placebo

(3 wyniki)
  • Wczoraj mój znajomy, który troszkę obraca się w temacie - gdy ujrzał moje leki uśmiechnął się tylko i powiedział.. "Zażywasz placebo" Zaciekle bronił swojego zdania, podawał autorów badań dowodzących tego.. no i dziś grzebałam i wygrzebałam oto takie coś: I tak zaczęłam się zastanawiać.. czy naprawdę faszerują nas czymś, co nam średnio pomaga, a powoduje masę dziwnych skutków ubocznych..
  • Depakina

(7)
    Pytanie : czy depakina ma działanie przeciwdepresyjne? Cały czas byłam przekonana, że nie bardzo, do tego Cz. bardzo mnie w tym utwierdzał. Dziś byłam u psychiatry - drugi raz u tej pani dr. Opowiedziałam nieco o ostatnich mych wyczynach - ryk, bóle głowy, duszności, nieustający lęk. Pani dr po obejrzeniu wyników badań, na które mnie skierowała depakine przepisała ze słowami : to na uregulowanie pani nastroju. Moje ale : a co z tym płaczem, lękiem, koszmarnym lękiem przed śmiercią (pisa...
  • Deprim

(6)
    Cześć, Czy można sie wspomagać tym preparatem w przypadku CHAD, nie w sensie że stale-zamiast normalnej terapii, ale jakby tak dodatkowo, zanim zacznie się typowe leczenie.Czy ktos z was to brał?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się