plamienie

plamienie

(833 wyniki)
  • Nie wiem co się dzieje. To już moje 3 opakowanie (wcześniej brałam tabletki) a pod koniec drugiego plastra zaczęła mi się "miesiączka". Nie nazwałabym tego plamieniem bo po 1 mam ból brzucha a po 2 trudno jest to nazwać plamieniem. Wczoraj nakleiłam nowy,3 plaster i mam nadzieje, że mi przejdzie. Na początku myślałam, że coś pomieszałam i drugi plaster nosiłam 2 tygodnie, ale sprawdziłam i jednak nie zrobilam żadnego błędu. Plaster nie odklejał mi się, więc jego działanie nie powi...
  • Zawsze miałam regularny 31-dniowy cykl. W zeszłym miesiącu okres dostałam po 37 dniach. W tym miesiącu dzisiaj już mija 37 dzień i spodziewałam się okresu,tymczasem zamiast tego najpierw pojawił się śluz o jasno brązowym zabarwieniu,a potem plamienie na brązowo. Dodam,że zawsze miałam 4-5 dni takiego plamienia po okresie,natomiast okres zawsze zaczynał mi się normalnie od krwi. Dodam,że od lutego staramy się z mężem o dziecko.. O co tu chodzi??
  • witajcie, prawdopodobnie jestem w ciazy-zrobilam test 2 kreki, z tym ze druga bledsza, okres sie nie pojawil( mam bardzo nieregularny) chcialam odczekac kilka dni do 2 testu i isc na badanie krwi jednak dzisiaj zaczelo sie plamienie. Nie wiem czy wynika ono z tego ze to czas na miesiaczke czy z czegos innego:( jesli zazlamw ciaze to od stounku minel 19 dni. poradzcie! wiem ze ginekolog ciazy jeszcze nie wykryje wiec co? isc w te pedy na krew?
  • Nie mam już pomysłu w czym tkwi problem, gdzie jest przyczyna moich plamień, może Wy spotkałyście się z czymś podobnym? Mam 34 lata, cykle 30-32 dniowe, od lutego praktycznie co miesiąc pojawiają mi się plamienia (krwi jest bardzo mało jest to raczej taki śluz z pasmami krwi lub taka brązowa wydzielina) w trakcie cyklu zazwyczaj są to 10-13dc lub tak jak w obecnym cyklu około 20 dc i trwaja zawyczaj 3 dni, przebadana ginekologicznie jestem, ostatnio u gina jestem co 3 m-ce, usg prawidłowe, h...
  • Zdarzaja mi sie plamienia w trakcie cyklu, np dzisiaj 14 dc i mój śluz zabarwiony jest krwią, od wczoraj zaczeło sie cos dziać. Te plamienia nie są co cykl, takie plamienie pojawia sie raz na jakiś czas? Czy Wy też tak macie? Czy tak może być? Ginekologicznie jestem przebadana, mam tylko problem z dysplazją małego stopnia CIN1 ale jestem pod kontrolą dr i obserwujemy do września, inne sprawy ginekologiczne ok, nie mam polipów, mieśniaków itp Czy te plamienia to mogą być owulacyjne???
  • plamienia

