po ludzku

(5 wyników)
  • natchnięta wątkiem Kropki, chciałabym przekazać, ze spotkania współorganizowane przez fundację "Rodzić po ludzku", jak zrozumiałammają odbywać się regularnie. nie znam szczegółów, czy to zawsze będzie podobnie, czy zawsze będzie też Mamania :), ale może któraś z Was jest chętna?! :) ja zamierzam jeździć. i choler... żałuję, że sie spóźniłam :(, bo na prawdę mądre rzeczy mówiono - no nic teraz cierpliwie zaczekam, aż otrzymam książkę "Więź daje siłę" i się w nią wtopię ;)
  • Znów przekazuję dla Fundacji Rodzić po Ludzku. Jeszcze nie każdy ma to szczęście, by tak urodzić:/, ale ich starania są w tej materii bezdyskusyjne.
  • To już jutro. Czy któraś z Was się wybiera? Ma być pasjonująca dyskusja okrągłego stołu na temat nowego standardu opieki okołoporodowej. Bardzo jestem jej ciekawa. I, generalnie, całej konferencji też jestem ciekawa. W zeszłym roku było świetnie.
  • Na pokaz zapraszają Fundacja Rodzić po Ludzku i Fundacja MaMa. Film „Poród w ekstazie" jest zaproszeniem do zmiany - do tego, aby bardziej świadomie przygotowywać się do porodu, aby podejmować dojrzałe decyzje o tym z kim i gdzie rodzimy. Jest także wezwaniem do tego, aby więcej mówić o pozytywnych doświadczeniach porodowych - trzeba przełamać traumatyczną wizję porodu, jaką przekazują sobie nawzajem kobiety. Jest także przesłaniem do położnych i lekarzy - aby nie traktowali poro...
  • dziś w dzień dobry w tvn było o porodach domowych. Byała m.in. pani z MZ i położna Edyta Dzierżak. Narazie nie ma tego materiału na stronie programu , ale jak się pojawi to dodam linka:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się