Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

piaszczysta plaża

piaszczysta plaża

(55 wyników)
  • Czy mozecie polecic miejsce na wypoczynek z piaszczysta plaza w Chorwacji? Z tego co widze to wiekszosc jest zwirowa, kamienna badz betonowa... A jak ze Slowenia? Sa tam piaski na plazy?
  • Witam! Szukam jakiegos fajnego miejsca /mam na mysli miejscowość odległą kilka-kilkanascie km/ niedaleko Dubrovnika. Miejsce ciche i spokojne, takie dla rodziny z malymi dziecmi. Idealem bylaby piaszczysta plaza:). Mozecie mi coś polecić? pzdr
  • ..tak jak w temacie. interesują mnie miejscowości z piaszczystą plażą (byle nie Omiś!). Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
  • Jesteśmy 4-osobową rodzinką (dzieci 5 i 3-letnie).Wakacje planujemy przełomie sierpnia lub września. Poszukujemy ciekawego, ustronnego miejsca nad morzem (najlepiej w bungalowie lub małym hotelu)z basenem ,blisko piaszczystej plaży, z ciekawymi miejscami do zwiedzania i rozrywkami dla dzieci (np. park wodny).Chcielibyśmy tam się dostać samolotem (do rozważenia Hiszpania, Grecja, Turcja etc.etc. lub inny 'ciepły" kraj) Proszę dajcie znać. MOże znacie jakieś fajne biuro podróży(byle...
  • Witam , czy mogę prosić o jakieś info dotyczące tej miejscowości i okolicy. Czy jest tam piaszczysta plaża? Kto był w tej miejscowości z małym dzieckiem i może podzielić się wrażeniami. A może ktoś ma jakieś namiary na kwaterę? Dziękuję.
  • Jak w temacie, szukamy spokojnego miejsca i TANIEJ kwatery we wrześniu, na północy Chorwacji. Dziecko małe, więc poszukiwane żwirkowo-piaszczyste plaże łagodnym spadkiem do wody. W planie mamy też zabranie rowerów, tylko gdzie i czy to jest sensowne? Wstępnie wybraliśmy Rab i Pag. Co wy na to ? Czy możecie poradzić albo polecić jakieś kwatery? moze być na priva: sobos@wp.pl
  • Pytanie jak w temacie. Szczególnie interesują mnie kampingi, gastronomia (ceny) i plaże. Pozdrawiam
  • Miałem jechać do BG ze względu na piaszczyste plaże, byłem tam w zeszłym roku i było super. Lecieliśmy tam samolotem, było tanio, sympatycznie, bezpiecznie, komfortowo, smacznie(!!!), po prostu atrakcyjnie. Jednak teraz zastanawiam się nad HR i wyjazdem własnym autem. Napiszcie, gdzie mogę jechać aby znaleźć plaże z piaskiem, łagodnym, niekamienistym zejściem do morza i przyzwoitą ofertą apartamentów lub kwater. Nie szukam najtańszych miejsc, zależy mi na przyzwoitym standardzie, ...
  • Chcemy jechać z małymi dziećmi do Chorwacji i szukamy piaszczystej plaży. Czy ktoś może zna takie miejsce?
  • Czy znacie może adresy dobrych i po przystępnych cenach kwater, dla rodziny z dziećmi w Czarnogórze okolice Tivatu lub Kotoru. PZDR i WESOŁYCH ŚWIĄT Marek
  • Bardzo ładna wyspa.nie duża ale za to jakie widoki.Woda czyściutka i ciepła.
  • Wiem, ze sa takie na pagu, bo byłam, ale gdzie jeszcze? Czy ktos moze doradzic?
  • Podobno ta najprawdziwsza Chorwacja to wyłącznie wyspy. Co Wy na to? Lepsze jedzenie (choć droższe), mniej Polaków, urokliwe miejsca. Macie takie miejsca, macie takie wyspy? :)
  • Witam wybieram sie z dwulatkiem do Chorwacji i ze względu na dziecko szukam miejsca, gdzie plaza jest choc odrobine piaszczysta... Mozecie polecic jakas konkretna miejscowosc w środkowej Chorwacji?
  • Witam, wybieram sie do CHorwacji pod koniec lipca, a znajomi ostatnio uraczyli mnie taka oto informacja, iz sa tam tylko kamieniste plaze. Czy to jest rzeczywiscie prawda. Czy ktos zna rejony z piaszczystymi plazami?
1 2 3 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.