Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      plagiat

plagiat

(5 wyników)
    • Ale jestem durna... Pisałam głupią pracę zaliczeniową, nie żaden licencjat, zwykłe zaliczenie przedmiotu, pięć stron, a większość spisałam żywcem z książek albo skopiowałam z netu... Pracę oddałam i teraz się boję. Studia zaoczne, uczelnia prywatna, z tego co mówią starsze roczniki oni tych prac nawet nie czytają, ale sie boję... Jakie mogę być konsekwencje? Czy praca zaliczeniowa będzie dokładnie analizowana pod tym kątem?
    • Obawiam się programu, który będzie sprawdzał moją pracę magisterską. Jak on działa - sprawdza tekst z publikacjami zawartymi tylko w internecie, czy też podręcznikami?
    • Witam. Jestem juz po obronie pracy licencj. lecz mam watpliwosci co do 3 stron mojej pracy. Sa zywcem przepisane z jednego z artykulow, ktory zamieszczony zostal na lamach pewnego magazynu informacyjno- politycznego...oczywiscie jest podane zrodlo (przypis), jednak nie jestem pewna czy mozna uznac to za plagiat czy nie? Prosze o wypowiedzi, to dla mnie bardzo wazne! Z gory dziekuje:)
    • Trzy polskie uczelnie znalazły się w pierwszej dziesiątce uczelni, których studenci najczęściej łamią prawa autorskie. 6,7 i 8 miejsca zajmują kolejno Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy oraz Politechnika Śląska. Nareszcie polskie uczelnie są w czołówce :) technologie.gazeta.pl/technologie/1,82011,6610069,Polskie_uczelnie_przystania_dla_piratow.html di.com.pl/informacje/galeria,26818,2823.html
    • Widze, ze Komisja nie ma pojecia, ze zapozyczenie=plagiat. Przepisanie przez kandydata na profesora kilkunastu stron pracy magisterskiej swojego studenta, bez wziecia jej w cudzyslow i bez podania zrodla i autora, to ORDYNARNY plagiat, za ktory w Nowym Jorku wywalono by dr hab. Jana Roga z kazdej uczelni. Mam nadzieje, ze rektor Musielok za posrednictwem swojego rzecznika dyscyplinarnego odwola sie do Komisji Odwolawczej Rady Glownej. Uniewinniajce orzeczenie Uczelnianej Komisji...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się