Forum Regionalne Śląskie Katowice
ZMIEŃ
    pionki

  pionki

  (4 wyniki)
  • Nie mnie, mnie zaszkodzic nie potrafisz, pionek wlasciwie nie potrafi krolowke sciac ! Ty sobie sam szkodzisz, jak my zaprzestajemy tu pisac! - popatrz kto na Katowicach dzisiaj pisze, opamietaj sie ! Czy Ty zostaniesz ostanim kto tu "swiatlo zgasi" sadzac po Twoim zachowaniu, tak, Ty liczysz tylko zlotowki ale nie szkody co wyrzadzasz calemu SLASKOWI !
  • WIEŻA

   (6)
   Tak sobie obserwuję tą dyskusję wokół wieży i stwierdzam, że wielu osobom skończyły się argumenty i dlatego zaczęło się retorycznie. Nie mogę zrozumieć, dlaczego pewne osoby wierzą, że legenda powtarzana odpowiednią (?) ilość razy stanie się prawdą. Przecież te czasy (chyba) już minęły. Tak więc rodacy za broń! Podpisywanie tekstów generowanych głuchym telefonem jest po prostu nie na miejscu!
  • Zauwazyłem ze wiekszosc tutejszych forumowiczów to same starsze osoby,ktore robia najwięcej szumu wokół goroli. Chciałem zauwazyc ze wsród ludzi młodego pokolenia nie panują tak chłodne stosunki.Wszyscy to maja w dupie glupia wojne hanysy vs gorole i wszyscy sie normalnie traktuja.Ja nie jestem rodowitym hanysem i nie spotkałem sie jeszcze z krytyka co do mojego polskiego pochodzenia(oczywiscie ludzi młodych) bo starziki nie raz wyzyały od goroli.Ale to jest w modzie na slasku wsrod...
  • Terror !!

   (8)
   Pioneczki, co Wam to pomoglo, wydzwaniacie do mnie , kazdy telefon jest przez nasze wladze scigany i co,??? Teraz Wy problemy macie ! Po co wam to bylo, teraz macie stress! hehe Mysleliscie, ze ballest to pionek i da sie szantazowac! - nie , ballest to nie builder, albo bartoszcze !!

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się