pasy

pasy

(490 wyników)
  • witam, mam pytanie czy ktoś ma może któryś z tych wózków? Chętnie dowiedziałabym się czegoś o ich użytkowaniu. Początkowo chciałam kupić chicco, ale słyszałam, że ostatnio ich jakość znacznie się pogorszyła i dość często zdarzają się reklamacje. Zaś peg perego pliko p3 on track jest najbardziej podobny do chicco, niestety nie ma w sieci zbyt dużo informacji o jego użytkowaniu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
  • witam, synek ma 19 miesiecy i wazy juz prawie 18 kg.do tej pory jezdzil w maxi cosi tobi ,jest do 18 kg.a co dalej? czy takiego malucha (co spi za kazdym razem podczas podrozy)trzeba juz przesadzic do wiekszego fotelika???problem dla mnie jest taki ,ze te wieksze maja pasy juz te samochodowe, no i czy taki maluszek(ale grubasek)bedzie bezpieczny??
  • Mąż był w Benettonie i kupił puchówkę dla naszego syna. Puchówka jakościowo świetna, będzie na przyszły rok. Mam tylko pytanie, czy wszystkie kurtki Benettona są takie krótkie? Bo wydaje mi się, ze to jest taka długość lekko za pas. Teraz mamy kurtkę Wójcika i ona jest jednak sporo dłuższa. Zwrotów w benettonie nie ma, więc oddanie odpada, zastanawiam się, czy szukać czegoś innego (dłuższego), czy jednak ta będzie dobra?
  • pytanie jaK W TEMACIE. syn ma prawie 4 lata, jest szczupły, często zasypia w aucie. niestety nie mam możliwości obejrzeania tego fotelika a na allegro znalazłam w przyzwoitej cenie.
  • Drogie Mamy. Proszę Was o typy fajnych rowerków dla Malucha. Ważne, żeby był wygodny dla dziecka (wygodne siedzisko, pasy) oraz rodzica (koła, "kijek" do pchania), nie był ciężki i Maluch szybko z niego nie wyrastał - tzn najlepiej tak na dwa sezony, o ile takie coś jest możliwe. I na co jeszcze mam zwracać uwagę? Proszę o konkretne typy.
  • witam kupiłam maxi cosi rodi i nie potrafie go zamontowac tak aby był stabilny z tego co wyczytałam fotelik ten powinien być przymocowany stabilnie tylko jeśli dziecko siedzi (pasy powinny sciśle przylegać) jesli dziecka nie ma pasy sa nadal zapiete ale fotelik jest ruchomy niestety w moim aucie (seicento) nie moge pasów na tyle skrócic aby dziecko siedząc było bezpieczne pasy nadal są luźne mimoże maksymalnie skrócone czy coś robie nie tak - prosze o pomoc
  • Konkretnie chodzi mi o ten leżaczek: aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=173207636 Jestem prawie zdecydowana na kupno, ale interesuje mnie kwestia bezpieczeństwa malucha. Jakie macie doświadczenia z tym i innymi modelami leżaczków? Mój synek ma dwa miesiące. kostruszka
  • Mam problem z zakupem spodenek dla córy-ma bardzo długie nóżki. Jeżeli spodenki są dobre w stanie(ogrodniczki) i w pasie to mają za krótkie nogawki. Gdzie kupic wąskie spodenki z długimi nogawkami?
  • witak wszystkie mamy mój aniołek 9 miesięczny wyrasta z maxi cosi cabrio, a włąściwie jest mu jeszcze dobry na ścisłośc, le strasznie się w nim poci i postanowiłam zmienic już fotelik na większy z kolejnej grupy.Zastanawiam się jakiego dokonac wyboru bo ceny są przeróżne i zupełnie nie wiem czym się sugerowac.Czy taki fotelik np chicco za 315 zł jest równie dobry co ten Bebe Comfort za 800? Myślałam też o Concord Trimax za 500? co myślicie? jaki u was fotelik się sprawdził? Zależ...
  • Kupiliśmy dziś ten fotelik i nie mozemy go zamontowac! Pasy wisza a fotelk wrecz lata po siedzeniu! Czy to blad przy montazu? Prosze napiszcie jak bylo u was jak sobie poradziliscie z tym problemem. Z gory dziekuje!
  • witam szukam bardzo dobrej jakosci spodni dresowych. mają byc miekke ciepłe raczej przylegające (nie obwisłe) i co najwazniejsze miec regulacje w pasie (jak spodnie normalne np. w next). czy cos takiego istnieje. mam strasznego chudzielca w domu, sciagacz w pasie nie pomaga, a sam czesto nie zawiązuje sobie sciagacza po wyjsciu z ubikacji i spodnie wiszą. moe ktos cios poleci? 18buzka
  • Bodajże od 4 listopada mają być w lidlu dżinsy ocieplane po ok. 32 zł. Mają być 4 fasony, pytanie, czy te dżinsy są raczej na chudzielców? Bo ja potrzebuję niestety dla pulchnego chłopca, dla którego kupienie spodni to masakra jest :) Akurat potrzebuję takich ocieplanych, ale nie po drodze mi do lidla, więc wolę dopytać.
  • jw Proszę o odpowiedź użytkowniczki
  • Poradźcie bo mam dylemat. Chce kupić fotelik z tego przedziału i mam problem. Byłam zdecydowana na Kiddy ale trochę zwątpiłam bo nie można go do pozycji leżącej rozłożyć w czasie jazdy i z siedzącym w nim dzieckiem. Ten miał najlepsze wyniki w testach (według strony fotelik.info)....nieco gorzej wypadł Recaro Young Sport, STM, Britax Evolva. W zasadzie z tych czterech muszę coś wybrać. Czy któraś z Was już ma taki zakup za sobą i może coś doradzić? Dodatkowym problemem jest, ze większo...
  • Nie znalazlam nic przez wyszukiwarke. Okazalo sie, ze nasz fotelik po synku - Chicco Synthesis 0-13 kg, nie pasuje do aktulanego samochodu. Mamy stary model Forda Explorera z wyjatkowo krotkimi pasami. Musze cos kupic szybko , a w okolicy nie ma porzadnego sklepu, zeby poprzymierzac. Moze cos doradzicie??? PS Maxi-Cosi tez nie da sie zapiac :( pozdrawiam
  • Kupiłam właśnie dla 10 miesięcznej córki taką spacerówkę. Mamy za sobą dopiero 3 spacery, ale mam kilka pytań do mam , które użytkują ten wózeczek nieco dłużej: - czy mnie się wydaje,czy pasy są bardzo krótkie, teraz są max rozciągnięte na córkę w kombinezonie; niby jest ok, ale przecież za rok też bedzie w kombinezonie a będzie sporo większa; czy Wasze pociech mieszczą się w pasach? - czy korzystacie z możliwości przepięcia budki w drugą stronę, kiedy i czy w ogóle to się przydaje? - ...
  • Bardzo uprzejmie proszę o radę jakiej firmy kupić bezpieczny fotelik dla małego grubaska ( dopiero dwu letniego)
  • fotelik