(5)
    dobry tydzień przed okresem dostałam brązowych plamień-na początku myślałam, że zaczyna mi się wcześniej okres ale jednak nie, trwały one 12 dni, wcześniejszy cykl miałam tabletki anty, które odstawiłam, ponieważ nie służyły mi (cały czas ból piersi) i zakończył się okresem. Jestem już umówiona do lekarza,ale dopiero w przyszłym tyg. Czym te plamienia mogą być spowodowane?
  • Witam Czy ktoś ma jakiś pomysł, jakie (obok endometriozy) mogą być przyczyny długiego (nawet do owulacji) plamienia pomiesiączkowego (brązowe plamienia)? Poza tym plamieniem mam także plamienia przed miesiączką (ale to jest chyba raczej powszechne, a więc normalne) i bóle (największe w okresie okołoowulacyjnym, miesiączkowym i pod koniec miesiączki). Pytam czysto teoretycznie oczywiście, bo co mi dolega i czy w ogóle coś - nie wiem, a ginekolodzy nie są skorzy do współpracy ;).
  • Witam wszystkich. Mam pytanie. Moja mama jest chora na raka jelita grubego. Od 6 miesięcy przyjmuje białą chemioterapię. Nie znam składu chemii. Zostały jej jeszcze 4 wlewki. Dzisiaj mama zobaczyła niewielkie plamienia. Przeraziła się bardzo. Gdy ostatnio robiono jej markery, wyniki były ujemne, czyli jest ok. U ginekologa była 6 miesiecy temu. Było wszystko ok. Nie wiemy co może być tego przyczyną. Są takie dni, że mamie leci z nosa krew. Jest to wynikiem spadku płytek krwi, więc może te pl...
  • Od jakiegoś czasu okres zaczyna mi się od plamienia. Tym razem brązowo-czerwone plamienie trwało 3 dni i nagle zmieniło się w miesiączkę. Plamienie rozpoczyna się w dzień miesiączki, ale przez to okres się wydłuża. Czy to normalne?
  • witam,szukalam odpowiedzi na innych forach ale nie znalazlam konkretnych informacji a juz zaczyna mnie to dreczyc czy to to,wiec postanowilam zalozyc nowy watek...otoz jestem 10 dzien po owulacji,wczoraj zauwazylam troche jasno rozowej krwi na wkladce,dzis tylko troszke plam brazowych.cykle mam 30d,za 5 dni mam dostac okres.w trakcie stosunku(bez zabezpieczenia) do wytrysku w srodku nie doszlo,nie byly to dni plodne(2-3dni przed plodnymi) czy moglo jednak dojsc do zaplodnienia?czy to plamieni...
  • Mialam robiona cytologie , wiec nie jest to nadzerka. Usg dopochwowe tez nic nie wykazalo. Plamienie nie ma miejsca za kazdym razem i jest jednorazowe tzn. jedynie sperma wyplywajaca ze mnie ma kolor rozowy i na tym koniec.Co to moze byc?Prosze o porady.
  • Może któraś z Was była w podobnej sytuacji? Od niecałego roku biorę yasmin, oprócz skutków ubocznych podczas brania pierwszego opakowania wszystko było ok. Z wygodnictwa nie zrobiłam dwóch ostatnich przerw w braniu tabletek (nie chciałam okresu podczas wakacji) i chyba się doigrałam... Ostatnio chciałam pominąć po raz trzeci okres i pod koniec opakowania zaczęły mi się plamienia. Uparcie biorę tabletki z nowego opakowania, ale plamienia wciąż są. Może wiecie, z jakiego powodu? Czy dlate...
  • W 20 dc dostałam plamienia-takiego brązowego, ktore trwało 1,5 dnia.Myślałam, ze okres mi się rozkręca bo często mam plamienia tak 2-3 dni przed okresem. Temperatura od 24.07 do dzisiaj waha sie miedzy 37-37,3. Jutro powinna przyjsc @ zg. z planem.Cykle mam 27-28. Nie wiem co się dzieje i bardzo się martwię tym plamieniem... Staramy sie o drugiego malucha...
  • Ponad pół roku temy zaczęły mi sie plamienia w drugiej połowie cyklu, lekarz przepisa mi progesteron, dał skierowanie na USG i hormony. Hormony wyszły ok, na USG - torbiel endometrialna. Po trech miesiącach leczenia progesteronem, miałam laparoskopię - wycięcie torbieli. Niestety plamienia pozostały, robiłam niedawno kolejne USG - wszystko wyszło ok, brak polipów, torbieli. Cytologia I grupa. Lekarz na plamienia przepisał mi luteine od 16 do 25 dnia cyklu. I tu sprawa sie kompli...
  • Witam. Od dwóch miesięcy podczas owulacji mam brązowe plamienie, trwa ono aż do samej miesiączki z tym, że na 3 dni przed spodziewanym okresem jest już silne. Za to sama miesiączka to istny krwotok, trwa niedługo, około 3 dni, ale tracę wtedy około 2 litrów krwi :(. Byłam u dwóch ginekologów, jeden lekarz zalecił czekanie, drugi również - a jeśli sytuacja się powtórzy zalecił historoskopię. Obydwoje lekarze robili mi też usg dopochwowe, na którym niczego nie stwierdzili. Przyznam się, że bar...
  • witam.mam problem.wczoraj dostałam plamienia,najpierw było różowe,później lekko krwiste a na końcu brązowe.trwało ok 10 godzin.dzisiaj również widziałam na papierze delikatną plamkę.cykle mam regularne,28 dni. prędzej miałam wodnista wydzielinę,w dość dużej ilości,była bezwonna. żadnych innych dolegliwości nie mam. miała któraś z Was tak? odnośnie pytań o seks dodam że 4 miesiąc staramy się z mężem o dziecko ale nie wiążę tego z tym.boję się ze jestem chora na coś a u ginekologa byłam n...
  • Zawsze odkąd pamiętam w połowie cyklu pojawiało się u mnie niewielkie plamienie owulacyjne. Pomimo braku stosowania antykoncepcji hormonalnej mój cykl był zawsze raczej regularny, a przez ostatnie pół roku wyjątkowo trwał równe 28 dni. Podczas ostatniego cyklu jednak wszystko się poprzestawiało. 2 dni po zakończeniu ostatniego ( dłuższego niż zwykle i bardziej skąpego ) krwawienia pojawiło się kilkudniowe plamienie. Czy mogło to być ww. plamienie owulacyjne? Tak wcześnie? Jestem w 21 dniu cyk...
  • Witam mam taki problem. W ubieglym miesiacu zaszlam w ciaze ale byla to jednak ciaza biochemiczna ktora prawdopodobnie sama sie wchlonela lub poronila. Bralam Luteine i progesteron w zastrzykach zanim lekarze doszli do wniosku ze to ciaza biochemiczna. I teraz mam maly problem. Jestem w terminie spodziewanej miesiaczki jednak zamiast niej od 3 dni mam brazowe plamienia. Do lekarza wybieram sie dopiero za tydzien i strasznie sie tym przejmuje. Czytalam ze moga to byc zaburzenia hormonalne. Dod...
  • Witam Dzis mam 13 d.c i pojawilo sie u mnie plamienie-bo nie mozna powiedziec ze to krwawienie. Brunatne plamienie. Cykle mam regularne co 30 dni+-1.Zawsze mało obfite. Ostatnia miesiaczka była troszke inna tzn, mnie sie wydaje ze bardziej obfita i mialam 1 przerwy. Czytalam na temat plamien okoloowulacyjnych, wiec moze to to, ale moga byc tez powazniejsze przyczyny. Trzy m-ce temu robilam cytologie. Polozna powiedziała ze wynik jest prawidłowy, wszystko ok. Wiec moje pytanie- ...
  • Witam! Mam problem nielada nigdy tak nie było! Zaczęłam miesiączkę w 17 lipca do 22 lipca a w sobotę 31 lipca mam o zgrozo brązowe plamienie na wkładce higienicznej.W tym jest tez widoczna krew jasno czerwona. Ma to już 3 dzień dlaczego nie wiem. nic a nic mnie nie boli.Czego to może być objawem jestem w szoku...Ale dodaje w ubiegłym roku dostałam owe plamienie czy też kolejną miesiączkę a 14 dni po poprzedniej!!!Doradźcie mi proszę,
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.