Forum Nauka i edukacja Forum Liceum
ZMIEŃ
      pierwsza klasa

pierwsza klasa

(3 wyniki)
    • Witam Wszystkich! Jestem teraz w pierwszej klasie liceum i bardzo kusi mnie wyjazd na rok do zagranicznej szkoly sredniej. Mozna zdobyc ciekawe doswiadczenie, nowa wiedze oraz spelnic marzenia, ale zarowno moich rodzicow jak i mnie sama interesuje okres po powrocie do Polski. Jak to najczesciej sie odbywa, wyjezdza sie na 2 klase liceum. W takim razie co z matura? Co prawda za granica tez chodzi sie do szkoly, ale program moze byc zupelnie inny, zwlaszcza, ze w ogole nie ma tam Polskiego ...
    • jestem w pierwszej klasie LO na biol-chemie. Semestr wlasnie zakonczylam ze srednia 3.8 a w gimnazjum mialam 5.2. Do tego z przedmiotów które chcialabym zdac na maturze mialam same dosty. Nie wiem czy jeszcze chce byc tym lekarzem, czy to jest normalne? Jak sie odnalezc z nauka w nowej szkole? Jak znalezc swoje drzwi do przyszlosci i jak je otworzyc?? Prosze piszcie
    • I jak po prawie dwóch miesiącach życia i nauki? (a raczej nauki, z tym życiem to bym polemizowała :P) Ja, choć w czwartek (gdy mam lekcje na 7 rano) umieram i nie rozumiem, co się do mnie mówi, generalnie rzecz biorąc nie narzekam :) I nawet nie mam żadnej pały... ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się