Forum Nauka i edukacja Języki English Teachers
ZMIEŃ
      pierwsza klasa

pierwsza klasa

(3 wyniki)
    • Witam, poszukuję jakiegoś podręcznika dla uczniów w trzeciej klasie gimnazjum. Za moment skończymy podręcznik Inspiration 3 - grupa jest bardzo zdolna, dlatego chcę wprowadzić podręcznik na poziomie pierwszej klasy liceum. Szukam podręcznika DARMOWEGO, może to być nawet zestaw różnych lekcji. Kiedyś uczyłem się angielskiego biznesowego właśnie z podręcznika opatrzonego w napis "photocopiable". teraz szukam czegoś podobnego, ale dla liceum.
    • W jednej szkole mam w tym roku tylko 12 godzin, więc nieco pochopnie może zdecydowałam się uzupełniać etat w innej. W tej innej dołożyli mi godziny od listopada, co mi w ogóle nie jest na rękę (i nawet mnie nie zapytano o zgodę, bo widocznie przyjęcie ich przeze mnie rozumie sie samo przez się), szczególnie, że są to lekcje w klasach pierwszych - czyli najgorsze, co może być. Zastanawiam się nad rezygnacją z tej szkoły od nowego półrocza. zamiast tego korepetycje i powinnam wyjść na swo...
    • do tej pory zwykle wybierałam Happy House oxfordu i dobrze mi się na nim pracowało ( no i nie występują w nim kosmici i ufoludki, których jakoś nie trawię), ale ktoś mi wspomniał,że jest ciekawy podręcznik z postaciami z Disneya, czy ktoś z Was go zna? z jakiego jest wydawnictwa , czy ma kontynuację i czy jest godny polecenia?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się