pierwsza klasa

(3 wyniki)
  • Pytanie kieruję do nauczycielek 6 latków, które zostały w przedszkolu, ale i do nauczycielek (jeśli jakaś się trafi na tym forum przedszkolnym:)) pracujących w szkole z 6-latkami (1 klasą) - czy uważacie że szkoły są przygotowane na przyjęcie dzieci? Czy uważacie że rodzice są dobrze poinformowani? Czy uwazacie, że rzeczywiście jest tak ze oddają dzieci do szkoły Ci rodzice ktorzy chcą, czy np oddają, bo boją się ze w przedszkolu zgodnie z nową podstawą dziecko nie będzie się uc...
  • Mam pytanie do Pań pracujących w przedszkolu. Czy 4-letnie dziecko może (powinno) rysować codziennie szlaczki (takie jak w pierwszej klasie) ? Moja teżciowa namęczyła się i odbiła na xero całą masę takich szlaczków (karta wielkości A-4 a na niej 6-7 linijek szlaczków). No i otrzymaliśmy przykaz ) robienia 3 stron dziennie. Natomiast moja mama twierdzi, że dzieci w tym wieku nie powinny szlaczków rysować - no chyba, że na dużym formacie, że powinny wogóle rysowac na dużych kartka...
  • zerówka

(13)
    Witajcie dziewczyny!!! Czy u Was w zerówkach przedszkolnych rodzice też tak szaleją? Ja rozumiem, ze chcą by ich dzieci były jak najlepiej przygotowane do szkoły ( co oczywiście jest dobre) ale zapominają przy tym ze to jeszcze dzieci! Domagają się zadań domowych, dopytują czy aby na pewno ich dzieci będą umiały czytać i pisać pod koniec roku, kupują im różnego rodzaju książeczki do nauki pisania, które są dal dzieci jeszcze za trudne! Trochę mnie to przeraża!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się