pionki

(6 wyników)
  • 11.06 szykuje sie kolejny wyjazd do Pionek, na plac budowy kolejki waskotorowej. chetnych do wypruwania sobie żył przy ukladaniu torów i podobnych pracach prosze o kontakt na priva.
  • CZEŚĆ, JEŻELI POCHODZISZ Z MIEJSCOWOŚCI PIONKI/K RADOMIA, TO BYC MOŻE MI PMOŻESZ. PRÓBUJĘ NAMIERZYĆ ADRES KOLEŻANKI Z LAT STUDENCKICH (CHCĘ JEJ WYSŁAĆ ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE). MOŻE JĄ ZNACIE?? IZABELA CHYLIŃSKA (TERAZ PO MĘŻU NAZYWA SIĘ BEŁUS). ON AMIESZKA GDZIEŚ BLISKO IWONY BRODOWSKIEJ. A TAK W OGÓLE, JAKI JEST KOD DO PIONEK??? DZIĘKI!!!!
  • TO MIASTO UMIERA, PANUJE W NIM TAKI MARAZM, ŻE SZKODA GADAĆ.MOŻE KTOŚ OŻYWI TEN FAJNY ZAKĄTEK.
  • W najbliższą sobotę nastąpi otwarcie Skansenu Leśnej Kolejki Wąskotorowej w Pionkach. W programie między innymi przejażdżki starymi, pieczołowicie wyremontowanymi lokomotywami oraz drezyną inspekcyjną. więcej: www.wojewodztwo.radom.pl www.fpkw.pl/www.php?idSekcji=36 według moich inforatorów :-) start o 15 do późnych godzin nocnych, ale tą informację trzeba sprawdzić.
  • PIONKI

    (4)
    Cześć radomiaki ! Jak byliście w Pionkach to opiszcie mi wasze refleksje z pobytu w tym miasteczku :) Pozdrawiam Radom !!!
  • W dzisiejszym Echu zobaczyłem artykuł sponsorowany przez Struzika. Dotyczył on sieci lotnisk regionalnych na Mazowszu. Co ciekawe radomski działacz PO Piotr Szprendałowicz - członek Zarządu Województwa nawet nie bąknął o radomskim Sadkowie. W tekście ogólnym natomiast szeroko się opisuje kwestie lotniska w Modlinie i (uwaga) w Sochaczewie! Na końcu tegoż tekstu znajduje się wzmianka radomska i tu cytat: "W przyszłości Mazowsze rozważa możliwość utworzenia kolejnych dwóch portów ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się