(10)
    Dziewczyny doradźcie mi w kwestii fotelika. Mam córkę 3 latka i waży 16 kg. Mam fotelik taki od 9-18 kg i teraz zastanawiam się, jaki kupić kolejny. Widziałam takie z własnymi pasami lub bez pasów a zapina się pasami od auta. A jeszcze są zwykłe podkładki. Doradźcie, jaki najlepiej kupić, żeby nie przepłacić a jednocześnie, żeby odpowiednio chronił w razie jakiejś stłuczki. Pozdrawiam
  • Proszę polećcie mi jakiś sprawdzony fotelik. Używam jeszcze fotelika ROANa 0- 13kg ale córa ma 7,5miesiąca, nie należy do najmniejszych dzieci i w tym Roanie siedzi jak sardynka. I jeszcze jedna sprawa: czy fotelik 9-18, czy od razu 9-35kg? Który przedział? Z fotelika korzystamy często. I nierzadko są to długie trasy więc dziecko musi tam wygodnie podróżowac i np. spać, gdy jest taka potrzeba.
  • wiem że ten wątek już sie nie raz przewijał.ale czy możecie raz jeszcze napisac co myślicie o venus i priori(xp)??powiem szczerze ze podoba mi sie fotelik mc,i wiem ze jest bezpieczny,ale gdzy poszłam do sklepu,i przymierzyłam córcie do jednego i drugiego(ma 7 m-cy,chcemy za miesiac dwa kupic,ale juz sie rozglądam)to do maxi weszła i miała go tak na juz,tzn.nie był jakiś obszerny ten fotelik,a zas ramatti był wiekszy i szerszy.jeszcze jedna istotna kwestia dla nas-to jak sie rozkłada.ma...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.