelik hm... wstyd sie przyznać, ale cóż... Ogólnie to fotel...
  • witam, synek ma 19 miesiecy i wazy juz prawie 18 kg.do tej pory jezdzil w maxi cosi tobi ,jest do 18 kg.a co dalej? czy takiego malucha (co spi za kazdym razem podczas podrozy)trzeba juz przesadzic do wiekszego fotelika???problem dla mnie jest taki ,ze te wieksze maja pasy juz te samochodowe, no i czy taki maluszek(ale grubasek)bedzie bezpieczny??
  • Witajcie! Chciałam zaproponować wątek dotyczący fotelików samochodowych. Jest to sprawa ważna, bo każdy z nas musi z tego korzystać a zakup nie jest łatwą sprawą, bo firm produkujących foteliki jest mnóstwo i przy wybieraniu fotelika można dostać zawrotu głowy :) Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Jakiego fotelika używacie, czy jest on łatwy w obsłudze, czy pokrowiec jest z dobrego materiału, czy dziecko się w nim nie poci itd, itp. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji :)
  • kto sie orientuje moze jaki fotelik dla dziecka prawie 3 latka waga prawie 15 kg wagowo patrze ze moze byc "poddupnik" ale czy rzeczywiscie? czy trzeba kupic "caly" fotelik ? jak to wyglada ze strony przepisow bo niemam zielonego pojecia a niechcialabym pozniej aby szwagier dostal mandat ... pozmozcie :)
  • witam kupiłam maxi cosi rodi i nie potrafie go zamontowac tak aby był stabilny z tego co wyczytałam fotelik ten powinien być przymocowany stabilnie tylko jeśli dziecko siedzi (pasy powinny sciśle przylegać) jesli dziecka nie ma pasy sa nadal zapiete ale fotelik jest ruchomy niestety w moim aucie (seicento) nie moge pasów na tyle skrócic aby dziecko siedząc było bezpieczne pasy nadal są luźne mimoże maksymalnie skrócone czy coś robie nie tak - prosze o pomoc
  • Czy ktoś uzywa? polecacie czy nie? jakiej firmy jeszcze sa dobre foteliki interesuje mnie 9-36kg , chodzi mi o najlepsze ,pozdrawiam

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.