piwo

piwo

(56 wyników)
  • myślicie, ze można raz na jakiś czas (powiedzmy raz na tydzeń)? :)
  • Bezalkoholowe, oczywiście :) Szkoda, że nie ma bezalkoholowego winka. Czasami brakuje mi do kolacji i tylko tęsknym okiem patrzę jak inni się delektują :( A teraz pakuję torby na wczasy i właśnie zrobiłam sobie odpoczynek na kanapie z zimnym Beck'sem Alc Free. Czego Wam najbardziej brakuje w ciąży? P.S. Czy to prawda że w ciąży nie można się opalać, bo się jakieś plamy robią, czy to urban legent?
  • Czy będąc w 2 trym. ciąży można pozwolic' sobie na Karmi, piwo o małej zawartości alk. Przyznam że podczas całej dotychczas ciąży wypiłam ok, 4 butelki tego piwa. Nie jestem alkoholiczką poprostu mam straszną ochotę na ten słodki trunek;(
  • Witam,mam pytanie czy mozna w ciąży pic piwo typu Karmi- ma ono do 0,5 zaw alkoholu.Wiem,ze nie powinno sie pic alkoholu w ciąży,ale tak mi sie chce karmi,że normalnie wariuję-a dodam,ze nigdy nie mialam takich czy innych zachciewajek
  • piwo

(7)
    czy macie na nie chęć, nie wiem do końca czy jestem w ciąży nie ukrywam ze to moje marzenie i lubię podpijać piwko raz na jakiś czas normalnie moge wypić az jedną puszkę niegy wcześniej tego nie lubiłam - czy to bardzo złe?
  • piwo karmi

(59)
    Dziewczyny, czy pijecie sobie czasem piwko Karmi? ja mam nieraz straszna ochote, ale mam obawy gdyz niesttey nie jest ono calkowicie bezalkoholowe
  • Piwo:)

(47)
    Od kilku dni mam straszna chcice na piwo, nawet wzielaa kilka lykow, bo nie moglam sie powstrzymac (takie zimniutkie z sokiem, mniam). A dzis kupilam karmi, chyba tego mozna sie napic (bezalkoholowe)?
  • Od wielu moich koleżanek, znajomych itp. słyszałam, że w ciąży dopadała je straszna ochota na piwo. Nawet te z nich, które wcześniej piwa do ust nie brały, przyznają, że w ciąży smakowało im jak nigdy. Ja sama mam czasem "napady piwne", które zapijam piwem bezalkoholowym, lub Karmi. A jak jest u Was? Pijecie piwo? Piwo bezalkoholowe? Karmi?
  • Moja siostra cioteczna jest teraz w 22tc. Ma klopoty z krazeniem (zimne nogi i dlonie) i jej lekarz ginekolog powiedzial ze moze spokojnie pic grzane piwo. Piwo musi sie zagotowac (wyparuje wowczas alkohol)a pozniej ma dodac dwie duze lyzki miodu.
  • Mój mąż kupił mi piwo bezalkoholowe, bo mam problem z nerkami a jak wiadomo, na nerki piwo najlepsze:P Namawia mnie, a ja nie wiem...
  • Dziewczyny,czy ktorejs z Was zdarza sie wypic nieiwielkie ilosci alkoholu w ciąży- chodzi o zimne piwko w takie upaly,czy lampke wina.Pytam te dziewczyny,ktore sa w pierwszym trymestrze ciazy.Wiem ze powinno sie tego unikac,ale w taki upaly zimne piwo po prostu za mna chodzi.
  • No właśnie na ile?Ile można wipic piwa o,5 litra czy 0,33 litra?I jak często raz wtygodniu czy ze 3 razy?Dodam że ja musze pić gdyz mam duży kamień w prawej nerce i lekarz kazał mi pić nawet mój gin mi kazał ale te Karmi ale ono mi nie smakuje,bleeee za słodkie.Wiem że te zwykłe ma alkohol ileś tam procent a ten wpływa na dziecko chciałabym sobie pomóc bo nerka codziennie mie boli ale nie chciałabym zaszkodzic dziecku.Prosze o porady na ile mge sobie pozwolić?Dodam że mam chłodne piwko ...
  • mam takie pytanko- czy sporadycznie w ciąży można wypić piwo? jestem w 5 tygodniu i jedziemy z mężem nad morze i zastanawiam się czy mogę pozwolić sobie na małe piwko z sokiem...nigdy nie miałam takiej ochoty na piwo! może to zachcianka ciążowa???
  • dziewczyny czy Karmi można spokojnie pić w ciąży, czy też szkodzi???bo ja już sama nie wiem???czy brała któraś z Was nystatynę czy ona jest bezpieczna?? pozdrawiam ja i 21 tyg brzusio:)
  • piwo

(26)
    Czy według Was można w czasie ciązy wypić od czasu do czasu małe piwko? Słyszałam różne teorie, ginekolog jednej znajomej powiedział jej nawet, że od czasu do czasu szklanka piwa jest wskazana. Co o tym sądzicie?
  • Dziewczyny, czy pijecie piwko KARMI (lub inne)? SLyszalam w szkole rodzenia, ze pomaga na laktacje, ja poki co mam na nie wielka ochote - w taki upal zimne piwko - mniam, mniam. Co myslicie?
  • Czy to normalne,ze bedąc w ciąży mam chęc na piwo lub co gorsze na drinka? Z synem jak byłam w ciąży nie mogłam stać w pobliżu alkoholu, bo mi się robiło niedobrze, a tym razem jest odwrotnie. Lekarz powiedział ze jak jest chęc to nie odmawiać sobie ALE no właśnie ale to alkohol. No i jeszcze jedno wcale nie mam zadnych skutków ubocznych po wypiciu piwa. Czy to normalne, a może to płeć ma jakis wpływ w co zresztą wątpie bo lekarz powiedział ze to chłopczyk 23 tc.
  • Drogie Mamy, zwracam się do Was z pytaniem, które jeszcze dziś rano wydawało mi się bzdurne. A jednak... Zawsze byłam przekonana o tym, że piwo bezalkoholwe jest całkowicie bezpieczne w ciąży, tak też podają niektóre źródła. A tu dziś położna, u której byłam z wizytą, postawiła je na JEDNEJ LINII z każdym innym alkoholem. Muszę przyznać, że trochę mi w głowie zamieszała... Dodam jeszcze, że pod nazwą piwo bezalkoholwe rozumiem napój o zawartość alkoholu MNIEJSZEj niż 0,1 %, a nie...
  • Hej, Wiecie jaką mam wielką ochotę na piwo!!! Podobno od czasu do czasu można ze szklaneczkę, ale jak się dorwę do tej szklaneczki, to wypijam do dna! Dziwne, bo nigdy nie przepadałam za piwem, a teraz mam takiego smaka, że gdzyby nie to, że myślę o dzidzi i nie chcę jej alkoholizować, to chyba stałabym się nałogową alkoholiczką! A jak u Was? Ma któraś taką nieodpartą ochotę i pozwala sobie na odrobinę szaleństwa ze szklaneczką złocistego piwka? Pozdrawiam. Aneta i 23 t. dzidzia
  • CZesc dziewczyny. Jak to jest z tym alkoholem? czy kazda ilosc, nawet najmniejsza szkodzi, czy tylko spozywanie w pijackich ilosciach?? Bo mi sie tak strasznie reds'a chcialoby wypic? Jakie sa wasze doswiadczenia i wiedza w tej sprawie???Pozdrawiam
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.