Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      po ludzku

po ludzku

(5 wyników)
    • oto efekty... wypowiedź prawdziwego polskiego pacjenta na tekst protozoy... forum.gazeta.pl/forum/w,1151,103613004,104426656,Re_Prawdziwe_historie_czy_w_Polsce_leczy_sie_po.html
    • czytam wątki na forach dla kobiet w ciąży i matek, wiele kobiet ma krytyczny (ja też) stosunek do akcji Fundacji Rodzić po Ludzku. Zarzuca się jej lansowanie jednej wizji położnictwa - promującej przede wszystkim metody naturalne. Problemem okazał się również brak osobnej ankiety dla kobiet po cc, w której byłyby pytania dostosowane do specyfiki takiego porodu. Co o tej akcji myślą lekarze?
    • Dziękuję za cykl o raku. I mnie to spotkało, żyję z nim, daję sobie radę, ale jako nieuleczalna optymistka zapragnęłam coś polepszyć. Poszłam do dyrekcji z pomysłami, usłyszałam, że to bardzo ciekawe i żebym to napisała. więc napisałam: Małgorzata Garncarek Józefosław 7 września 2005 Szanowni Państwo, pragnę przekazać parę uwag na temat warunków leczenia w Centrum Onkologii. Rozumiem, że warunki są trudne, pieniędzy jest mało a ...
    • Okradać lekarzy można natomiast nieludzko. - Oto socjalistyczna dewiza wizjonerów medycyny z Gazety Wyborczej.
    • miesiąc temu rodziłam Synka w Krakowskim Ujastku. Poród odbył się przez cc. Słyszałam dużo dobrego na temat usług medycznych w tym Szpitalu, dlatego też zdecydowałam się na poród właśnie tam. Jestem jednak zmuszona wystawic negatywną opinię szpitalowi, przede wszystkim za wypisy w trzeciej dobie. To jest do prawdy nie do pomyślenia, ledwo doszłam do drzwi wyjściowych (a takich Kobiet było wiele), trudno też nie poczucsię jak zwierzę, kiedy po cc, leży się cały dzień we własnych ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się