Forum Nauka i edukacja Edukacja
ZMIEŃ
    pierwsza klasa

  pierwsza klasa

  (5 wyników)
  • witam. Dostałem się do jednej z lepszych lo we Wrocławiu(nie powiem dokładnie do którego :d). I niestety dwie nauczycielki na mnie się uwzięły i wstawiły po szmacie na koniec roku i nie mogę skorzystać z poprawki(tam można poprawić tylko jeden przedmiot) i nie powtarza się klasy tylko wywalają za szkoły. Nigdy mi się to nie zdarzyło i nawet nie miałem żadnej poprawki itp. Jak teraz wygląda znalezienie nowej szkoły? chyba nie dostaje, żadnego świadectwa itp.? otrzymam jakieś dokumen...
  • Jestem chyba trochę naiwna, bo byłam przekonana, że wraz z pójściem sześciolatków do pierwszej klasy, pięciolatki będą automatycznie zerówką. To, co było dla mnie logiczne i oczywiste dla MEN takie nie jest. Czyli dzieci nie będą przygotowane do pójścia do szkoły? Czy nie lepiej budować nowe przedszkola i wprowadzić obowiązek przedszkolny np. od 4 roku życia, zamiast obniżać wiek szkolny?
  • Moje dziecko idzie w przyszlym roku do pierwszej klasy szkoly podstawowej. Mieszkam na Ochocie. Chcialabym poznać Waszą opinię o Szkole Podstawowej Niepublicznej nr 61 PRO FUTURO. Może możecie polecić mi inną DOBRĄ szkolę?
  • Po ukończeniu gimnazjum wyjechałam na 2 lata za granice z rodzicami.Wróciłam niedawno, więc chciałabym iść do liceum.Czy te 2 lata przerwy nie będą problemem przy przyjmowaniu do dziennego liceum?mialam dobre wyniki
  • Im większe wymagania nauczyciela , tym wyższa cena korków i wyższy popyt na jego usługi . uczeń pierwszej klasy gimnazjum ( tj 7 klasa ) siedzi do 1-szej w nocy by przygotować sie do zajęć na następny dzień .

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się