plaże

plaże

(31 wyników)
  • Proszę o wypisanie mi wszystkich hoteli , pensjonatów, domków, kwater, pokoi itd. które są jak najbliżej plaży dla psów? Dzięki
  • Witam. Mam pytanie do mieszkańców Świnoujścia: jaka jest faktyczna odległość do plaży z ul. Bałtyckiej i Kapitańskiej. A może ktoś poleci mi fajną kwaterę, pensjonat ( niezbyt daleko od morza) dla 4osób. Dziękuję.
  • Bardzo prosze o informacje na temat zejść na plaże w Świnoujściu. Czy można zejść z wózkiem? Szczególnie interesują mnie zejścia 200m od granicy, tam mam zakwaterowanie na ulicy Gałczyńskiego. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.
  • Witam 18 lipca wybieram sie do świnoujścia prosze doradzcie gdzie się zatrzymac .Może byc 4 *
  • Wybieram sie na sob.i niedziele do Swinoujścia.Mam pytanie czy można jeszcze korzystać z plaży na Waszowie?(Tam gdzie ma być gazoport) >Pozdrawiam słonecznie.
  • czy na plaży można grilować? (Darf man am Strand grillen?)
  • Witam serdeczie mieszkańców Świnoujścia, Mam pytanie czy da się przejść plażą do Ahlbeck? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • prawdą jest to, że na plaży nie można siedzieć w nocy?
  • jak myślicie ile czasu trzeba iść wchodząc wejściem ostatnim od patelni? zastanawiam się czy dzieciaki dadzą radę?
  • Czy plaża jest czysta?Morze też?Niedawno temu miałam operowany palec u stopy i boje się,że może się zanieczyścić na plaży i potem ropieć.
  • że władze miasta nie rozwiązały problemu - choćby TOY TOYE.Wszyscy biegają na wydmy, smród , śmietnisko , żenada. Szkoda słów.Już tam nie pojadę.
  • w sierpniu wybieram się do Świnoujścia na urlop. Chciałabym się dowiedzieć czy można plażą dojść ze Świnoujścia do mola w Ahlbeck ? (tzn czy nie ma tam na granicy państw płotu czy czegoś bo kiedyś był tam płot ale byłam dawno więc nie wiem jak jest teraz, można bez problemu iść spacerem plażą do mola ?) Ile kosztuje wejście na molo w Ahlbeck? bo słyszałam że jest płatne .
  • mam psa to nie wyprowadzam go na plażę ,bo jest zakaz to oczywiste.Drodzy moi po co te zakazy??? nam zakazy nie potrzebne,psy płoszą ptaki(muszą się wybiegać)obszczekują spacerowiczów.Właściciel odwalony jak na mszę ze smyczką w ręce dyskutuje jak śmiemy zwracać mu uwagę,,przeciez juz po sezonie.... co wy na to,też spacerujecie z pieskami po plaży(bo to takie romantyczne)co robicie z kupkami swoich pupili?
  • Korzystając z braku plażowej pogody, jest okazja aby na podanej stronie ocenić naszą plażę. Zapraszam! forum.gazeta.pl/forum/71,67447.html?f=699
  • Wybieram się w sierpniu do Świnoujścia ,ostatnio usłyszałam że jest zakaz opalania się grubasów na plaży .Czy to jest prawda?
  • Mój kumpel zamierza przejść plażą do Niemiec. Grozi mu coś jak go złapią?
  • w którym miejscu jest zejście na plażę z psami ???
  • bo jak nie to nie przyjadę !
  • Witam Szanownych Świnoujszczan:)Za miesiąc po raz kolejny będe zaszczycony gościć w najpiekniejszym kurorcie nad Bałtykiem w Polsce. Mam pytanie a właściwie prośbę, podajcie mi kochani rozkład imprez na Lipiec, kurczę nigdzie nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje. Pozdrawiam....
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.